Skocz do zawartości

IR Cama TV


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Z tego co widziałem, to meczu Reala nie było, pewnie wszystkie streamy pirackie były dzisiaj do kitu :grin:

Przynajmniej początek meczu Realu był, leciało z jakiegoś irańskiego lub innego arabskojęzycznego kanału, ale bardziej można było to nazwać pokazem slajdów przy jakości obrazu takiej, że poczciwy VHS to przy tym czymś HD. Z tego co napisałeś wychodzi na to że dość szybko zajarzyli że transmitowanie czegoś takiego nie ma sensu i wyłączyli. (Z naszych stacji obraz względnie najlepszy :mrgreen:.)

I zapewne dlatego urządzili głosowanie jaki wieczorny mecz pokazywać, widząc że z jednoczesną transmisją na dwóch kanałach to jednak niezbyt sobie radzą. Obojętnie który pokażą, niech wreszcie przypomną sobie o włączeniu oryginalnego komentarza w prawym audio, bo jest tam od jakiegoś czasu podczas meczów cisza.

A przy okazji; wczoraj podczas transmisji Borussia-Schalke przy stanie 4-2 zaczęło przerywać a następnie przez parę minut był czarny ekran. Czy udało im się wznowić transmisję??? Bo nie oglądałem dalej, musiałem wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

."Pokaz slajdów"   :grin:  Bardzo trafne określenie na to co czasami puszczają przez Cama1, lepiej będzie, jak zawsze tylko jeden mecz dają na raz.
A co było wczoraj z transmisją Revierderby, to nie wiem, bo oglądałem przez Eleven, ale pod koniec Liverpool-Chelsea również był czarny ekran przez kilkadziesiąt sekund.

BTW już jest info na instagramie że wybrali mecz Valencia-Barcelona.
Edytowane przez dsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Chelsea - Newcastle na żywo, później jeszcze trzy spotkania Bayern Monachium - Hannover 96 o 15.30, Arsenal - Manchester United o 18.30 i Athletic Bilbao - Real Madryt o 20.45.

Edytowane przez Barti
Usunięto zdublowaną treść postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie czarny ekran na dwójce. Cama 1 działa.

Trwa mecz Chelsea-Newcastle lecz na Cama 3 tylko logo Cama Sport Live i czarny ekran (stan na godz. 13:50 gdy tam zajrzałem). Wczoraj podczas Napoli-Juventus też im coś przerywało, stopklatki :?.

Warte uwagi jest to, że kolejny raz będą transmitować mecz Bundesligi. Czyżby spodobała im się ta liga po 4-4 Borussia-Schalke? :)

Żeby jeszcze zamiast ciszy na prawym kanale audio włączali oryginalny komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Czyżby spodobała im się ta liga po 4-4 Borussia-Schalke?

No to powinni transmitować hit kolejki Leverkusen-Dortmund, a nie meczu Bayernu z Hannoverem.

Arsenal-MU przełączyli na albańską platformę (z angielskim komentarzem w tle). Jakość obrazu tak samo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawego audio to chyba zapomnieli wyłączyć po meczach Ligi Mistrzów, bo przekaz obu meczów był z jakieś arabskiej stacji. Nie wiadomo jak będzie dzisiaj, okaże się, czy nie odłączą oryginalnej fonii. Chyba nadal myślą, że nikt nie zauważył, że to sygnał, że tak powiem, nie z pierwszej ręki. :lol2:

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawego audio to chyba zapomnieli wyłączyć po meczach Ligi Mistrzów, bo przekaz obu meczów był z jakieś arabskiej stacji. Nie wiadomo jak będzie dzisiaj, okaże się, czy nie odłączą oryginalnej fonii. :lol2:

Derby Manchesteru podczas pierwszej połowy był polski komentarz w drugiej arabski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...