Skocz do zawartości

promocja.tv


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Patrząc na listę Cyfrowego Polsatu zauważyłem, że nie ma PROMOCJI TV a wydaje mi się, że wcześniej była. :cry::cry::cry:

Pamiętacie może czy była czy nie?

 

Faktycznie jest, jak przed chwilą patrzyłem dałbym sobie głowę uciąć, że nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj przez chwilę kanał promocja.tv. Oto fragment:

 

"No to zobaczmy co mam wam do zaoferowania. Jakiś dzisiaj dzień nowości, pierwszy raz to na oczy widzę. Co to jest... (spogląda na kartkę) ...a! To termometr! Mam napisane, że dla niemowląt. Firmy (jakiejś tam). Mam napisane, że to znana firma, więc pewnie tak jest, chociaż ja jej nie znam. No więc... dzwońcie i kupujcie termometr dla niemowląt!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

moje skromne zdanie co do promocja tv zapchajdziura w stylu mango24...dla mnie szkoda kasy na taki kanal no i miejsca..ale plska stara sie jak umie jesce troszke to i sex tv bedziemy miec ze 23.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ktoś chyba zbyt poważnie odebrał mój wpis...nie, nie patrzę tylko "przez pryzmat urody", bo na tego kolesia nie/ tylko przyjemnie się patrzy ale przede wszystkim przyjemnie się go też słucha, dobrze sobie radzi a przy tym fajnie wygląda stąd mój wpis;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jadą ostro po promocja.tv. Przecież jest to pierwszy z prawdziwego zdarzenia kanał shopinngowy w Polsce. Prowadzony na żywo i oferujący, powiedzmy "normalne" artykuły a nie maści ze ślimaków czy elektryczne pasy odchudzające. Jeśli z czasem wprowadzą więcej takich "normalnych" produktów to kto wiem może nawet coś kupię :lol:

Obawiam się tylko jednego, robią to chyba ci sami ludzie co Superstację. :D Więc wersja testowa może trwać grubo ponad rok. Na Superstacji to mam wrażenie że nadal trwa okres testowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na promocji.tv ten okres nie trwa? Przecież kanał nadal ma grafikę rodem z painta, animacje się powtarzają a prawie wszędzie używana jest ta sama czcionka. Kanał ten robią inni ludzie niż Superstację, nie łączy ich nawet właściciel - kiedyś udziały w Superstacji miało Capital Partners (obecny właściciel kanału promocja.tv), teraz już ich nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no spokojnie...dajmy sznasę stacji na rozkręcenie się...jasne,ze jest pare niedociągnięć ale w porównaniu z tym co było na początku to jest o wiele lepiej. Chociażby pod względem ilości prezenterów czy sposobu wystawiania produktów...te liście były załamujące;)a co do Superstacji no to chyba podstawowym problemem tej tv było zmienianie na gwałt całej formy tego jak ma ta telewizja wyglądać...najpierw miałbyć to tabloid i zaczęli w tym kierunku sprawnie ( czy nie sprawnie - dyskusyjna sprawa)iść po czym stwierdzili nagle,ze nie! oni marzą o tym żeby być jednak drugim TVN24 więc nie można chyba zwalać wszystkiego na ludzi, którzy tam pracowali...w promocji.tv widac, że ktoś miał jakiś cel w rozkręceniu tego i oby w tym wytrwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegamy od tematu ale nie mogę się do końca zgodzić z tym co napisałaś. Superstacja owszem, miała być telewizyjnym tabloidem. Jednak faktem jest, że przez błędy i niedociągnięcia widzowie nie wiedzieliby kiedy dziennikarze mówią coś na poważnie, kiedy żartują. Inaczej: kanał nie byłby dla nich wiarygodny. Poza tym do telewizji informacyjnej im nie wiele brakowało, więc z łatwością mogli skręcić w tym kierunku i moim zdaniem wychodzi im to jak najbardziej dobrze. W przeciwieństwie do TVN24 i TVP Info, na antenie mamy dużo rozmów, praktycznie 100% programów na żywo i co najciekawsze - być może z powodu braku odpowiedniego sprzętu do cenzurowania wypowiedzi, przyjmują krytykę widzów, do której się przyznają. Z kolei pan Ziomecki umie się także dobrze na nią odpowiedzieć. I co jeszcze dodam - Superstacja startowała od zera, TVN24 startowało z bagażem doświadczeń m.in. dziennikarzy "Faktów", poza tym mieli ogromne finansowanie od początku ze strony Grupy ITI. Superstację sponsorował producent Familiady, więc z czym do ludzi?

 

Tyle z tego off'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...