Skocz do zawartości

promocja.tv


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możesz jeszcze go oglądać w CP, bo nie ruszyli z przekazem na satelicie :wink:

haha zobaczcie, że po prawej stronie na górze ekranu jest napis "moja tv", nie mam jak zrobić screena, ale ma coś wspólnego ze stacją, która kiedyś istniała.
Proszę bardzo:

 

vlcsnap38102sh6.pngvlcsnap37944wn0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie co oni sprzedają:

http://promocja.dummy9.de/index.php?id= ... oducts_pi1[mg]=1400000000

Jeszcze ceny im się rypią, bo zamiast 15zł pisze 1500zł. Poprawna cena jest w opisie produktu, choć nie wiem czy można nazwać to opisem.

 

Te radyjka i zegarki to rodem z Tina, Naj itp.

A Motorola F3 to telefon z wyświetlaczem monochromatycznym (czarno białym) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khabar TV (CaspioNET) często lubi pokazywać planszę kontrolną. To jest nic nowego jeżeli chodzi o ten kanał. Najszybciej promocja.tv wystartuje na nowych parametrach technicznych transpondera 12.149V (chodzi mi o pid v, pid a, sid, itd.).

 

Zapewne z przekazem na satelicie ruszą na początku października, może z końcem września. A w internecie nadają testowo (również może być to związane tym, że nadają na razie na koncesji Moja TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i promocja.tv jest już satelitarnie :wink:

 

Na pierwszy rzut oka marnie widzę przyszłość nowego kanału. Po prostu nie ma żadnego zainteresowania wśród telewidzów tym programem. Miejmy nadzieję, że w ciągu kilku następnych tygodni kanał się rozkręci. Ale póki co, jak nikt się jeszcze nie zorientował, to można nabyć sobie kilka produktów po okazyjnej cenie a potem sprzedawać na bazarze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby :wink: Ale przynajmniej zegarek za 1 PLN można kupić :lol: Trochę niedociągnięć jest ale mam nadzieję, że kanał się wyklepie :D Wszyscy pamiętamy, co było z TVN24, Superstacją itd. Jakie miały grafiki i oprawę kiedyś i obecnie. Trzymam za promocja.tv kciuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczylem na satelicie i zdebialem. to jest tak brzydkie... naprawde, czy oni nie maja zadnego grafika? z nerowo w dziesiec minut zrobilem cos takiego:

 

promocjatvvq2.png

 

to bardzo slabe logo, ale jezeli logo zrobione w 10 minut, na bazie obecnego wyglada tak to z oryginalnym musi byc bardzo slabo ;)

 

promocjatvpodgladdn6.jpg i podglad na obazie (za przyklad posluzyl screen z tvn24 widac logo nalozone full kolor (na poczatku i koncu audycji) i w odcieniach szarosci w alphie w trakcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, czy platformy dołączą ,,promocję tv" do swoich ofert. Przecież i tak jest FTA, więc to bez sensu. Lepiej byłoby żeby któraś z platform zainteresowała się TMT. Szkoda też, że nie ruszyły wcześniej zapowiadane polskie kanały tematyczne jak np. ,,ProPolska TV" albo ,,ABC Dom TV". Napewno byłyby ciekawsze od kanału telezakupowego. :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech go przeczytają, a potem myślą.

Logo nawiązuje do promocji cenowych w sklepach, taka strzałka z nową ceną.

Trudno wymyślić jakieś fantazyjne logo dla kanału sprzedającego badziewie :D

Ta strzałka chyba nakazują wcisnąć guzik pod ekranem :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...