Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem teraz KSW.

Wpisałem numer.WALKA

 

No i przyszedł do mnie sms:

 

"CP_PPV. Potwierdzamy nadanie dostępu do Walki. Sprawdź na kanale 24 lub na kanale 117. Kwotę 30.00 zł wpłacić do 2012-10.19. Na koncie pozostało 40.00 zł."

 

O co w tym chodzi? Mi z konta z komórki nic nie pobrało. To znaczy, że 30 zł musze wpłacić przy rachunku? A co do znaczy, że pozostało mi na koncie 40.00 zł? na jakim koncie?

 

Z portmonetki na PPV Ci zjadło 30zł i pozostało 40zł bo portmonetka ma limit 70zł

A wystarczyło wejść na ICOK i sprawdzić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przyszłych gal PPV:

"Z kolei Kawulski udzielił wywiadu portalowi MMARocks.pl tuż po zakończeniu gali w Ergo Arenie. Zapytany o poziom sprzedaży gali KSW 20 w systemie pay-per-view wypowiedział się następująco. - Nie znam jeszcze wyników ze wszystkich stacji, na bieżąco byliśmy tylko z wynikami sprzedaży w Cyfrowym Polsacie. A te są bardzo zadowalające, zatem wszystkim tym, którzy się buntowali i zakładali strony na facebooku w rodzaju "Nie kupuj pay-per-view" chcę dzisiaj powiedzieć, że mam ich serdecznie w [beep]ie. Będziemy nadal robić gale zarówno w pay-per-view jak i w otwartym Polsacie, ale tylko po to by promować niektórych zawodników. Tych wypromowanych będziemy kierować zapewne już do PPV."

 

 

 

Więcej na gaziecie wyborczej:

http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-tr ... ulski.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati82 A ja i tak nie wykupie nic w PPV :mrgreen: a jak coś będę chciał zobaczyć to parę klików w klawiaturę i mam co chcę - z ostatniej gali interesował mnie tylko Pudzian więc go sobie obrzeżałem, ale bulić za 5-10 min. kilkadziesiąt zł. to trzeba by mieć nie równo pod sufitem a Kawulski niech się wypcha - mam go w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fezuj ja też nie zamierzam za to płacić, ale jak widać podejście organizatorów jest takie, że im się to opłaca i dalej będzie PPV. Inna sprawa, że szacunek jakim darzą potencjalnych odbiorców walk powinnien dać do myślenia tym co kupują usługi PPV czy aby warto nabijać kieszenie takim osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według nieoficjalnych informacji KSW20 w PPV wykupiło ok. 80 tysięcy abonentów.

 

W miniony weekend odbyła się gala KSW20, która po raz pierwszy była pokazywana w systemie PPV. Z pierwszych nieoficjalnych informacji wynika, że dostęp do gali w cenie 30 zł wykupiło 80 tys. abonentów.

Martin Lewandowski, jeden ze współzałożycieli federacji KSW, zdradził w rozmowie z MMAnia.pl, że w okolicach osiemdziesięciu tysięcy będą oscylować wyniki wykupionych pakietów na galę KSW20. Przedstawiciele KSW twierdzą, że wyniki są dla nich satysfakcjonujące i zapowiadają, że w najbliższym czasie zaplanowanych jest sześć gal KSW, z czego dwie będą w systemie PPV. Pozostałe cztery w kanałach otwartych.

Czy 80 tys. to dużo? Trzeba przyznać, że nie jest to imponujący wynik biorąc pod uwagę, że galę KSW na otwartych kanałach ogląda po kilka milinów widzów, a pierwsza transmisja PPV była dostępna na we wszystkich dużych platformach cyfrowych - satelitarnych i kablowych. Golę KSW20 wspierała także duża kampania reklamowa w mediach.

Nie jest to także rekord PPV w Polsce. Przypomnijmy, że według nieoficjalnych informacji walkę Adamek - Kliczko (40 zł) wykupiło około 200 tys. abonentów, czerwcową walkę Roy'a Jones'a Jr. (30 zł) - 30 tys. abonentów, mecz Czarnogóra - Polska (20 zł) - ok. 70 tys. abonentów a mecz Polska - Mołdawia (20 zł) - ok. 110 tys. abonentów.

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 tys. to jednak zbyt dużo by ta banda dała sobie luz, ale 80 tys. na 5 mln abonentów ( CP,C+,n + do tego jeszcze abo. kablówek ) to już jest jakaś nadzieja że odsetek idiotów w naszym społeczeństwie nie jest jeszcze tragiczny a nawet wykazuje tendencję spadkową.

Ja tam wierzę że jak będziemy twardzi to wyleczymy ich z tej zarazy po nazwą PPV :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPV = zaraza .... bojkot PPV co do meczów reprezentacji a jak by nie liczyć liczba abonentów gotowych zakupić transmisję oscyluje wokół 100.000

Paradoks co do PPV wiąże się z tym, że PPV dotyczy płatnych platform TV podczas gdy w "cywilizowanych" nacjach PPV to dodatkowa opcja przy "telewizji satelitarnej na kartę"

Jest w tym wszystkim tylko jeden duży plus: aby zakupić PPV należy zważywszy na wysoką cenę spotkać się w większym gronie (uwolnić się od FB) przez o samo widowsko sportowe schodzi na dalszy plan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

te cale polskie PPV to jakas jedna wielka zmowa nadawcow. W normalnym kraju PPV jest na wylacznosc dla jednego nadawcy, a u nas kazdy to pokazuje. Wiec nie zdziwie sie, ze kiedys zajmie sie tym odpowiedni urzad i odpowiednio ukaze nadawcow. Przykladu daleko nie trzeba szukac. Za nasza zachodnia granica RTL i PRO7SAT1 dostaly 55mln euro kary za zmowe i zakodowanie swoich podstawowych kanalow w IPTV i kablowkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoks co do PPV wiąże się z tym, że PPV dotyczy płatnych platform TV podczas gdy w "cywilizowanych" nacjach PPV to dodatkowa opcja przy "telewizji satelitarnej na kartę"

 

Zgadzam się z powyższym za cytowanym tekstem. W Polsce Pay per view powinno ograniczać się do platformy satelitarnej, w której samemu się wybiera kanały jakie chce się oglądać.

A w Polsce PPV potraktowano jak VOD, a Cyfrowy Polsat oferując usługę "VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa" oszukuje, bo to nie jest VOD, tylko jest to PPV, bo jeśli byłoby to VOD to można byłoby film zacząć oglądać o godzinę której się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...