Skocz do zawartości

promocja.tv


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to,że Mango 24 będzie miało konkurencję,bo od 1 września ma wystartować kanał Promocja TV.Zgodnie z tym co jest napisane na stronie kanału: http://www.promocja.tv kanał ma nadawać z Hot Birda od 1 września i będzie dostępny na C + i CP,oraz przez Intenet.Będzie można także oglądać także przez komórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby na pierwszy rzut oka zapowiada się ciekawie. Najbardziej marzy mi się kanał telezakupowy robiony w stylu RTL Shop. Pokazywane reklamy na tym kanale przyciągają widza, nie tak jak na jedynym polskim kanale teleshoppingowym - Mango. Wystarczy tylko spojrzeć na reklamy Mango i odechciewa się oglądania telewizji.

 

Chciałbym, aby kanał promocja.tv podzielił cały program na poszczególne działy, tak jak ma to miejsce w RTL Shop (dom i ogród, elektronika, motoryzacja, kuchnia, moda, bizuteria...).

 

Nawet taki zwykły kanał o profilu telezakupowym może być ciekawy, wystarczy odrobina pomysłu aby przedstawiać swoje produkty w sposób interesujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to nie uważacie, że za dużo tych kanałów telezakupowych. Powoli robi się za ciasno (Mango24, Top Shop na Polonii1 , pasma telezakupowe na Tele5, TVN7 i całej reszcie). Kicz na kiczu, kiczem pogania! Ludzie powoli zaczynamy iść we "włoskim" kierunku! Oni też mają całą masę kanałów z telefonami i teleshopinngiem z beznadziejną jakością obrazu i dźwięku. Jak na mój gust to to co mamy obecnie z teleshopinngu w zupełności nam wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że te wszystkie "badziewia" - jak to nazwałeś - to tak naprawdę spoty TV Marketu i Mango. A tu widzisz - wkrada się trzeci gracz, który będzie sprzedawać produkty na własną rękę. Dla mnie pomysł ciekawy, zobaczymy jakie będzie wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To są właśnie skutki robienia programów na żywo. Niewątpię, że kanał o podobnym profilu w Polsce będzie bardziej przydatny niż takie proste Mango.

 

Ale coś cisza w tym temacie, prawie codziennie zaglądam na stronkę w oczekiwaniu na jakieś nowe wiadomości. Bo jestem ciekawy z jakiego transpondera wystartują i nie tylko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie. Spokojnie. Jeszcze nie wystartował i nie wiadomo czy w ogóle. Już było mnóstwo pomysłów, że przypomnę TV Fortuna. Kto o tym dziś pamięta? Dopóki nie będzie przynajmniej półoficjalnych informacji typu tak jesteśmy gotowi, zaczynamy lada dzień, to nie ma co dumać.

Nie dziwi was fakt, że niema żadnych informacji poza tą (z lipca bodajże) o planowanym terminie emisji? Czy to nie dziwne? Jak na mój gust ktoś z tego kanału mógłby potwierdzić start i datę, miejsce na satelicie, a tu nic. Cisza. Wydaje mi się to trochę dziwne. Pamiętajcie o TV Fortuna Wojtka Pijanowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja TV ma tych samych twórców, co Moja TV. Tam też mało mówiło się o starcie. Jednak wykonanie było beznadziejne. Jak dla mnie to ten kanał raczej nie wystartuje, chociaż to by było dziwne zważywszy na to, że ma dobrego inwestora, a nie będzie nadawać z wkładu własnego, którego miałby pewnie nie wiele.

 

Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby przesunięto termin startu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...