Skocz do zawartości

promocja.tv


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukają inwestora i podobno są już blisko podpisania porozumienia. Ale powiem tak: jak duże inwestycje finansowe w ten kanał by nie były, to pewne jest, że nie zarobi on na siebie nigdy. Po prostu koszty są za duże, a Polacy nie są tak prości jak Włosi (bez obrazy oczywiście), o których takie kanały dobrze sobie radzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam kupować przez internet albo tym bardziej telezakupy (teleaukcje) otwieracz do butelek za 12 zł (+ 10 zł koszt przesyłki), jeśli mogę to zrobić w Biedronce przy okazji zakupów za 200 zł? Jeśli właściciele programu nie odpowiedzą sobie na to pytanie, nie mają po co dalej ciągnąć tego "show" na antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam kupować przez internet albo tym bardziej telezakupy (teleaukcje) otwieracz do butelek za 12 zł (+ 10 zł koszt przesyłki), jeśli mogę to zrobić w Biedronce przy okazji zakupów za 200 zł? Jeśli właściciele programu nie odpowiedzą sobie na to pytanie, nie mają po co dalej ciągnąć tego "show" na antenie.

Odpowiedź A: Nie każdy ma Biedronkę w zasięgu ręki i robi tam zakupy za 200 zł :D

Odpowiedź B: Jest duże prawdopodobieństwo że akurat takiego otwieracza tam nie będzie.

Odpowiedź C: Takie kanały nie maja na celu zaspokoić potrzeby klienta ale zaspokoić potrzeby producenta/sprzedającego. Działają na tej samej zasadzie na której ustawiane są towary w supermarketach. Przy kasach są słodycze i inne rzeczy które nudzący sie klient w kolejce wrzuci do koszyka od niechcenia. Na wysokości oczu są zawsze najdroższe towary. W telezakupach nie sprzedają towarów niezbędnych tylko takie które wydaja się nam niezbędne i wyjątkowe.

 

Promocja .tv to taki sam kanał do zarabiania jak np. TVN Gra. W tym drugim żeby zarobić 100 zł musiało zadzwonić tak na oko 30 osób (teoretycznie bo operator pobiera większość kasy). W promocji te same 100 można zarobić sprzedając "towary" za 200 zł. To tak mniej więcej, jeśli sprzedają coś za 30 zł to normalnie kosztuje pewnie 15 :D

 

Teraz po zastanowieniu, co łatwiej "wymusić"? Te kilkadziesiąt SMS-ów i telefonów czy wcisnąć produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W promocji te same 100 zł można zarobić sprzedając "towary" za 200 zł. To tak mniej więcej, jeśli sprzedają coś za 30 zł to normalnie kosztuje pewnie 15 :D

A może kiedy licytowało kilka osób (co zdarzało się niezwykle rzadko), to wszystkie dostawały ten sam produkt po maksymalnych cenach jakie oferowały? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kanały tego typu, tj TVN Gra i Promocja TV to pomyłka... Jeden i drugi ma raczej marną widownię... Dziwi mnie tylko to, że Polonia1 i Mango24 tak dobrze sobie radzą, a może nikt nie mówi o ich problemach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dwa filmiki dla tęskniących za tym kanałem :)

http://www.youtube.com/watch?v=0S-MkBWUCiI

http://www.youtube.com/watch?v=7Bbo71ZBJ8s

 

Tę pierwszą panią widziałem w Superstacji a ta druga ma dwa filmiki autopromocyjne na YT http://www.youtube.com/user/TVanilia. Tak offtopicowo. Jeśli dziewczyna już promuję się tak nowocześnie to mogła sobie fundnąć domene .pl, jest jeszcze wolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...