Skocz do zawartości

Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również i mojej osobie będzie brakowało Muzo.tv za jej nieoklepaną dawkę ambitniejszej muzyki. Nagram sobie na pamiątkę tą stację aby pokazać że muzyka była kiedyś w TV.

 

Wracając do tematu w którym się znajduje nie mogę przejść obojętnie do zaprezentowanego loga stacji. Rozumiem że teraz proste projekty są w modzie ale to przerosło moją wyobraźnie. O ile MTV ostatnio poszalało z kolorami to tu mamy istną tęcze w jednym, nie wspominając już o formie kształtu... dramat! Już padło to stwierdzenie w dyskusji, że wygląda jak kanał dla dzieci, również jestem tego zdania...

Mezzo-Kids-Logo-Small.jpg

Na plus natomiast zasługuje wysoka rozdzielczość kanału. Nie sądziłem że w Polsce pierwszym kanałem z taką jakością będzie świeżynka. Brawo dla Polsatu za ten ruch do przodu! Co do samej stacji oprócz rozdzielczości będzie taka sama jak inne...

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby w weekend powtórzyć pierwsze edycje Idola z lat 2002-2005 albo kultowy talent show "Jak Oni Śpiewają".

To mogłoby oznaczać że powtórki tych programów będą warte przypomnienia.

Starego dobrego Idola rzeczywiście mogliby powtarzać. Wiele osób mogłoby zobaczyć jak to kiedyś wyglądało, a część także mogłaby sobie przypomnieć, bo tych odcinków nie ma. Poza jakimiś wyrywkami na YouTube'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskiej telewizji (i nie tylko) kampanie zaczynały się często w dniu startu czegoś lub dopiero po nim. Rzadko kiedy było o czymś głośniej przed. Polsat Music pewnie będą reklamować na Polsat SuperHit Festiwal.

 

Co do miejsca na liście, to zawsze mogą przecież wywalić dubel Paramount Channel HD z poz. 22 i umieścić tam Polsat Music HD.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to jest tylko rebranding, to jak myślisz?

 

Nie sądzę,że wywalą. Kanałowi Paramount Channel HD, oglądalność poleciała mocno w górę i podejrzewam, że część niej dzięki dobrej pozycji w CP. :)

Ale to nie jest kanał Cyfrowego Polsatu, więc mogą zrobić z tym co chcą. Albo zadbać o swój kanał, albo go olać i pomagać cudzemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie będzie w tym samym miejscu, włączono osobny serwis, na razie brak uprawnień, a Muzo zastąpiono planszą testową.
Dziwne to o tyle, że jeśli jednak nie włączą Polsat Music HD w tym samym miejscu, to operatorzy nagle będą musieli podmienić parametry na listach. Może jeszcze to zmodyfikują.
 
W tym momencie na tp 112 wyszukuje się nowy kanał pod nazwą DHMP (hehe - Polsat Music HD, czyli PMHD od tyłu) z SID 17043.
EPG podmieniono jednak przy Muzo.tv, więc może osobny serwis tylko chwilowo do wewnętrznych testów (?)
Albo inny pomysł - zostaje SD, a HD tylko w Cyfrowym Polsacie. Chociaż to by było marnotrawstwo miejsca na transponderze...
 
Do godziny się zapewne wyjaśni co kombinują ;)
 
EDIT: Dodany jeszcze serwis DHMP1 z SID 17044, przed momentem. Te same PID co DHMP.
 
EDIT: Przez moment było FTA - leci plansza testowa Cyfrowego Polsatu w HD (1920x1080, dźwięk MPEG stereo 192 kbit/s).
4528.png

EDIT: DHMP1 wyłączono.

EDIT: Znowu moment FTA, nadal plansza testowa. (godz. 5:27), DHMP1 wrócił.

EDIT: Zmieniono nazwy i uwaga - wygląda na to, że wersja SD jednak zostaje! Jest Polsat Music (SID 17017 i 17025 jak było Muzo.tv) i Polsat Music HD (SID 17043 i 17044).

EDIT: Mam uprawnienia do Polsat Music HD - nadal plansza testowa.

EDIT: Minęła 6:00, na HD nadal plansza testowa :P SD leci, z logo HD, ale w SD ;)

EDIT: ZAP z SD, na HD nadal testcard
4529.jpg

EDIT: Jest już HD :) Zapy w newsie: https://satkurier.pl/news/159798/muzotv-juz-nadaje-jako-polsat-music.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...