Skocz do zawartości

Bundesliga i niemiecka piłka klubowa


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszłość Sane jest niejasna z kilku powodów. Pierwszym z nich jest klauzula, drugim - kłopoty Realu i Barcelony na rynku transferowym.   

 

Kilka źródeł podaje, że Sane może mieć wpisaną klauzulę, która zostanie aktywowana w 2017 roku na określoną sumę. Na twitterze wyczytałem, że mowa jest o 40 milionach euro. Do tego momentu Schalke może sprzedać piłkarza za dowolną sumą. Według mediów największe zainteresowanie tym piłkarzem przejawiają Real i Barcelona, ale...

 

Real może dostać bana na transfery to raz. Dwa? Nawet jeśli nie dostanie bana już w najbliższym okienku tylko w 2017 r. to pieniądze może przeznaczyć na innych piłkarzy. Na giełdzie nazwisk nieodzownie pojawiają się dwa nazwiska: Lewandowskiego i Pogby. Latem 2016 roku Sane może kosztować zawrotne pieniądze, wręcz szalone, a Real choć dysponuje ogromnymi pieniędzmi to jednak nie jest studnią bez dna. Poza tym znając politykę Pereza to ten zwykł kupować przeważnie gotowych piłkarzy, gwiazdy, a Sane takową jeszcze nie jest. Jest młodym, utalentowanym piłkarzem na dorobku, nadzieją futbolu niemieckiego, ale jeszcze nie głośnym nazwiskiem. Takimi są Hazard, Pogba, Lewandowski...

 

Za Barceloną z kolei ciągną się różne problemy finansowe związane z dopięciem budżetu oraz dużą podwyżką dla Neymara i Messiego - wnioskuję więc, że w takim układzie Katalończycy raczej nie będą rozbijać banku dla nastolatka z Gelsenkirchen. 

 

Uważam podobnie jak @Arkon, że w tym całym transferowym szaleństwie najaktywniejszym klubem może być Manchester City. 

 

Nawet gdzieś widziałem taką grafikę BBC, która przewidywała taki diament: 

 

----------------  Aguero ---------------

Sterling ----- De Bruyne ----- Sane

--- Fernandinho ------- Pogba ---

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno MC będzie bardzo aktywny na rynku transferowym, a Guardiola ostatnio chwali Lewandowskiego :). Ja cały czas uważam, że przed Aguero powinien grać wysoki napastnik typu Lewy lub Benzema. Ja bym to widział tak:

                                                   Lewy

                                                  Aguero

                   De Bruyne                                     Sane

                                             Gundogan

                                             Fernando(Delph)

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mueller to w ogóle specyficzny zawodnik. Nigdy nie był superstrzelcem, teraz rozgrywa najlepszy w karierze sezon ligowy, więc niekoniecznie musi pomagac Lewemu w zdobywaniu bramek. A np. taki Gomez potrafił strzelać nawet ponad 30 bramek grając z Muellerem, więc na razie osiągnięcia Lewandowskiego nie są niczym nadzwyczajnym w Bayernie.  Oczywiści poza tymi 5 golami.

 

Dziwne tylko że taki właśnie przeciętny strzelec w lidze, a w MŚ ma już na koncie 10 goli. Prowadzący Klose ma 16. Mueller strzela w każdym turnieju po 5 bramek, a że ma przed sobą jeszcze co najmniej dwa turnieje. Więc ma wielką szansę być rekordzista pod tym względem w historii. Nie Pele, Maradona, Ronaldo, C. Ronaldo, Messi, Platnii itp. a właśnie Thomas Mueller. Trochę to dziwne. Trzeba wiedzieć gdzie i kiedy strzelać. A widocznie Mueller ma tą umiejętność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy najlepszy sezon w karierze? Mam wątpliwości, w poprzednich trzech sezonach ligowych regularnie strzelał po 13 goli, do tego dokładał co najmniej 10 asyst, w tym roku ma tylko 4 asysty. Na razie królem strzelców MŚ jest Klose, dla mnie gorszy zawodnik od Muellera, że o Messim czy Maradonie nie wspomnę, ale strzelec wyborny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obecnego składu  MC do którego przyjdzie PEP   bankowe  jest odejście nie tylko  Toure. Nie wszystkim piłkarzom podoba się jego styl  . To tak jak w ekipie Blancos    Bekanitez stawiałna  Danilo kosztem Casemiro.


