Skocz do zawartości

28.2°E - Astra 2A/2B/2C/2D & 28.5°E - EuroBird 1


vlodek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Z 24 kanałów BBC Olympics odbieram bezproblemowo 20 kanałów w HD

 

Nie odbieram tych z poniższej częstotliwości:

 

tp. 11 (11,914 GHz, pol. H, SR: 29500, FEC: 3/4; DVB-S2/QPSK)

 

- BBC Olym 1 HD (512/640/512/7801)

- BBC Olym 7 HD (513/641/513/7813)

- BBC Olym 18 HD (514/642/514/7835)

- BBC Olym 24 HD (515/643/515/7847)

 

Co może być przyczyną?

 

Są na liście widoczne jako numery 7801, 7813, 7835, 7847 jednak po włączeniu któregokolwiek z nich pojawia się komunikat: strojenie nieudane.

 

Tuner Dreambox800HD, Antena 90, lokalizacja Kielce, zez na Astre 28.2

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

no masz to ustrojstwo na ZEZIE

a to jest słabszy transponder

i tu jest przyczyna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna twoja szansa, jeżeli masz możliwość lekko poprzestawiać konwerter i może uda ci się złapać, ale pamiętaj jeżeli inne częstotliwości lub twoje fajne programy odbiera znakomicie to możesz później sobie popsuć.

Moim zdaniem nie warto dla kilku kanałów masz już do odbierania bardzo dużo, a także jeżeli posiadasz Eurosport to idą tam igrzyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Z pewnością to sprawa wcelowania się z ZEZEM. Teraz sygnał w zależności od częstotliwości waha się na poziomie 30-60% Najniższy mam na 12,304 GHz ale leci bez zacięć. Wyżej wspomnianych kanałów z 11,914 GHz niestety nie łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma inny program tych kanałów BBC Olympics niż ten ze strony:

http://www.timeout.com/london/feature/2 ... s-on-tv/14

?

Potrzebuję info na jakich kanałach będzie jutro siatkówka i wrestling bo chciałem ustawić nagrywanie, a na tej stronie ich nie ma na jutro w rozpisce

 

Dzięki za pomoc jeśli ktoś posiada takie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Changes to BBC Red Button

On 15th October the video component of BBC Red Button on Sky, FreeSat and Virgin Media will be reduced from five to one stream, bringing it in line with our Freeview offer.

W dniu 15 października paczka BBC Red Button zostanie zmniejszona z pięciu do jednego strumienia. Zmiana ta w żaden sposób nie sygnalizuje upadek BBC Red Button.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam , mam pytanie .Czy ktos moglby mi doradzic w kwestii wyboru sprzetu. Bardzo mi zalezy aby odbierac kanaly FTA Freesat : najbardziej zalezy mi na kanalach : VINTAGETV i HORROR CHANNEL . Mieszkam w Chelmie , woj lubelskie . Jaka srednica czaszy wystarczylaby ? .Obecnie mam czasze 80 obecnie mam zeza na ASTRE i Hotbirda. Dzieki z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...