Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

TVN S.A Uruchamia nowy serwis video.

 

Ruszył serwis wideo ToTeraz skierowany do młodych internautów.

ToTeraz to pełne emocji, angażujące, ciekawe, krótkie wideo z napisami, przygotowane specjalnie pod smartfony. Serwis kierowany jest głównie do młodych ludzi, którzy w sieci szukali treści dla siebie. Teraz mogą je znaleźć w jednym miejscu i łatwo podzielić się nimi w mediach społecznościowych

Filmy zawierają napisy. - Całość pozwala opowiadać fajne historie, bez konieczności włączania dźwięku – mówi Maciej Słomczyński, szef projektu. - Chcieliśmy pokazać, że jesteśmy pionierami. Widzimy gdzie świat będzie za rok, dwa - dodaje.

Dlatego pierwsi w Polsce zbudowaliśmy serwis, który oferuje profesjonalny pionowy player. - Wideo można więc oglądać na smartfonach bez konieczności obracania ekranu. To rozwiązanie, które jest testowane przez topowe, medialne marki globalne, a my jesteśmy przekonani już teraz, że to droga, którą za chwilę pójdą wszyscy - powiedział Mateusz Sosnowski, Dyrektor Działu Portale Informacyjne TVN.

Serwis można oglądać na urządzeniach mobilnych i na komputerach stacjonarnych pod adresem http://www.toteraz.pl. Wkrótce pojawi się aplikacja dla urządzeń z systemem operacyjnym Android i iOS.

Oprócz tego wideo serwis można oglądać w najważniejszych serwisach społecznościowych pod adresami: http://facebook.com/toteraz oraz http://twitter.com/toteraz

 

źródło: TVN MEDIA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×