Mueller to w ogóle specyficzny zawodnik. Nigdy nie był superstrzelcem, teraz rozgrywa najlepszy w karierze sezon ligowy, więc niekoniecznie musi pomagac Lewemu w zdobywaniu bramek. A np. taki Gomez potrafił strzelać nawet ponad 30 bramek grając z Muellerem, więc na razie osiągnięcia Lewandowskiego nie są niczym nadzwyczajnym w Bayernie.  Oczywiści poza tymi 5 golami.

 

Dziwne tylko że taki właśnie przeciętny strzelec w lidze, a w MŚ ma już na koncie 10 goli. Prowadzący Klose ma 16. Mueller strzela w każdym turnieju po 5 bramek, a że ma przed sobą jeszcze co najmniej dwa turnieje. Więc ma wielką szansę być rekordzista pod tym względem w historii. Nie Pele, Maradona, Ronaldo, C. Ronaldo, Messi, Platnii itp. a właśnie Thomas Mueller. Trochę to dziwne. Trzeba wiedzieć gdzie i kiedy strzelać. A widocznie Mueller ma tą umiejętność.

Nigdy nie porównuj   piłkarza    do tego co gra w klubie a do tego co w reprezentacji.  Inni trenerzy  inni zawodniki    rzadziej się gra  inna filozofia.   

Hiszpania niczego by nie wygrała bez cantery Barcelony . Nawet Puyol dał wygraną nad Niemcami  a mecz to był  jak szachy ale z przewaga Hiszpanów.  Co zrobili  Hiszpanie z Włochami  w finale euro  a co zrobili Holendrzy z Hiszpanami w pierwszym meczu na mundialu. Gdzie są teraz Holendrzy a gdzie Hiszpanie. Hiszpanie nadal grają w stylu ala tiki taka   i bez napastnika. Argentyna ma haos a ataku i nie ma trenera.  Niemcy w finale z Argentyna to mieli fure szcześcia a gol Goetezego przypadkowy ale mają takiego piłkarza.

 

Klose?  Niemcy go "wychowali"   a gdyby nie wyjechał z kraju pewnie byłby na poziomie  Torresa teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mueller i Lewy w Bayernie?

Pytanie czy Muller to typowy napastnik. Ja go za takiego nie uważam. W obecnym sezonie BL & LM grywał na pięciu różnych pozycjach:

https://www.whoscored.com/Players/37099

 

Na środku ataku zaledwie cztery razy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej jest we współczesnym futbolu piłkarzy przypisanych do jednej tylko pozycji. Dominuje wszechstronność. Dla mnie Mueller genialnie łączy 9 i 10, a potrafi grać też na skrzydle. Taki zawodnik to skarb. Uważam, że Lewy z Aguero mogliby stworzyć zabójczy duet, zresztą MC najlepsze mecze rozgrywał kiedy przed Argentyńczykiem grał jakiś wysoki napastnik. Sam jestem ciekaw najbliższego okienka transferowego. Bayern zdaje sobie sprawę, że Lewy to tylko najemnik i ciężko go będzie zatrzymać, inaczej niż Muellera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mueller to skarb haha, Mueller to drewno raczej, na szczęście nie gra w klubie, któremu sympatyzuję i o zgrozo plotki o tym jakoby Man.Utd chciał wyłożyć 100mln euro za Thomasa to tylko plotki wyssane z palca. Uffffffffffffffff! Nigdy Muellera na Old Trafford, już Schweinsteiger kaleczny starczy... Od początku byłem przeciwny sprowadzaniu Bastiana, przecież Bayern nie oddałby go ot tak gdyby nie był słaby, a ostatnie lata to spory zjazd, oczywiśice polityka LvG leży i kwiczy i jego filozofie durne wygrały i sprowadził Niemca, no i Bastian nie zagrał żadnego wybitnego meczu w tym sezonie. 

Ba, jego kosztem mniej minut dostawali Carrick i Ander Herrera, a to z dużą stratą dla zespołu. 

