Skocz do zawartości

Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się dziwić. Jest zdecydowanie za dużo muzycznych stacji TV na naszym rynku, w dodatku praktycznie większość gra to samo, nie ma żadnej różnorodności. Myślę, że w niedalekiej przyszłości rynek to zweryfikuje i może dojść do redukcji stacji muzycznych w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te jest taki efekt:  jednym się udało wybić na muzyce, teraz inni próbują naśladować...ale to nie tylko chodzi o kanały ,spójrzmy  na TVN czy Polsat: jedni wymyśla kanał np. dla kobiet , drudzy zrobią odpowiedź, jedni zrobią kanał filmowy, drudzy odpowiedzą... jedni by to nazwali konkurencją, a inni głupotą... zwłaszcza jak się pcha  z którymś już tam kanałem w jeden rynek, kiedyś krajowym rynkiem muzycznym rządził 4Fun TV, , potem doszła ESKA, a teraz mamy (ESKA TV/ 8TV/ 4FUN TV/ NUTA TV/ 4FUN DANCE/ VOX/ POLSAT MUSIC/ ) na rynku disco(POLO TV/ POWER TV/ DISCO POLO MUSIC/ TOTV) trochę dużo... (nie liczyłem np. KPM , 4F GH  HIP HOP TV czy STARS bo one maja swój odrębny  profil muzyczny).  A potem sie dziwią że oglądalności dużej nie mają jak taka konkurencja.... a tu taka prosta rada.... wystarczy wyjść z czymś nowym...dlaczego Polsat , ZPR  czy 4Fun Media nie wyjdą z kanałem grającym szeroko?....takim polskim Trace Urban...? może to by była recepta na sukces , a nie seriale pomiedzy muzyką jak na 8TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę że jeszcze z parę lat i kilka kanałów muzycznych odpadnie z gry (będą zlikwidowane) tj. VH1 - jeśli nie wrócą do grania muzyki sprzed zmian w październiku 2015, TO!TV, Polsat Music, Hip-Hop TV, Nuta TV, VOX Music TV - jak nie będzie zmian.

A co do oglądalności to pewnie jest efekt nowości bo ludzie włączają ten kanał z ciekawości aby sprawdzić co to jest i za kilka miesięcy oglądalność może być mała.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W IPTV nadal w SD.

Trzeba przyznać,że konsulanci z Orange mają poczucie humoru.Na zapytanie kiedy Polsat Music będzie w HD, konsultant odpisał, że skoro w logo jest w HD to jest to jakość HD....masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to z tym HD, to jakaś ściema. Ot takie klasyczne "polsatowskie hd". Niby HD, ale nie "full", tylko "ready". No, chyba, że mój CryptoBox kłamie i źle pokazuje 720*576, zamiast 1920*1080. :woot:

Chyba raczej 1280×720 zamiast  postulowanego 1920×1080, bo Polsat Music jest w 16:9 720p, zamiast obiecanego 1080p, a nie w  w 4:3 720x576

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej 1280×720 zamiast  postulowanego 1920×1080, bo Polsat Music jest w 16:9 720p, zamiast obiecanego 1080p, a nie w  w 4:3 720x576

Właśnie patrzę na info z mojego CryptoBox'a na Polsat Music HD i widzę 720*576 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tuner, Ferguson Ariva 202E, na kanale Polsat Music HD jako rozdzielczość wideo pokazuje wartość 1080i.

Edytowane przez Mr. Orbita
Potwierdzam - rozdzielczość wideo wersji HD to 1920x1080, 720x576 ma wersja SD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...