Skocz do zawartości

Meloradio


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem, że fajnie by było, gdyby grali Zeros, i grają :)

29 minut temu, Domino56 napisał(a):

A to czasem po 22 program nie leciał bez prezentera? Tak mi się wydawało jak wracałem do domu.

Tak, bo "Dobre Melo" jest tylko w weekendowe noce. 

Ecuador w Meloradiu 🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NippyToadster napisał(a):

Dzisiaj na Melo leciało Tatu - All About Us. Moim zdaniem nie pasuje do nowego Meloradia, a Radiostacja i Planeta ten numer omijały. Lepiej pasuje Nas Nie Dogonyat (lub Not Gonna Get Us)

Nas ne doganyat leciało 29.06.2024 roku w meloradiu o 23:55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się większa ramówka na wieczorny program w piątek i wieczorną sobotę. :) 

Piątek

22:00-23:00 Dobre Melo - CLAPTONE
23:00-00:00 Dobre Melo - TIESTO
00:00-01:00 Dobre Melo - SAM FELDT
01:00-02:00 Dobre Melo - DON DIABLO

Sobota

22:00-23:00 Dobre Melo - ALOK
23:00-00:00 A State of Trance - Armin van Buuren
00:00-01:00 A State of Trance - Ruben de Ronde
01:00-02:00 Dobre Melo - Amelie Lens

Edytowane przez Vampi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pawelski_44 napisał(a):

Dziś pojawiły się nowe utwory na antenie Meloradia:

Bl3Ss / Camrinwatsin / Bbyclose - Kisses
Marcus / Martinus - Unforgettable
Adam Port / Stryv / Malachiii - Move
Alesso / Nate Smith - I Like It

Wszystko grane na Esce/MAXXie/RMF-ie (ostatnio Move dodano do Poplisty). Mogliby wrzucić np. Finally Axwella, Ingrosso i Angello z Alicią Keys jako pierwsi. Czy np. dodać do playlisty Waiting For Tonight Jennifer Lopez w reworku FISHERa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Vampi napisał(a):

Pojawiła się większa ramówka na wieczorny program w piątek i wieczorną sobotę. :) 

Piątek

22:00-23:00 Dobre Melo - CLAPTONE
23:00-00:00 Dobre Melo - TIESTO
00:00-01:00 Dobre Melo - SAM FELDT
01:00-02:00 Dobre Melo - DON DIABLO

Sobota

22:00-23:00 Dobre Melo - ALOK
23:00-00:00 A State of Trance - Armin van Buuren
00:00-01:00 A State of Trance - Ruben de Ronde
01:00-02:00 Dobre Melo - Amelie Lens

Ciekawe czy będzie jakiś prowadzący. Jak nie to słabo. 

Ale muszę przyznać że się postarali i wygląda to super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2024 o 19:25, NippyToadster napisał(a):

Dzisiaj na Melo leciało Tatu - All About Us. Moim zdaniem nie pasuje do nowego Meloradia, a Radiostacja i Planeta ten numer omijały. Lepiej pasuje Nas Nie Dogonyat (lub Not Gonna Get Us)

Czy nie obowiązuje nieformalny zakaz emitowania dzieł twórców rosyjskich po ataku na Ukrainę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radiofan napisał(a):

tylko w tym specjalnym programie w paśmie "Dobre Melo". 

Bo dziś jest samo Dobre Melo.

Skoro Clapcast, Heartfeldt Radio, Hexagon Radio i Tiesto's Club Life dzisiaj jest, to najprawdopodobniej od Tiesta będzie tego najwięcej. Więcej trance będzie chyba na ASOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to Przemek Grabowski (do którego nic nie mam a nawet bardzo lubię), który w tym czasie będzie grać Sylwię Grzeszczak a sądząc po jego wypowiedziach to kocha muzykę klubową, w tym trance. W końcu jest dobre radio, które wbrew temu co mówią niektórzy, jak najbardziej różni się od innych stacji. Wczoraj w odpowiedzi na pytanie słuchacza na tiktoku Adrian Nowak (prezenter Melo) na live zdradził, że będą się odzywać do organizatorów Sunrise Festiwal 2025 ws. transmisji wydarzenia, które do tej pory było tylko w RMF MAXX.

