Skocz do zawartości

wPolsce.pl


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stacja osiągnie może 0,10-0,15% udziałów w rynku, po co ta panika?

 

Jeżeli stacja będzie bardziej na poziomie, niż nagłówki na wPolityce, to ok. Ale jeśli nie - to będzie kolejna brzydka tuba propagandowa. Swoją drogą marzy mi się kanał, który będzie symetryczny względem TVN24 - otwarcie sympatyzujący z jedną stroną, ale jednak profesjonalny i pluralistyczny. Bo telewizją opozycyjną do TVP Info czy Republiki (i być może także wPolsce, nie mialem jeszcze okazji obejrzeć) byłaby może jakaś telewizyjna wersja naTemat, sokuzburaka czy innych [beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał nadaje testowo, więc pozycja 196 nie jest stała. Przynajmniej tak wynika z tego co Wirtualnemedia podały http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/telewizja-wpolsce-pl-w-cyfrowym-polsacie-kanal-196-michal-karnowski-liczymy-tez-na-obecnosc-w-duzych-sieciach-kablowych


Nie dziwie się że do nc+ nie chcą wejść. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli jakoś uzasadnić brak woli dołączenia do nc+. Wejście do Cyfrowego Polsatu to jednak oznaka kolejnych znajomości Solorza. Konkretniej chodzi o Piotra Barełkowskiego, który współtworzył wcześniej TV Biznes (która została przejęta przez Solorza) czy Telewizję Republikę, a teraz właśnie wPolsce.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeden z komentarzy na portalu WirtualneMedia:

 

No to jako abonent Cyfrowego Polsatu mam u siebie lewicowo-liberalne stacje informacyjne (TVN24, Polsat News, Superstacja, Nowa TV) i od niedawna także prawicowo-konserwatywne stacje informacyjne (TVP Info, Republika, wPolsce.pl) Wreszcie doczekałem się pluralizmu. Sam mogę sobie wybrać jakie media mają mnie informować. Jeszcze dwa lata temu mogłem na CP oglądać tylko stacje lewicowe.

 

I o to właśnie chodzi. Oczywiście można tu pogadać o TVP Info, dlaczego jest taka a nie inna, ale to temat na dyskusję do innego wątku i kwestia obiektywności TVP Info była tam już poruszana.

 

Pamiętajcie, że wśród użytkowników Cyfrowego Polsatu są osoby o różnych poglądach politycznych. I w ten sposób każdy ma wybór. Jeden włączy TV Republika lub Tadlę w Nowa TV, inny TV Republikę lub Karnowskich w stacji wPolsce.pl. Czy nie o to właśnie chodzi? O wybór? Po co więc te jęki?


Podobny lęk i strach był przed wejściem TV TRWAM na DVB-T. I co się takiego stało? A no nic, kto chce ogląda, kto nie chce - nie ogląda.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały rabacik za nawiązanie współpracy z Polsat Media tez nie jest do pogardzenia za wejście na transponder. Zastanawia mnie kwestia wyłączności (kolejny rabacik). Oczywiście nie wyklucza ona obecności "W Polsce PL' w kablówkach i kablówkach z gniazdka telefonicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...