 

Oglądąłem ostatnie dwa mecze Bayernu, z Leverkusen i wczorajszy z Bochum bo akurat w tym czasie nic ciekawszego nie leciało. Powiem tak, Bayern gra paskudnie! Wynudziłem się strasznie podczas tych meczów, dobrze, że Juventus w formie to Stara Dama im pokaże jak się gra w Champions League, nie mogę się doczekać zdziwionych Bawarczyków jak Dybala i Pogba ich pokarają! Forza Bianconeri!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muller może i sprawia wrażenie kopacza niskiej jakości jak się czasem patrzy na jego zagrania, ale jest niesamowicie efektywny, pokazuje to zarówno w Bayernie, jak i w reprezentacji Niemiec.Nie każdy piłkarz musi błyszczeć techniką. 

Schweinsteinger może i obecnie nie zachwyca, ale jak patrzę na Xabiego Alonso w Bayernie, to zastanawiam się co Hiszpan robi w tej drużynie? Często jest spóźniony, nie nadąża za akcjami rywali i łapie kartki. Transfer ten wydawał mi się zupełnie niezrozumiały. Można było zainwestować w jakiegoś gracza młodego pokolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej jest we współczesnym futbolu piłkarzy przypisanych do jednej tylko pozycji. Dominuje wszechstronność. Dla mnie Mueller genialnie łączy 9 i 10, a potrafi grać też na skrzydle. Taki zawodnik to skarb. Uważam, że Lewy z Aguero mogliby stworzyć zabójczy duet, zresztą MC najlepsze mecze rozgrywał kiedy przed Argentyńczykiem grał jakiś wysoki napastnik. Sam jestem ciekaw najbliższego okienka transferowego. Bayern zdaje sobie sprawę, że Lewy to tylko najemnik i ciężko go będzie zatrzymać, inaczej niż Muellera.

Lewy i Aguero mogliby stworzyć zabójczy duet, ale raczej u Pellegriniego niż u Guardioli. 

 

Pep w całej dotychczasowej karierze trenerskiej nigdy nie grał na dwóch klasycznych środków napastników. Zawsze był to albo jeden środkowy napastnik (tzw. dziewiątka) wsparty najczęściej dwoma skrzydłowymi/bocznymi napastnikami lub wspomagany skrzydłowymi i wysoko podwieszonymi środkowymi pomocnikami (Bayern). Tak czy siak za każdym razem grał na jednego środkowego napastnika (w taktykach 4-3-3 i 4-1-4-1). Rolę tę w jego drużynach pełnili kolejno: 

 

Sezon 2008/2009 - Eto'o

Sezon 2009/2010 - Ibrahimovic

Sezon 2010/2011 - Villa

Sezon 2011/2012 - Villa

Sezon 2013/2014 - Mandzukic

Sezon 2014/2015 - Lewandowski

Sezon 2015/2016 - Lewandowski

 

Fakt bodaj w dwóch pierwszych sezonach pracy Guardioli w Barcelonie obok Eto'o i Ibrahimovicia śmigał Thierry Henry, ale w taktyce Blaugrany był to lewoskrzydłowy. Do dziś pamiętam zarzuty wielu dziennikarzy, kibiców i ekspertów, że Pep niszczy w ten sposób potencjał Francuza, który na tej lewej flance nie pokazywał pełni swoich umiejętności z jakich znany był z czasów gry w Arsenalu. 

 

W ostatnim sezonie Pepa zdarzało się, że Barcelona grywała bez klasycznego środkowego napastnika. Kilka miesięcy później taki sposób gry sklonowała reprezentacja Hiszpanii na EURO 2012, która zresztą była oparta o sześciu czy siedmiu piłkarzy tegoż klubu. 

 

Zmierzam do tego, że gdyby Pep miał do dyspozycji Aguero i Lewandowskiego to albo jeden z nich usiadłby na ławce albo któryś z nich rujnowałby swój potencjał grając na nie swojej nominalnej pozycji. 

 

 

 

Czy najlepszy sezon w karierze? Mam wątpliwości, w poprzednich trzech sezonach ligowych regularnie strzelał po 13 goli, do tego dokładał co najmniej 10 asyst, w tym roku ma tylko 4 asysty. Na razie królem strzelców MŚ jest Klose, dla mnie gorszy zawodnik od Muellera, że o Messim czy Maradonie nie wspomnę, ale strzelec wyborny.

Klose na pozycji "dziewiątki" w swoich najlepszych czasach zjadał Mullera na śniadanie. 

