Skocz do zawartości

promocja.tv


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba coś zaczęło się dziać w sprawie kanału PROMOCJA TV oto co znalazłem dzisiaj w internecie:

 

Od października program dostępny będzie na Cyfrowym Polsacie, Cyfrze+ oraz w internecie. Projekt realizuje firma Media Ekspert.

 

- Słowem kluczowym jest dla nas 'promocja', rozumiana jako oferowanie markowych produktów, w atrakcyjnych cenach - powiedział wczoraj Richard Kunicki, wiceprezes zarządu Media Ekspert.

 

Dzięki kanałowi otrzymamy możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju aukcjach, odbywających się na dwa sposoby: jako aukcja internetowa i jako sprzedaż telewizyjna. W ciągu godziny widz będzie mógł uczestniczyć w kilkunastu aukcjach. - Możliwe to jest dzięki kilkuminutowemu procesowi każdej licytacji. Po skończonej jednej odbywa się następna. Nie sprzedane przedmioty będą wystawiane w stałej cenie - mówił Richard Kunicki. System komputerowy umożliwi jednoczesny dostęp do licytacji 240 uczestników.

 

- Jesteśmy witryną sprzedająca różne towary. Na początku te mniej wartościowe, od biletów lotniczych, sprzętu komputerowego, ale później samochody, a w przyszłości może nawet nieruchomości - dodawał. Ilość każdego przedmiotu jest ograniczona, ponieważ większość z nich pozyskiwana jest od producentów po promocyjnych cenach.

 

Wysyłka zakupionych towarów odbywa się w czasie od 2 do 5 dni roboczych.

 

Bloki tematyczne będą pojawiać się zawsze tego samego dnia o tej samej porze, aby ułatwić odnalezienie interesujących widza produktów. Jednocześnie oferta obecna jest na stronie http://www.promocja.tv.

 

Aby uczestniczyć w licytacji lub kupować produkty po stałej cenie, trzeba zarejestrować się na stronie internetowej stacji lub zrobić to telefonicznie pod numerem 0 801 88 70 88 (komórki 022 436 21 00). W czasie rejestracji potrzebne jest podanie swojego identyfikatora, który wyświetli się na ekranie podczas licytacji. Każdemu zostanie przyznany również czterocyfrowy kod PIN, który wraz z datą urodzenia, pozwoli na wielokrotne logowanie w systemie.

Więcej informacji: Promocja.TV

 

Źródło: wirtualnemedia_pl

 

Zobaczymy co będzie za miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tytuł tego news-a ni jak ma się do teraźniejszości. Przecież nie ma żadnej emisji testowej :shock: Zresztą w artykule też nic nie wspomniano o testach tego kanału, choćby w internecie. Na stronie głównej nadawcy też "cicho". Ale cieszę się, że coś już ruszyło w tej sprawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to właściciele takich kanału płacą dla operatorów cyfrowych abonament (tak jak te Mango), więc czemu nie będzie tego w Nce i na kablówkach ??

Nie od razu Kolumb odkrył Amerykę :P I tak samo jest w przypadku nowych kanałów. Myślę, że promocja.tv będzie bardziej dochodowa niż Mango. Sama emisja FTA na satelicie pozwoli na dostęp do ok. 2 mln abonentów CP i C+. A dochodzą jeszcze posiadacze indywidualnych zestawów satelitarnych. Jeżeli pokażą klasę, to szybko Mango zostanie wyparte przez promocję.tv. A myślę, że nadawca nowego kanału telezakupowego ma realną szansę szybko wygrać ze swoim konkurentem.

 

Kablówki też nie mają za bardzo gdzie upychać kolejnego polskiego kanału, dlatego też "go nie biorą". Podobny przypadek z Superstacją - minęło kilka miesięcy zanim kanał pojawił się w kablu i na platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaszaleli haha, no cóż może z biegiem czasu będzie lepsze to logo. No cóż nie wiedziałym, że ten kanał nadaje gdyby nie jedna z osób, która do mnie napisała i dziękuję jej za to. No cóż na mojej stronie także pojawił się ten kanał już kilka godz wcześniej, link w podpisie Nie widziałem jeszcze kanały takiego typu, u mnie nowość :P

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem przed chwilą do Media Ekspert z zapytaniem kiedy będę mógł oglądać ich kanał z satelity. Miła pani odpowiedziała, że już mogę to robić. To spytałem się, z jakiej częstotliwości nadają. Odpowiedziała, żebym zajrzał na ich stronę, powiedziałem, iż kanał nie odnajduje się po wpisaniu danych ze strony. To skierowała mnie do Cyfry+, jak powiedziałem, że nie jestem ich abonentem to powiedziała, że nie może mi pomóc, bo się nie zna. Ale się zaplątałem w tej relacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawanie programu w sytemie cyfrowym:

Satelita: Eutelsat Hot Bird 8

Transponder 72

Położenie na orbicie: 13 E

Częstotliwość środkowa 12 194,44 MHz

Polaryzacja V

System nadawania MPGEG 2

Moc transpodera 72,4 (dBW)

Kanal niekodowny FTS

:arrow:http://www.promocja.tv/

 

Bardzo ciekawe :shock: A więc kto zgadnie prawidłową częstotliwość? :lol: Już raz tak było w przypadku Podróże TV :roll:

 

Widzę, że ktoś się śpieszył, ileż błędów jest w tych danych technicznych 8)

 

@Hubert, to tylko kilka MHz od 12.188V. Masz prawo na tych parametrach łapać CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że chodzi tutaj o transponder 12.149V 27500 3/4 satelity HotBird8 - 13E. Już zabieram się za skanowanie transpondera 8)

 

Edycja: Nic nie znalazło. Tak więc pozostaje jeszcze czekać :D

 

Edycja 2: Widzę, że jestem nie na bieżąco, podstawowe serwisy internetowe podały już wcześniej te informacje. Myślę, że przekaz z satelity zostanie bardzo szybko uruchomiony. O tym mogą świadczyć słowa ze strony nadawcy promocja.tv.

Program jest emitowany przez satelitę EUTELSAT Hot Bird o zasięgu 6 milionów gospodarstw domowych w Polsce.

 

W celu znalezienia programu uruchom automatyczne wyszukiwanie programu i potwierdź jego dodanie do Twojej aktualnej listy programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze go w ogóle nie ma na transponderze :wink: Ale już niedługo:

- na tp. 72 (12.149V SR=27500 FEC=3/4) w miejscu kanału Italia 2 jest nadawany niekodowany Italia 9 Network (304/305/304; ID: BLU). Wkrótce pojawi się na tej częstotliwości niekodowany polski kanał promocja.tv
za: Zmiany na orbicie 11.09.2007

 

Czyli zagadka się wyjaśniła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha zobaczcie, że po prawej stronie na górze ekranu jest napis "moja tv", nie mam jak zrobić screena, ale ma coś wspólnego ze stacją, która kiedyś istniała. No cóż, ale z tym logo to się postarali :lol: aż łeb boli jak się o nim myśli, już chyba ja bym lepsze stworzył :P

 

Pozdrawiam wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...