Skocz do zawartości

IR Cama TV


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gwoli ścisłości, to nie, że tylko z polskich TV, a po prostu wstawiony jest, na moje, raczej pierwszy lepszy stabilnie odtwarzający się w chwili znalezienia stream; język stacji bez znaczenia - i tak irański komentator przykrywa swoim.

A ile milionów fanów futbolu będących w zasięgu i odbierających Hot Bird'a uradowanych... :jupi:  ;)

PS. Jest oczywiście zapowiedź Real-Barcelona, który rozpocznie się za nieco ponad pół godziny.

Szkoda, że nie wrzucili jeszcze żadnego dzisiejszego meczu LM, bo zmieściliby się w czasie z jednym i drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zapowiedź transmisji dzisiejszego meczu Bayern-Bayer ( g.20.30).

 

A powracając do środowego Real-Barcelona, choć jednak w tle był pogłos jakieś arabskojęzycznej stacji, to między transmisją w naszym Canal+ Sport a tą na IR Cama 3, było tylko ok. 8 sekund opóźnienia, co raczej należy uważać za bardzo dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:woot:  Wrzućcie na luz, co wy się tak spinacie?

Ja tam czekam na dzisiejsze mecze Tottenham-Chelsea, wieczorny Barcelony i może jeszcze Realu :beer:   :)

I zapewne nie tylko ja...

Oficjalnego info o w/w meczach póki co nie ma.

Edytowane przez moimzdaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:woot:  Wrzućcie na luz, co wy się tak spinacie?

Ja tam czekam na dzisiejsze mecze Tottenham-Chelsea, wieczorny Barcelony i może jeszcze Realu :beer:   :)

I zapewne nie tylko ja...

Oficjalnego info o w/w meczach póki co nie ma.

 

Jest już od wczoraj na Instagramie. Będzie prawdopodobnie mecz na Wembley oraz na Camp Nou. Godziny meczu Realu nie ma w rozpisce, więc raczej go nie pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to samo miałem na myśli :D 

A jak nie wstawią wersji angielskiej, to pozostanie czekać na dotychczasowe formy zapowiedzi meczów. Jakby przy każdym wydarzeniu dopisali chociaż datę a może jeszcze i godzinę, to można byłoby się domyśleć o jaki mecz chodzi, a tak to lipa.

Wyróżniają się jeszcze trzy wydarzenia na Cama 1, a nie na samej trójce jak zazwyczaj. Jakieś dwa ciekawe o jednej godzinie, czy jak? Zobaczymy co to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co ciekawe speaker z tej stacji zajmuje tylko lewy kanał dźwięku +sub, w prawym można usłyszeć wyłącznie polskich komentatorów z c+. Jeśli ktoś dysponuje głośnikami zewnętrznymi może sobie nieco ułatwić oglądanie. Oczywiście jakość obrazu niestety tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...