 

Przypominam jego dossier:

 

- najlepszy strzelec w historii Mistrzostw Świata (15 bramek)

- najlepszy strzelec w historii reprezentacji Niemiec (71 bramek)

- czterokrotny medalista Mistrzostw Świata (kolejno: srebrny, brązowy, brązowy i złoty medal). Cztery razy z rzędu (!) jeszcze nikomu w historii się nie udało. 

- jedyny taki piłkarz, który grał w czterech półfinałach MŚ z rzędu

- król strzelców Mistrzostw Świata 2006 i wicekról strzelców Mistrzostw Świata 2002

- grał na czterech mundialach i na każdym strzelał bramki

- cztery razy wybierany MotM na MŚ

- dwa razy wybrany do najlepszej drużyny MŚ

- srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Europy

- król strzelców Bundesligi

- mistrz Niemiec (2x)

- zdobywca Pucharu Włoch oraz wielokrotny zdobywca Pucharu Niemiec (3x)

- strzelec pięciu bramek w jednym meczu Serie A

- finalista Ligi Mistrzów

- Piłkarz Roku w Niemczech

- blisko 300 bramek w klubie i reprezentacji 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mueller to skarb haha, Mueller to drewno raczej, na szczęście nie gra w klubie, któremu sympatyzuję i o zgrozo plotki o tym jakoby Man.Utd chciał wyłożyć 100mln euro za Thomasa to tylko plotki wyssane z palca.

Nie zgodzę się z kolegą.Muller to istny fenomen.Nie ma super techniki czy ostatniego podania w stylu Pirlo,głową też jakoś super nie gra ale mimo to jest czołową postacią jednego z najlepszych klubów świata.Regularnie strzela i asystuje w Bayernie i kadrze Niemiec.Posiada niezwykłą łatwość wykańczania akcji i odnajdywania się w polu karnym.Po prostu ma to coś.Do tego waleczny i pewny siebie,słowo presja u niego nie istnieje.Tam gdzie inni piłkarze odstawiają nogę,Muller wkłada głowę.Jest talizmanem Bayernu,jak nie gra,to od razu to widać po grze zespołu.

 

Pokaż mi drugiego takiego piłkarza,z takimi brakami który by tyle osiągnął w takim młodym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Projekt Alf

Porównujesz osiągnięcia Klose, który jest już u schyłku kariery i zawodnika 26-letniego!? Prawda jest taka, że Mueller nie jest typową dziewiątką i jest zdecydowanie bardziej wszechstronny od Klose. W piłce klubowej już ma lepsze osiągnięcia od Klose(więcej mistrzowskich tytułów i zdobycie LM), a i w reprezentacji przy największym sukcesie jakim było mistrzostwo świata był jednym z najważniejszych zawodników kadry, podczas gdy Klose był tam tylko za zasługi. Zresztą o jego klasie przekonamy się już niedługo w starciu z Juve. Ten mecz będzie doskonałą weryfikacją zarówno wartości poszczególnych zawodników, jak i siły lig. W końcu zmierzą się ze sobą dominatorzy Serie A i Bundesligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z kolegą.Muller to istny fenomen.Nie ma super techniki czy ostatniego podania w stylu Pirlo,głową też jakoś super nie gra ale mimo to jest czołową postacią jednego z najlepszych klubów świata.Regularnie strzela i asystuje w Bayernie i kadrze Niemiec.Posiada niezwykłą łatwość wykańczania akcji i odnajdywania się w polu karnym.Po prostu ma to coś.Do tego waleczny i pewny siebie,słowo presja u niego nie istnieje.Tam gdzie inni piłkarze odstawiają nogę,Muller wkłada głowę.Jest talizmanem Bayernu,jak nie gra,to od razu to widać po grze zespołu.

 

Pokaż mi drugiego takiego piłkarza,z takimi brakami który by tyle osiągnął w takim młodym wieku.

 

 

Może i coś tam potrafi, jakieś bramki strzela, ale we mnie żadnego podziwu nie wzbudza, a nie lubię go strasznie, tak samo jak kiedyś Ballacka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej jest we współczesnym futbolu piłkarzy przypisanych do jednej tylko pozycji. Dominuje wszechstronność. Dla mnie Mueller genialnie łączy 9 i 10, a potrafi grać też na skrzydle. Taki zawodnik to skarb. Uważam, że Lewy z Aguero mogliby stworzyć zabójczy duet, zresztą MC najlepsze mecze rozgrywał kiedy przed Argentyńczykiem grał jakiś wysoki napastnik. Sam jestem ciekaw najbliższego okienka transferowego. Bayern zdaje sobie sprawę, że Lewy to tylko najemnik i ciężko go będzie zatrzymać, inaczej niż Muellera.

