Skocz do zawartości

Nowe menu w dekoderach CPT HD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ustawione nagrywanie 15 minut przed czasem i po czasie.

W poprzednim oprogramowaniu, jak się ustawiło "przypomnij" to komunikat wyskakiwał o czasie, jaki miał rozpocząć się dany program, a teraz przełącza na kanał już 15 minut przed danym programem.

Mam nadzieję, że to poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku ładnych dniach używania stwierdzam, że niestety jest więcej minusów niż plusów tego nowego menu.
W zasadzie ja wychwyciłem jedynie dwa plusy, a minusy już tutaj koledzy ładnie wypunktowali.
Plusy to nowy, świeży wygląd (chodzi tylko o grafikę i kolory). Drugi to łatwiejsze układanie list ulubionych.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ni [beep]y. Wchodzę z menu w Radio. Potem włączam np. Radio Jasna Góra. Następnie wchodzę do menu i wybieram edycję list ulubionych. Niestety do wyboru tylko stacje telewizyjne.

 

1. Poprzez MENU -> ZARZĄDZANIE KANAŁAMI dodajesz stacje radiowe pojedynczo lub grupowo z głównej listy, czyli z kanałów dodanych przez operatora i przez Ciebie poprzez RĘCZNE WYSZUKIWANIE KANAŁÓW.

 

2. Z aplikacji RADIO jeśli koniecznie chcesz się tak bawić, to tylko z listy stacji radiowych dodanych tam przez operatora. Włączasz interesującą Cię stację radiową i następnie: Strzałka w Prawo -> Dodaj do Ulubionych

 

Sposób numer 1 jest zdecydowanie wygodniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni dodać opcję "pobierz EPG", żeby ręcznie aktualizować. Np. dziś o 16:00 na TVP 3 jest mecz 2 ligi i w necie, jak i w Vectrze jest o tym info w EPG, ale W CP już nie.


Kolejny minus: jak oglądam nagranie i chcę zatrzymać, daję stop i przechodzi do listy nagrań, potem daję X i mam czarny ekran, nie chce się program załadować, więc muszę albo przełączyć i wrócić z powrotem albo jeszcze raz wybrać numer kanału, żeby się załadował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, długo się przekonuję do tego nowego menu.
Lipa. Daję mu szansę, bo nie psioczyłem od początku, ale powoli zaczynam się po prostu denerwować.
Jest mega niewygodny, nieintuicyjny i na ogromne braki.
Czekam na solidną aktualizację. Nie tylko poprawki błędów, ale kompletne przemyślenie przez twórców, czy faktycznie nowe jest lepsze.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci kaeres, że ja mam dokładnie tak samo, jak ty. Od lipca, tutaj na forum zarzucano mi, że "jestem uprzedzony", gdyż wypomniałem błędy nowego softu (u mnie w HD 3000). Nadal daje dekoderowi szansę, i każdy dzień mnie - w mniejszym lub większym stopniu - rozgorycza. Wczoraj przykładowo, podczas przewijania, czas i pasek postępu się zatrzymały, ale przewijanie działało. Potem w inny dzień, wystraszyłem się, że nagrały się tylko 4 sekundy filmu. W rzeczywistości jest o wiele więcej - na szczęście. Ale pasek leci tylko do 4 sekund, po czym zatrzymuje się na 100%. W innych dniach, dekoder zawiesza się i pomaga tylko twardy reset. 

Do tego nagrania z października mają w spisie obcięta drugą cyfrę minutową. Zapewne testerom zabrakło czasu, by sprawdzić jak wygląda nagranie z miesiąca, w którym występuje polski znak (paź).

 

Wg mnie, nowy soft wygląda jak wersja beta.

 

Również żona, która używa raczej podstawowych funkcji dekodera nie jest zadowolona ze zmiany i nawet teraz w listopadzie, czyli 4 miesiące po aktualizacji jest jej ciężko zaakceptować niedociągnięcia.

 

Dla ścisłości dodam, że na starym sofcie nigdy tak nie było. Dodam też, że po aktualizacji w lipcu przywróciłem ustawienia domyślne. To nic nie pomogło. 

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte ataki ad-personam, regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolejny błąd. Ustawiłem przypomnienie na danym kanale na 22. Już wcześniej włączyłem sobie ten kanał. Podczas oglądania o 22:00 wyświetliło mi się to przypomnienie i propozycja przełączenia na ten kanał, która oczywiście nic nie zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolejny problem mam w ustawieniach nagrywanie 5 min. przed i po i gdy nagrywają mi się 2 programy  z różnych transponderów jeden po na jednym przewodzie powinien wyskoczyć przy planowaniu konflikt, nie tak ? A przy planowaniu nie ma nic a gdy dochodzi do nagrywania i nadchodzi moment pokrycia się 2 programów to wyskakuje komunikat brak sygnału i obydwa nagrania diabli biorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...