Skocz do zawartości

wPolsce.pl


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Zgubione klatki na sekundę oraz kompletny brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem już dyskwalifikują ten kanał, nie mówiąc już o nędznej ofercie programowej.

0

Teraz jeszcze mając te nie dociągnięcia, rozpoczeli akcje promocyjną - przykładowo ich reklamy, wskazujące pozycje w Cyfrowym Polsacie są już w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co do Jakubowskiej, to zaczynała swoją karierę telewizyjną w PRL-owskim ''Dzienniku Telewizyjnym'', gdzie była reporterką polityczną. Po 1989 roku była prowadzącą ''Wiadomości'', gdzie w styczniu 1991 roku po odwołaniu pierwszego szefa ''Wiadomości'' Jacka Snopkiewicza odeszła z TVP w symboliczny sposób: wyszła ze studia biorąc torebkę.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od dawna w zasadzie to robiła. Często była u Karnowskich na portalu. Akurat takich co mają coś za uszami jest pełno w różnych stacjach, w mediach akurat to nie  dyskwalifikuje. Ja nie rozumiem po co ona tam ale dziwi mnie bardziej nie jej przeszłość poglądowa a nie ten wątek kryminalny bo to daleka droga do tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Jakubowskiej, to zaczynała swoją karierę telewizyjną w PRL-owskim ''Dzienniku Telewizyjnym'', gdzie była reporterką polityczną. Po 1989 roku była prowadzącą ''Wiadomości'', gdzie w styczniu 1991 roku po odwołaniu pierwszego szefa ''Wiadomości'' Jacka Snopkiewicza odeszła z TVP w symboliczny sposób: wyszła ze studia biorąc torebkę.

Ja tu jeszcze uzupełnię, że w Wiadomościach też była reporterką od sprawozdań w parlamencie, przez pewien czas nawet nieco walczyła o prowadzenie programu z Reszczyńskim.

To też jest ogólnie taka lekko groteskowa sytuacja - bracia Karnowscy zatrudnili do telewizji osobę o lewicowym, że tak powiem, rodowodzie, do tego z wyrokiem, a wielokrotnie czytałem teksty w których mówiono, żeby tego typu osób, z przeszłością kryminalną, nie angażować do telewizji.

Sama decyzja Jakubowskiej też mnie nieco zaskakuje, bo o ile pamiętam to jakiś czas temu mówiła, że do dziennikarstwa już raczej nie chce wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...