No nie wydaje mi się aby dwa wielkie charaktery które chcą być "dowódcami" w swoich drużynach umieli się pogodzić w jednym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Projekt Alf

Porównujesz osiągnięcia Klose, który jest już u schyłku kariery i zawodnika 26-letniego!? 

A mimo to nie przeszkodziło Ci to w wydaniu sądu, że jeden jest lepszy od drugiego. 

 

 

 

Prawda jest taka, że Mueller nie jest typową dziewiątką i jest zdecydowanie bardziej wszechstronny od Klose.

Ja to wiem. 

 

Dlatego upieram się, że Klose jest lepszym środkowym napastnikiem niż Muller. Chociażby dlatego, że zawsze grał na tej pozycji, a Muller jest rzucany z kąta w kąt. 

 

 

 

W piłce klubowej już ma lepsze osiągnięcia od Klose(więcej mistrzowskich tytułów i zdobycie LM),

Zgadza się.  

 

Choć prawdę mówiąc Klose grał w innym Bayernie - gorszym, czasami pogrążonym w chaosie, który dopiero się budował. Muller uczestniczy już w projekcie skończonym, powstałym na bazie tamtego Bayernu, w którym grał Klose. To co zostało zasiane w bayernowej erze Klose wydało owoce dopiero w ostatnich latach. 

 

 

 

a i w reprezentacji przy największym sukcesie jakim było mistrzostwo świata był jednym z najważniejszych zawodników kadry, podczas gdy Klose był tam tylko za zasługi.

Klose pojechał na Mistrzostwa Świata, bo był jedynym klasowym środkowym napastnikiem w całych Niemczech. 

 

Innych piłkarzy grających na tej pozycji Loew nie zabrał na mundial. Klose był jedyną klasyczną "dziewiątką" w 23-osobowej kadrze reprezentacji Niemiec.  

 

 

Klose na mundialu w Brazylii zagrał w pięciu meczach. Trzy razy w pierwszym składzie. Strzelił bramkę z Ghaną ratując Niemców przed jedyną porażką w fazie grupowej i w ogóle na tym turnieju. Trafił też w półfinale z Brazylią. Nieźle jak na napastnika jadącego za zasługi. 

 

Muller zagrał we wszystkich siedmiu meczach. W każdym w pierwszym składzie. Strzelił cztery bramki w fazie grupowej. Trafił też w półfinale z Brazylią. Zaliczył też trzy asysty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi nie kasować tej pierwszej częsci posta, bo chcę by tutaj została, niż w wątku o Eurosport gdzie zaraz banda rozmyje i post zniknie w otchłani beznadziejnych wpisów... 

 

Chyba nikt nie oglądał wczoraj Leverkusen - Dortmund bo jeszcze ani słowa o "wyczynach" Hajty i Lacha! 

 

Obejrzyjcie ten krótki filmik i posłuchajcie wypowiedzi eksperta

https://www.facebook.com/EurosportPL/?target_post=748074888656823&ref=story_permalink

 

Hajto chyba poczuł, że jest na podwórku, przecież takie coś w ogóle nie powinno mieć miejsca! Wyzywa sędziego od "gó wniaiarzy", mówi, że "chyba był na siłce i przypakował", albo że "leczy kompleksy z dzieciństwa", czy też "jest duże słońce i sędzia dostał udaru" To tylko niektóre zwroty, wszystkich nie spamiętałem bo było ich naprawdę dużo a sytuacja trwała z około 10 min i padało tego mnóstwo. 

 

Lach nie lepszy, obaj wyszydzali, śmiali się bezczelnie i mówili swoje bzdury, w moich oczach Lach zaliczył już zjazd na samo dno, no po prostu gościa nie cierpię, nie cierpię tak samo jak Cezarego Kowalskiego czy Wojciecha Jagody, top3 najgorszych ludzi sprzed mikrofonu!! 
 

Eurosport nie ma nic wspólnego z poważnym komentarzem przy Bundeslidze, NIC!!! 

