Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczanie funtów na złotówki nie ma żadnego sensu, nijak oddaje to różnicę w cenie. Niemniej takiej ceny można było się spodziewać, patrząc na inne transmisje w PPV na platformie CP. Zdziwię się, jak zanotują dobrą sprzedaż tego wydarzenia. W TV u nas mało się o tym mówi, walka w wymiarze sportowym to bardziej jest ciekawostka niż faktycznie prawdziwy boks.

 

Pytanie tylko, czy dadzą tę walkę też innym podmiotom, ostatnie KSW było do wykupienia np. w Orange TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat też jakoś mocno nie promuje tej gali, materiały w serwisach sportowych są pozbawione magicznego "gala w systemie pej per wju Cyfrowego Polsatu", na dodatek 10 dni do wydarzenia i nawet nie odpalili sprzedaży, przed KSW czy PBN z reguły było to 15 dni przed. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można będzie tę transmisję nagrać na twardy dysk? Gala zaczyna się o 3:00 w nocy, a ja nie mam zamiaru wstawać, tylko obejrzeć w niedzielę rano. Pytam, ponieważ ostatnie Polsat Boxing Night przysnąłem, włączyłem nagrywanie, wstałem rano i czarna plama na dysku. :mrgreen: Ostatnie KSW można było nagrać bez problemu, stąd moje pytanie, bo widzę, że coś się zmieniło.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko walka Adamka z Kliczką była w Niemczech, więc i godzina samej walki była w miarę przyzwoita dla Europejczyków. W tym momencie, żeby zobaczyć galę wieczoru, nie trzeba zarywać nocy, tylko nastawić budzik na plus minus 5 rano i wyspanym można samą walkę obejrzeć.

 

Piszę o mechanizmie. Pierwsza transmisja PPV nie była pomysłem Polsatu. Okazała się sukcesem i teraz cyklicznie są takie transmisje. PPV stosowane jest do wydarzeń o dogodnej porze dla nas, jednak jeśli okaże się, że wyniki sprzedaży tej walki będą Polsat zadowalały to już inne gale z USA z inicjatywy Polsatu mogą być w PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Obecnie w systemie Pay-Per-View istnieje możliwość zakupu niektórych meczy Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Mecze które można zakupić za 40zł (za jeden mecz) są nadawane na Polsat Sport Premium 3,4,5 i 6. Brak możliwości zakupu dostępu do kanałów Polsat Sport Premium 1 i 2 poprzez PPV. 

 

Już od 30 sierpnia ruszy sprzedaż w Cyfrowym Polsacie gali KSW 50 - Londyn. Cena za dostęp 40zł. Potwierdzenie nadania dostępu otrzymacie na kanale 222 w dekoderach. 

Start transmisji już 14 września o godzinie 19. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Vaniliovsky napisał:

Obecnie w systemie Pay-Per-View istnieje możliwość zakupu niektórych meczy Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Mecze które można zakupić za 40zł (za jeden mecz) są nadawane na Polsat Sport Premium 3,4,5 i 6. Brak możliwości zakupu dostępu do kanałów Polsat Sport Premium 1 i 2 poprzez PPV. 

Od roku o tym wiemy - żadna nowość. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...