Skocz do zawartości

Movies 24


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

testy testami mogli by dać jak bbc..w polsacie przynajmniej nie było by narzekania..:P ciekawe czy i ten kanał będzie klapą:)hihi podczas startu hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał filmowy Movies 24 (Sparrowhawk Media) uruchomił z satelity Sirius próbną emisję w języku polskim. Stacja jest kodowana i nie mogą oglądać jej abonenci żadnego z operatorów, ale zmieni się to w najbliższych dniach, kiedy kanał trafi do ofert platform satelitarnych i sieci kablowych. :shock:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak byłoby w MPEG-4 to co z tego :?: Jeśli nie umieją tego odebrać to są mało rozwinięci :? np. niemieckie kablówki potrafią a one siedzą jeszcze w analogu i do cyfrówki nie są chętne za bardzo(tak gdzieś słyszałem). No niestety jeśli chcą mieć coraz więcej kanałów no to muszą zainwestować w lepszy sprzęt a na to na pewno ich stać. Przekonanie, że kablówki nie mogą odbierać sygnałów w MPEG-4 jest dla mnie błędnym przekonaniem. No dobra, ale koniec gadania o możliwościach kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonanie, że kablówki nie mogą odbierać sygnałów w MPEG-4 jest dla mnie błędnym przekonaniem.

No niestety ale w POLSKIE kablówki się rwą do cyfrówki przecie to widać gołym okiem i to z dekoderami MPEG2 niestety :> więc jeżeli chcą do cyfrówki dodać kanał to musi być MPEG2, tylko MM może sobie pozwolić na MPEG4 w SD. No chyba że zamierzają szpecić kanał transkoderem ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz TVN CNBC Biznes? Też mieli planszę informacyjną i było OK. Więc co komu przeszkadzałaby plansza Movies 24? :?

 

Dzięki temu można byłoby już oficjalnie wyszukać sobie ten kanał i dołączyć do listy, a w przypadku odbiorników CI mniej wtajemniczeni mieliby pewność, że dobrze wyszukali ten kanał. Nie wszyscy piszą na forum i wiedzą, że 4402, to Movies 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ramówki wynika, że startują o godz. 6:00 z filmem "Oto mój syn", kanał w sam raz dla gospodyń domowych, powtórek tyle samo co na NonstopKino HD, nowszych filmów powyżej 2000 roku też brak. Jedyna zaleta to codzienne filmy erotyczne po 23 i dubbing jeśli wogóle będzie.

Kanał dla N-ki będzie nadawał z transpondera Eurosportu w MPEG 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...