Skocz do zawartości

Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boże, Boże, Bożenko... Widzisz i nie grzmisz! Jakie to logo jest PASKUDNE! Większego badziewia dawno nie widziałem :lol2:

 

I jeszcze ten ogromny z nie wiadomo jakiego powodu znaczek "HD" :lol2:

 

Chcą w ten sposób pokazać, że są pierwsi z polskim kanałem muzycznym w HD na satelicie?

 

A tak zachwalało się ostatnio minimalizm przy TV 6 HD :crazy:

 

Jakby nie mogli zachować logo w stylu reszty kanałów Polsatu... :/

 

Plus za HD. I tyle plusów póki co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem czemu, ale mi jakoś to logo kanału Polsat Music HD nawet się podoba. :) Chociaż, rzeczywiście jest bardzo proste, jakby zrobione "na kolanie" w Paincie. ;)

Cieszy też fakt, że stacja będzie nadawała w rozdzielczości HD. :) Mam nadzieję, że faktycznie tak będzie. :roll:

 

Więcej na temat tego kanału można poczytać tutaj: :arrow:https://satkurier.pl/news/159626/2605-polsat-music-hd-zastapi-muzotv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Disco Polo Music ma o wiele lepszy logotyp, i przynajmniej zachowany w stylistyce pozostałych kanałów Polsatu. A tutaj takie coś...

 

Mogli już zachować ten cudaczny napis MUSIC, ale w tym kwadratowym okienku, a pod nim tradycyjnie POLSAT.

 

A z drugiej strony, skoro kanał będzie jakoś bezpośrednio powiązany z Polsat SuperHit Festiwal, to logo kanału mogłoby być zachowane w jego kolorystyce, czyli czerwień i pomarańcz, wraz z czcionką, a także wykorzystać jakoś z niego oprawę graficzną i muzyczną pod Polsat Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, Boże, Bożenko... Widzisz i nie grzmisz! Jakie to logo jest PASKUDNE! Większego badziewia dawno nie widziałem :lol2:

 

I jeszcze ten ogromny z nie wiadomo jakiego powodu znaczek "HD" :lol2:

 

 

Logo idealnie pasuje do muzyki, jaką będzie serwować Polsat Music HD. A że będzie tam królować plastikowy pop-dance...

 

 

P.S.: Brodka i Podsiadło jakoś nie pasują mi do profilu tej stacji, tym bardziej, że reprezentują muzycznie wyższy poziom niż taka Katy Perry, David Guetta, Ariana Grande czy Pitbull.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ludzie odpowiedzialni za stronę wizualną kanału Polsat Music HD to nie ci sami co z Disco Polo Music :/
Bo jeśli tak to patrząc jak brzydki jest tamten kanał to będzie masakra , brzydkie gigantyczne plansze , brzydkie animacje , gigantyczne logo i oznaczenie wiekowe. Tylko to HD ich chyba uratuje w moich oczach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeszcze kanał nie wystartował, a Wy już linczujecie, jakby ten kanał nadawał nie wiadomo ile. 


To Disco Polo Music ma o wiele lepszy logotyp, i przynajmniej zachowany w stylistyce pozostałych kanałów Polsatu. A tutaj takie coś...

Logo, oprawa i belki kanału Disco Polo Music, to jest jakiś dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kreatywność" Polsatu nie zna granic…

 

 

 

Logo idealnie pasuje do muzyki, jaką będzie serwować Polsat Music HD. A że będzie tam królować plastikowy pop-dance...

 

 

P.S.: Brodka i Podsiadło jakoś nie pasują mi do profilu tej stacji, tym bardziej, że reprezentują muzycznie wyższy poziom niż taka Katy Perry, David Guetta, Ariana Grande czy Pitbull.

Tylko czy taki lepszy pop przyjąłby się w telewizji muzycznej obecnych czasów?

 

PS. David Guetta robi tylko muzykę, która nie jest zła. On nie śpiewa.

 

Mam nadzieję, że ludzie odpowiedzialni za stronę wizualną kanału Polsat Music HD to nie ci sami co z Disco Polo Music :/
Bo jeśli tak to patrząc jak brzydki jest tamten kanał to będzie masakra , brzydkie gigantyczne plansze , brzydkie animacje , gigantyczne logo i oznaczenie wiekowe. Tylko to HD ich chyba uratuje w moich oczach :D

Ale wtedy wyglądałoby to jeszcze bardziej brzydko, bo HD = wyższa rozdzielczość, detale, ostrość. Oczy będą boleć :D

 

Spokojnie, jeszcze kanał nie wystartował,a Wy już linczujecie, jak by ten kanał nadawał nie wiadomo ile. 


Logo, oprawa i belki kanału Disco Polo Music, to jest jakiś dramat. 

Akurat są podstawy do tego, aby wytykać złe strony, które są zapewne nieuniknione.

 

Co do Disco Polo Music. Tak, oprawa i belki są średnie. Z naciskiem na słabe co do tego drugiego. Logotyp mają średni, ale przynajmniej jest spójny z resztą kanałów Polsatu. Nie to co ten cudaczny pomysł dla Polsatu Music HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...