Skocz do zawartości

promocja.tv


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy jadą ostro po promocja.tv. Przecież jest to pierwszy z prawdziwego zdarzenia kanał shopinngowy w Polsce. Prowadzony na żywo i oferujący, powiedzmy "normalne" artykuły a nie maści ze ślimaków czy elektryczne pasy odchudzające.

O dokładnie, po części się zgodzę. Choć tak nie ukrywam, że jestem lekko zawiedziony. Zapowiedzi były ciekawe, tylko jak zwykle marne polskie wykonanie. Liczyłem coś na wzór RTL Shop (prezentowanie również produktów na żywo), tymczasem kanał jest jeszcze gorzej produkowany niż jego odpowiednik - niemiecki 1-2-3.tv. Jednak uważam, że promocja.tv jest dużo ciekawsza niż takie Mango24 czy reklamy Top Shop na Polonii 1. Ale do zachodnich kanałów telezakupowych jest jeszcze daleko... Częściej zerkam już na ten RTL Shop, przynajmniej jest na czym oko zawiesić, gdzie reklamy przyciągają a nie powodują wstręt (nie wliczam tutaj promocji.tv) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze trzeba poczekac az rozwinie sie rynek sprzedaży

w polsce tak dlugo mango tv psuło rynek sprzedaży telewizyjnej ze dzis trudno znalezc ludzi ktorzy chcieli by kupowac program o ktorym mowisz (rafix)wymaga wiekszych nakladow finansowych nie te ktore sa przeznaczane na na promocja.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę RafiX, że mamy wspólny pierwowzór kanałów teleshop czyli RTL Shop :) Kiedyś oglądałem ten kanał dość często mimo iż nie rozumiem niemieckiego :shock: Możecie się śmiać, pukać w głowę, ale naprawdę RTL Shop jest jakoś bliższy człowiekowi... Liczyłem że promocja.tv właśnie taka będzie, ale sorry... z czym do ludu... powinni zainwestować w grafikę, promocję i dobre produkty nawet jeśli na początku mieliby do nich dopłacać, bądź nie zarabiać... Gdyby tam były produkty np. Casio, Samsung, Kodak itp, to jestem przekonany, że wielu skusiłoby oglądać ten kanał w oczekiwaniu na niższe ceny, bądź też brak zainteresowania licytacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Gdyby tam były produkty np. Casio, Samsung, Kodak itp, to jestem przekonany, że wielu skusiłoby oglądać ten kanał w oczekiwaniu na niższe ceny, bądź też brak zainteresowania licytacją :)

A jak na razie wciskają ludziom straganowe [beep]oły po gigantycznych cenach :roll: Za zegarek z radiem w październiku życzyli sobie na starcie 5 złotych. Teraz - 30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze trzeba poczekac az rozwinie sie rynek sprzedaży

w polsce tak dlugo mango tv psuło rynek sprzedaży telewizyjnej ze dzis trudno znalezc ludzi ktorzy chcieli by kupowac program o ktorym mowisz (rafix)wymaga wiekszych nakladow finansowych nie te ktore sa przeznaczane na na promocja.tv

Moim zdaniem twój post to stek bzdur. Mango właśnie wyznaczało trendy jeśli chodzi o prezentowanie produktów w telezakupach. Jako pierwsza i w sumie jedyna firma produkowała spoty promocyjne 'na poziomie', m.in. Danutą Rinn i Joanną Bartel, a także z Klaudiuszem Sevkovicem. Jako pierwsza uruchomiła całodobowy kanał telewizyjny. Jednak faktem jest, że nie posiadała na tyle pieniędzy by produkować programy na żywo i non stop spraszać znane gwiazdy do prezentacji produktów. Kapitał zakładowy spółki to 51 tys. złotych. Prawdę mówiąc chyba sklepy internetowe mają większą wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No, ale gdyby tak się bardziej postarali to kto wie co by z nich wyrosło... Ogólnie kanaly telezakupowe są nudne przynajmniej dla mnie... :roll:

 

I rozwalający jest ten styl - najlepsze, za taką cenę nigdzie indziej... Przecież ze śmiechu można paść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tylko, że w tych kanałach telezakupowych jak już coś takiego mówią to robią to w komiczny sposób, jakby zapominali że istnieją normalne sklepy i jeszcze lepsze produkty. Poza tym jak coś jest zbyt mocno zachwalane w reklamie, to często okazuje się ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się,że porównywanie promocji.tv do mango nie ma sensu, 1 to aukcje, podkreślam aukcje na żywo w tv a drugie to poprostu nagarane wcześniej prezentacje produktów. Druga sprawa, że w tej chwili powstaje tyle kanałów temtycznych,że chyba nie ma co m,arudzić tylko poprostu nie oglądać i skoro komuś w/ogóle oglądanie czy branie udziału w aukcjach w tv nie pasuje to nie ogląda i tyle...to jest tak jak z tymi wróżkami na pewnym kanale, którego nazwy nie pamiętam..nie/wiadomo po co to jest i ja tego nie ogladam. Jestem zdania,ze pomysł na licytowanie się "na żywo" jest dobry, potrzeba tylko fajniejszych troche produktów. Prezenterzy są ok:)w większości przynajmniej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tekst z kupieniem mnóstwa korali, ksiązek itd, to był żart..widać kiepski;)

ja po prostu zerkam często na to co się dzieje na tym kanale z ciekawości i wyraziłam swoje zdanie na tym forum. To wszystko. Moim zdaniem kanał nie jest zły, ludzie jak widzę biorą udział w tych aukcjach a więc jakiś sukces już jest, prowadzący sympatyczni i ja wróżę im dobrą przyszłość. Potrzeba tylko troszeczkę większego wkładu w grafikę i może nieco lepszych produktów, ale myślę, ze sami są tego świadomi i, że to wkrótce się zmieni ...na lepsze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...