 

Hajto wiadomo były piłkarz, trener, wyczuł, że może jechać po sędzim to jechał równo, wyzywał, przez moment to było może i nawet śmieszne, ale jak się tak człowiek zastanowi to przecież takie słowa nie mogą paść na wizji, nie w szanującej się telewizji jak Eurosport! 

 

Mecz Leverkusen - Dortmund nie był zbyt dobrym widowiskiem, ale komnetarz tego meczu to dosłownie dno!! Gadali o wszystkim, o Miliku i nawet wątek wiadomości od Romka Kołtonia się włączył, dowiedzieliśmy się, że Zieliński zdobył gola dla Empoli, najpierw oczywiście stwierdzenie Hajty, że Milik nie gra wa Ajaxie, a po kilku min sprostowanie bo nie sprawdził, że z pół godziny wcześniej Milik zdobył gola, dopiero ów sms od Kołtonia go obudził. I oczywiście wywód Hajty, że nie wie czy Milik może być powołany na Euro skoro nie gra, pojechał jak to on ma w zwyczaju  :D

 

Rozkmina o gwiazdkach na głowie Aubameyanga. 

 

"Lekcja historii" jak to nazwał Lach i po raz kolejny czytanie składu z 2004 roku i mecz Leverkusen - Nurnberg. Nie wierzyłem, że to się dzieje naprawdę. 

 

Przegadali sobie 1,5 godziny, a w tle leciał mecz... ale co tam mecz, ważne żeby sobie pogadać, czas jakoś zleci!! 

 

 

Jak Lach ma komentować dalej Bundesligę to ja dziękuję za tą ligę w Eurosport, niech prawa przejmie ktoś poważny!!! Tego sobie życzę. 

 

----------------------------------------------------------------------

 

@Arkon obejrzałem kolejny hit Bundesligi Leverkusen - Dortmund i serio  nie widzę róznic między Serie A i Bundesligą. Ale mówię to bez żadnych przekąsów czy uszczypliwości. Sam przyznasz chyba, że kolejny mecz na szczycie Bundesligi zawiódł? 

 

Ogółem widziałem 4 mecze w ten weekend z Bundesligi bo jakoś tak mnie naszło by popatrzeć co tam się dzieje, a i przed LE chciałem Schalke obejrzeć przed rewanżem z Szachtarem i zobaczyc czy warto coś tam obstawiać itp. 

 

Schalke uznana marka, a obecnie nie gra wcale lepiej niż taki Milan chociażby, tylko np w Italii lubię to, że tam jest pasja, jest coś takiego jak oglądam mecze Serie A, że czuć atmosferę wydarzenia, już od samego początku gdy chociażby leci hymn Juventusu, Interu (dla mnie najlepsze dwa hymny klubowe na świecie! ;) ), Romy, Milanu czy nawet Napoli przy pełnych trybunach, moze nie na najlepszych i najładniejszych stadionach, ale stadionach kultowych to człowiek czuje, że jest na wielkim wydarzeniu. Np Inter - Sampdoria i widzisz na trybunę wchodzi Jose Mourinho, czy też siedzi Ronaldo, wielkie postaci Interu, całe San Siro reaguje od razu, jest magia, czuć ciary na ciele, niby nic znaczącego, ale taki mały gest, otoczka i to lubię w tym bardzo ;)

Edytowane przez robsonUnitedxD
Nie wstawiamy tego samego w dwa wątki jednocześnie - crossposting. Wycięty skopiowany post.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robson

W tym czasie grała Legia :). Przyznaję, że ze skrótów wynikało, że mecz był słaby. A widziałeś bramkę "słabego" Muellera? Mistrzostwo świata! I wrócił stary, dobry Ribery. Uwielbiam tego kolesia, oby kontuzje już przestały go prześladować...

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gola Muellera, oglądałem cały mecz Bayernu z ciekawości przed jutrzejszym hitem w LM z Juventusem. Ładnie zmieścił owszem, złożył się niby koślawo, ale ładny gol. 

No, ale ładniejszą bramkę w ten weekend zdobył Lisandro Lopez w derbach Avellanedy w lizde argentyńśkiej i tak -> http://www.forum.bukmacherskie.com/f167/argentyna-2016-a-128432.html#post5943258 

Od razu Rooney i dery Manchesteru mi się przypomniały!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...