Edytowane przez radiofan
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, radiofan napisał(a):

Ciekawe co na to Przemek Grabowski (do którego nic nie mam a nawet bardzo lubię), który w tym czasie będzie grać Sylwię Grzeszczak a sądząc po jego wypowiedziach to kocha muzykę klubową, w tym trance. W końcu jest dobre radio, które wbrew temu co mówią niektórzy, jak najbardziej różni się od innych stacji. Wczoraj w odpowiedzi na pytanie słuchacza na tiktoku Adrian Nowak (prezenter Melo) na live zdradził, że będą się odzywać do organizatorów Sunrise Festiwal 2025 ws. transmisji wydarzenia, które do tej pory było tylko w RMF MAXX.

 

Przemek jest wierny grupie RMF ale kto wie może uda się go wyciągnąć do Meloradia. Na pewno RMF Maxx dał mu w latach 2009-2013 świetne wakacje na Ibizie. Przez lata mieszkał w Krakowie gdzie prowadził Hop-Bęc. Teraz z tego wnioskuje jest na Pomorzu. Musiałby chyba do stolicy się przeprowadzić. Co zrobili Kamil Baleja czy Robert Karpowicz (dawniej RMF Maxxx).

Zobaczymy na pierwsze wyniki słuchalności Meloradia. Czy Eurozet będzie zadowolony, czy znowu będzie kombinował przy tym projekcie. Oby nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelski_44 napisał(a):

 

Przemek jest wierny grupie RMF ale kto wie może uda się go wyciągnąć do Meloradia. 

 

 

Oj bardzo bym chciał, wierny jest, ale myślę że nie ma nic przeciwko grupie Eurozet/Agory i być może się uda. Tylko pytanie, czy Melo go chce. To jednak legenda RMF MAXX i myślę że trzeba mu obiecać obecność Melo właśnie na Sunrise czy innych festiwalach. Wiem, że na pewno nie chciałby do Eski, ale do Melo dlaczego nie, skoro grają dynamicznie. 

Prezenterów w Melo jest mało, w dodatku nie jestem przekonany co do przyszłości Alicji Myśliwiec (wcześniej RMF Classic). 

Jak nastroje na chwilę przed "Dobrym Melo", czego się spodziewacie? Co chcielibyście zobaczyć? 

Aktualizacja, 22:46: Spodziewałem się, że będzie dobre Melo, ale nie spodziewałem się że będę siedział jak zamurowany przed odbiornikiem, szeroko się uśmiechał i się po prostu poryczę jak dziecko. Nigdy im nie zapomnę tego doświadczenia. To zdecydowanie najlepsze, co usłyszałem na FM. Nawet nie wiem, skąd u mnie teraz tak silne emocje. Muzyka czyni cuda. Minęło 48 minut a ja już kocham tą audycje. Pomyślicie, że zwariowałem, być może 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze rozumiem, emitowane są zapisy ze setów djowskich ze zagranicznych radiostacji? W sumie jest to coś no może nie świeżego w naszym eterze, ale naprawdę coś innego w porównaniu z tym, co można dziś usłyszeć na Esce czy RMF Maxx. Taka wczorajsza audycja Tiësto poleciała bez żadnych cięć, czy przerw reklamowych, miło było posłuchać sobie przed snem tych audycji.

Edytowane przez Domino56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, radiofan napisał(a):

Spodziewałem się, że będzie dobre Melo, ale nie spodziewałem się że będę siedział jak zamurowany przed odbiornikiem, szeroko się uśmiechał i się po prostu poryczę jak dziecko. Nigdy im nie zapomnę tego doświadczenia. To zdecydowanie najlepsze, co usłyszałem na FM. Nawet nie wiem, skąd u mnie teraz tak silne emocje. Muzyka czyni cuda. Minęło 48 minut a ja już kocham tą audycje.

Zdecydowanie ta audycja pokazała, że da się zrobić klubowe audycje w Polskim radiu, niech MAXX i ESKA się wstydzą. Chociaż playlista dzienna Melo, mogłaby mocniej się wyróżniać, powinni dodać więcej muzyki klubowej oraz Hip-Hopu i R&B nie lecącej na "wielkiej dwójce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mati2oo3 napisał(a):

Chociaż playlista dzienna Melo, mogłaby mocniej się wyróżniać, powinni dodać więcej muzyki klubowej oraz Hip-Hopu i R&B nie lecącej na "wielkiej dwójce"

To nie jest Planeta, ale czarne brzmienia i bardziej "dance'owe" mity powinny być częściej na antenie. Moim zdaniem to powinien być mix Planety i Radiostacji. Z jednej strony powinni grać techniawkę czy EDM/eurodance - czyli rzeczy typowo "Planetarne", a z drugiej strony - wyrafinowany house, EDM, hip-hop, r&b, soul, czy alternatywę (późniejsza Planeta, Radiostacja). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...