Skocz do zawartości

Router TP-Link TL-WR702N


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skonfigurowałeś go za pomocą komputera? Dobrze zrozumiałem? Zresetuj do fabrycznych ustawień TP-Linka, podłącz pod dekoder i wpisz hasło do Twojego Netiaspotu za pomocą dekodera. Ustawienia->Sieć->Konfiguracja sieci bezprzewodowej.

Instrukcję masz tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/i ... 2-2014.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj ten router i podłączyłem pod dekoder HD6000 i wielka lipa. Dekoder nie wykrywa routera. Zasilanie z usb routera, nie mam dysku twardego. Udało mi się połączyć router z netiaspotem ale nic to nie daje skoro nie widzi go dekoder polsatu. Może, ktoś znajdzie z Was rozwiązanie. Dodam, że dioda na routerze sygnalizuje, ze zasilanie dochodzi do niego z usb dekodera.

 

Połączyłes tp-linka z dekoderem kablem ethernetowym także ??

 

Z portu usb dekodera do tp-linka idzie tylko zasilanie nic więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na komputerze działa, to skonfigurowany router podłącz do dekodera i wejdź w dekoderze w konfigurację sieci (tą przewodową) i automatycznie powinien pobrać adresy Twojej sieci.

Firmware jest dostęny na stronie jak zapewne widziałeś. Pobierz plik, podłącz przewodem ethernetowym do komputera, zaloguj się do routera i wykonaj aktualizację firmware.

PS. Miały być te TP-Linki gotowe do użytku bez konieczności większej "jazdy" i wiedzy tajemnej. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu polsat kombinuje.

W dekoderze jest zwykły port gniazdo lan - ethernetowy. Automatycznie powinien dekoder pobierac adres ip.

Dowolny ap client i po sprawie - po co kombinowac. Ap client konfiguracja w komputerze i po sprawie.

To już nc+ opanowała ;)

 

zostaje jeszcze opcja plc - przesył internetu po sieci elektrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś polepszyć zasięg w tym routerze? mam go w drugim pokoju i tylko 1 kreseczka, one mają faktycznie taki problem z łapaniem zasięgu czy może mój jest uszkodzony? i co oznacza błąd 2123?

 

P.S.

Czemu dekoder po podłączeniu do sieci laptopa bądź innego urządzenia traci połaczenie? i aby je uzyskać należy ponowne wyłaczyć którys sprzęt, mój router to pentagram cerberus p 6331-42 może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

11.04.2014 r. umożliwiono dokupienia modułu TP Link w cenie promocyjnej 1 zł - w ofertach z minimalnym zobowiązaniem na pakiet Familijny Max HD lub 49 zł - w ofercie z minimalnym zobowiązaniem na pakiet Familijny HD oraz w ramach standardowej sprzedaży detalicznej

 

ZASADY DOSPRZEDAŻY MODUŁU TP-LINK

 

- Możliwość dokupienia Modułu TP Link dotyczy każdego Klienta, który nie skorzystał z tej możliwości w chwili podpisania/przedłużenia umowy,

- Klient może dokupić moduł w każdym APS niezależnie od kanału sprzedaży pierwotnej umowy (APS, D2D, Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta)

- Moduł można dokupić w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania/przedłużenia umowy.

 

Klient może dokupić tyle modułów WiFi ile ma dekoderów HD Cyfrowego Polsatu tzn. - jeśli Klient ma na kontrakcie inny/inne dekodery HD produkcji Cyfrowego Polsatu – np. dekoder dodatkowy/Multiroom HD to również może dokupić moduł WiFi w cenie promocyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten warunek:tak.Mam jednak wątpliwości co do dekodera esi-88,w którym nie działa internet.Ta umowa druga to DRH6 z marca tego roku,na razie z MiniHD na pół roku.Nie wiem czy te umowy się uzupełniają chociaż prawnie są na jedną osobę i nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@henryk1944 - przeczytaj jeszcze raz:

 

(...)jeśli Klient ma na kontrakcie inny/inne dekodery HD produkcji Cyfrowego Polsatu – np. dekoder dodatkowy/Multiroom HD to również może dokupić moduł WiFi w cenie promocyjnej

 

Sagemcom ESI-88 nie jest dekoderem produkcji Cyfrowy Polsat Technology, więc nie możesz na tych zasadach dokupić do niego modułu WiFi.

 

Cena promocyjna jest od pakiety Familijnego HD, skoro drugi dekoder nie jest dodatkowym dekoderem z pakietem Mini HD tylko na umowie DRH6, to nie możesz skorzystać z tej opcji zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...