Skocz do zawartości

Router TP-Link TL-WR702N


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w APS,chciałem dokupić moduł wifi za 1zł i nie można.Umowę przedłużyłem w grudniu (wycofanie LOVE TV) mam 12/5 pakiet Familijny Max HD,Film HD,Cinemax HD,i niestety moduł mi się nie należy.Dzwoniłem też na info linie i potwierdzili że mi się nie należy.Musiałbym przedłużyć znów umowę z wymianą dekodera to w tedy tak za 1 zł (mam HD 5000).Jestem obecnie w ostatnim promocyjnym (darmowym )miesiącu.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam dekoder PRV HD 7000 dokupiłem przy zawieraniu umowy urządzenie TP-Link do łączenia się z siecią wi-fi. dekoder nie widzi tego urządzenia, urządzenie było sprawdzane w punkcie obsługi, do punktu obsługi zawiozłem tez dekoder, ale Pan z punktu obsługi nie umiał mi pomóc. Podłączył też nowy dekoder i reakcja była taka sama nowy dekoder nie widział urządzenia TP- link. Na dekoderze pokazowym w punkcie obsługi urządzenie moje TP -link działało poprawnie dekoder widział urządzenie. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrobił to też Pan w ASP, czy jest możliwe że z urządzenia TP-link będę mógł korzystać w następnym okresie rozliczeniowym? Moje urządzenie TP-link było sprawdzane na dekoderze

PVR HD 7000 pokazowym w ASP i wszystko działało. Dziwi mnie że gdy Pan z ASP wyciągnął i podłączył nowy dekoder, nowy dekoder PVR HD 7000 też nie wykrywał tego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie dekodery PVR 7000 mają soft obsługujący Tp-Link TL-WR702N. Soft był udostępniony jakiś czas temu i jak narazie nie jest dostępny do pobrania z satelity.

 

Ten dekoder pokazowy w APSie widocznie jest zaaktualizowany do najnowszej wersji.

 

Jedyne co możesz w tej chwili zrobić to wymienić dekoder na inny (PVR 7000 z aktualnym softem) obsługujący router wi fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz testować każdego dekodera, tylko w APS-ie nich Ci dają (oni sobie sprawdzą) dekoder z oprogramowaniem w wersji: 1.46.1.4 i masz po problemie. ;)

Jeszcze jedno. Czy jak podłączysz przewód od TP-Linka do dekodera to zapalają się diody na gnieździe RJ45 dekodera? Możesz też podłączyć dekoder przewodem bezpośrednio do routera, który dzieli Twój internet w domu i zobaczyć czy działa IPLA. Jeśli nie działa (nie zapalają się/nie mrugają diody na gnieździe RJ45) to masz prawdopodobnie uszkodzony dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Jak wyglada w tej chwili koszt nabycia modulu w zaleznosci od posiadanego pakietu? Czy posiadajac pakiet za 59,90 z esi 88 plus multiroom na hd3000 mozna nabyc modul za 1zl ?

Mnie także interesuje odpowiedź na to pytanie z tą tylko różnicą,że posiadam esi88 i promocyjnie iplę mix oraz HD5000 z DarmowymHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to port ethernet w ogóle nie jest aktywny (programowo) w ESI-88 choć fizycznie do kontrolera jest podłączony. Tym samym podłączanie internetu w jakikolwiek sposób do tego dekodera nie ma żadnego celu i zakup tego routera (i z tego powodu podpisywanie lojalki) do tego dekodera jest zbędnym wydatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mój problem pojawił się dzisiaj, wraz z zakupem wskazanego urządzenia (TP Link TL-WR702N). Chciałem się upewnić co do podejrzenia, że to właśnie urządzenie nie działa.

Okoliczności: router chcę podpiąć do dekodera HD6000. Po podpięciu dekoder nie widzi go.

Nie widzi go też komputer, sprawdzałem dna dwóch laptopach - jeden z Win7, drugi z Win8 - jak rozumiem, powinien pojawić się w opcjach dostępnych urządzeń?

Diody wszystkich urządzeń się świecą:

- niebieska dioda na TP-LINK (zgodnie z instrukcją - najpierw migała, później światłem ciągłym)

- dioda na gnieździe Ethernet w dekoderze HD6000

- dioda na routerze Liveboxa (gdy próbowałem go podłączyć jako repeater

Sprawdziłem też dekoder hd6000, podpinając go do sieci na kablu - łączy się automatycznie z Internetem, choć szału nie było na HBO GO, bo mulił okrutnie (mam łącze 40mbps), na IPLA zadziałał w opcji 720hd

To co - wszystko wskazuje na TP-LINK'a, czy tak?

Wersji oprogramowania HD6000 nie mogę sprawdzić, bo w miejscu gdzie powinna być informacja, jest puste miejsce (?)

Jednak gdy próbuję aktualizować pokazuje mi informację, że nie ma żadnej aktualizacji.

 

Pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam , coś mi się zdaje, że uwaliłem ten routerek :wink:

Dziś go zakupiłem, chciałem zaktualizować soft i w pospiechu nie zwróciłem uwagi na wersję firmware ( w moim przypadku 1.4) i zaktualizowałem ze strony tp linka wersją firmware v1...w połowie aktualizacji pojawił się napis You have no authority to access this device! i już nic nie mogę zrobić, brak możliwości zalogowania się do panelu, reset też bez rezultatu. Po podłączeniu do dekodera i rozpoczęciu konfiguracji pojawia się komunikat Proszę czekać, trwa wykrywanie i konfiguracja urządzenia bezprzewodowego i nic się nie dzieje. Proszę o sugestie co z tym fantem zrobić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany :brawo:

Gdyby komuś zdarzyła się podobna sytuacja to proszę czytać.

Po pierwsze okazało się, że firmware v1 pasuje do wersji 1.4 gdyż jest to ta sama wersja sprzętowa 1 i aktualizacja przebiegła pomyślnie a cała wina leżała po stronie przeglądarki, która nie potrafiła wyświetlić panelu ustawień. W innej przeglądarce ( czysty palemoon) działa ok

W dalszym ciągu jednak na najnowszej wersji softu TL-WR702N_V1_141203 miałem problem z brakiem możliwości uruchomienia routerka z dekoderem CP...problem rozwiązałem wgrywając starszy soft o nr TL-WR702N_V1_130314 przygotowany specjalnie do współpracy z dekoderami CP. Czyżby aktualizacje psuły tę współpracę??

Jeśli ktoś używa to może sprawdzić na jakiej wersji softu chodzi jego router? W chwili wolnego przetestuje wszystkie ( 3 ) dostępne aktualizacje ze strony TP Link.

BTW 1 Wam tez ta zielona dioda tak daje po oczach ????

BTW 2 Czy tego tp linka można zastąpić innym sprzętem?... chodzi o to że mam trochę słaby zasięg i przydałaby się antenka albo kupno dłuższych przewodów i zmiana umiejscowienia routera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...