Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zacytować fragment komunikatu Cyfrowego Polsatu w sprawie PPV Polska-Mołdawia:

Wydarzenie w telewizji będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu – także Ci korzystający z dostępu do bezpłatnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem dekoderów operatora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy na przykład jest możliwość zamówienie usługi PPV na dekoder Mini Polsatu na który umowa skończyła się 5 miesięcy temu ?

 

wejdz do https://icok.cyfrowypolsat.pl/icok/ i sprawdź czy możesz dodać do koszyka. to znaczy następnym razem, bo kupować można było do 19:30;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy za walkę m.in. Pudziana zdecydują się zapłacić 30zł, otrzymają bezpłatny dostęp do erotycznego kanału Blue Hustler. Oferta ma obowiązywać od momentu zakończenia gali do 5 rano dnia następnego.

 

Według moich obliczeń 5 godzin kanału Blue Hustler nie jest warte nawet 10 groszy. Czyli przy 60 tys. x 0,1 zł = 6 zł wyniesie ich ta promocja.

 

Według mnie po prostu sobie żarty z Abonentów robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest powiedziane ile będzie działało "nadanie" Blue hustler. Jeśli CP ma w sobie odrobinę przyzwoitości to powinno działać przynajmniej miesiąc. Inaczej to będzie ostatni raz gdy klienci skuszą się na promocję z PPV.

 

PS nie bądźmy tacy niesprawiedliwi, jedna noc BH warta jest nie 10gr a 30gr :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy abonament rtv, drugi abonament CP i teraz trzeci abonament czyli PPV ciekawe co jeszcze wymyślą

PPV extra :wink: Jakoś wcześniej mogli dawać gale KSW lub bokserskie, oraz mecze na kanale kodowanym, teraz chcąc więcej to PPV, czyli następnie będzie PPV extra,następnie hiper, mega itd. ot taki to biznes :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to w stanach większość ciekawszych pojedynków sportu amerykańskiego jak i inne są nadawane w tym systemie i sprawdzają się tam więc myślę że i u nas się przyjmą co prawda po wielkich bólach ale... Nikt nie lubi płacić dodatkowo ale to jest wybór nikt nikomu nie każe chcesz oglądać-wykup-nie to nie.Ja wykupiłem na walkę Adamka i na dzisiejsze KSW też. Szkoda jedynie że nie bedzie można obejrzeć powtórki za jakiś czas np.w polsat sport wiem że niektórzy mogli by się oburzyć że płacili a teraz leci za darmo,ale to nigdy nie jest to samo co obejrzeć to na żywo,a ten kanał pseudo erotyczny to mogą sobie darować daja go pewnie bo i tak nikt go nie wykupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem teraz KSW.

Wpisałem numer.WALKA

 

No i przyszedł do mnie sms:

 

"CP_PPV. Potwierdzamy nadanie dostępu do Walki. Sprawdź na kanale 24 lub na kanale 117. Kwotę 30.00 zł wpłacić do 2012-10.19. Na koncie pozostało 40.00 zł."

 

O co w tym chodzi? Mi z konta z komórki nic nie pobrało. To znaczy, że 30 zł musze wpłacić przy rachunku? A co do znaczy, że pozostało mi na koncie 40.00 zł? na jakim koncie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Tomasz Adamek rezygnuje z pokazywania jego walk bokserskich w PPV w Polsce:

 

Tomasz Adamek przeprasza kibiców za zamieszanie z telewizyjna transmisją jego ostatniej walki i dodaje, że eksperyment z "formą przekazu przeszedł już do historii". Czy to oznacza, że Adamek rezygnuje z PPV?

 

Tydzień temu Tomasz Adamek stoczył zwycięską walkę z Travisem Walkerem. Polscy kibice pojedynek mogli oglądać w telewizji w systemie PPV, płacąc 40 złotych. Była to już druga walka Tomasza Adamka dostępna tylko w systemie PPV, po przegranym we wrześniu ubiegłego roku pojedynku z Kliczko.

Ubiegłoroczna walka Adamka z Kliczko w PPV cieszyła się sporą popularnością jak na pierwszą transmisję PPV w Polsce, szacuje się, że dostęp do gali wykupiło około 200 tys. abonentów. Na razie nikomu nie udało się pobić tego rekordu. Także ostatnia walka Adamka, jak wynika z informacji prasowych, zanotowała bardzo małą sprzedaż. Z zapowiedzi boksera wynika, że kolejne jego pojedynki będą szerzej dostępne dla telewidzów - Adamek kończy z PPV:

 

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim fanom, którzy przyszli dopingować mnie w Prudential Center o tak nietypowej porze. Dziękuję fanom boksu w Polsce i przepraszam za zamieszanie związane z przekazem telewizyjnym choć, jak wiadomo nie miałem wpływu na ten fakt. Eksperyment z porą walki i formą przekazu przeszedł już do historii. W dalszym ciągu myślę jeszcze o jednym pojedynku w tym roku. Wstępna data 22 grudnia, jest też nie do końca doskonała. To tylko dwa dni przed Świętami Bożego Narodzenia, a więc w okresie przygotowań świątecznych. Czy w tym czasie fani boksu znajdą czas na oglądanie walk bokserskich? - napisał na swoim blogu Tomasz Adamek.

 

Dodajmy, że słaby wynik sprzedaży (tylko ok. 30 tys. abonentów) zanotowała także czerwcowa walka Roy'a Jones'a Jr. Jak dowiedział się Boxingnews.pl, w tym przypadku eksperyment z PPV zakończy się w sądzie bo amerykański bokser nie jest zadowolony ze sprzedaży i chce wnieść do sądu pozew przeciwko polskiej grupie promotorskiej 12 R Knockout Promotions i od nich uzyskać rekompensatę w kwocie 1 mln dolarów za straty poniesione na organizacji gali w Polsce.

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak te 40 zł wolnych mozesz zamowic film badz tez KSW czy np dokupic pakiet blue hustler. Ale nastepnym razem przez ich pozalsieboze ICok kupuj. To ci z konta pobiora , a teraz musisz im zaplacic te 30 zł boze ale zlodziejstwo.

 

Gdybym miał 40 wolnych środków nie przyszedłby mi sms, że muszę 30 zł zapłacić do tego i tego dnia.

 

Więc nadal nie wiem o co chodziło w tym sms, że na moim koncie pozostało 40 zł?? Odpowie mi ktoś sensownie? Czyli te 40 zł mam na koncie i jak będę zamawiał film VOD to za darmo mogę kilka zamówić? tzn, do tych 40 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...