Skocz do zawartości

[n C+] TVN Lingua


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

trudno, jeden pod drugim, ale mam pytanie. Kanał TVN Lingua pojawił się na satelicie (na innym TP) dokłądniej:

11449.00 H

SR 27500

FEC2/3

 

Czy to znaczy, ze ten kanał wyniesie się z TP TVN'u :?::?: I zwolni trochę miesjca na inny kanał :?: lub poprostu zostanie usunięty, aby można było zwiększyć jakość już wcześniej nadawanych tam programów :?: jak sądzicie :?::?::?:

 

Pozdrawiam :wink:

Edycja Burli: Od ostatniego posta minęło tyle czasu, że mogę na to przymknąć oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tyle propozycji w jednym poście? Moim zdaniem TVN Lingua przejdzie na transponder N żeby rozpocząć nadawanie w MPEG-4. Nie będzie z tym problemu, ponieważ stacji nie udostępniają ani inne sieci kablowe ani inne platformy cyfrowe. A na transponderze ITI zawsze zaoszczędzi się troche miejsca, np. dla kanału Religia.tv. Chyba, że ostatecznie też uruchomią go z transpondera N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, ze ten kanał wyniesie się z TP TVN'u :?::?: I zwolni trochę miesjca na inny kanał :?:

Możliwe, że w przyszłości jeszcze coś wyprodukują z tematycznych kanałów, również dla pozostałych platform (nie tylko dla n) albo przenosiny mają na celu poprawienie jakości technicznej obecnie nadawanych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że kablówki coś tam to raczej mało ważne, mogą przecież dobierać syngał w TP N-ki w MPEG-4 i "przetwarzać" go do MPEG-2, co prawda każde takie konwertowanie to strata jakosci, ale jeżeli będą nadawac w lepszej no to przecież nie usyzkają o wiele gorszej. Co do wypowiedzi @Karol to mam nadzieję, że nie uruchomią Religia.tv na TP na, którym obecnie jest TVN Lingua ponieważ nie chce straty jakości obrazu, jeżeli wyłączą Lingu'e to będą mogli dać np. następny kanał z dźwiękiem DD, lub porostu polepszyć jakość obrazu i dźwięku obecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

zastanawiam się nad tnk ,bo mój angielski nie jest za dobry a jest tam kanał tvn lingua.Mam w związku z tym pytanie-czy ogladacie ten kanał?,czy uczycie się z niego języków?,czy wogóle da rade nauczyć się dobrze angielskiego za pomoca tego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze dla potrzebplatformy orange TV ale jak czytałem na internecie dziejszego newsa na temat nowych kanałow dołaczanych do tej platformy była tylko mowa o Patio TV i TVN warszawa o TVN lingua i religia tV nic nie było napisane :D ale jak sa kodowane viaccess to moze dołącza w najblizszym czasie tylko pytanie po co przeciez juz mało brakuje i bedzie taka sama oferta jak TNK tylko na innej zasadzie czyli trzeba wziasc inetenet podpisac umowe itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie po co przeciez juz mało brakuje i bedzie taka sama oferta jak TNK tylko na innej zasadzie czyli trzeba wziasc inetenet podpisac umowe itp

Uwierz mi, że znam osoby, które pomimo kiepskiej oferty Orange, zdecydowały się wziąć dekoder. Wcześniej korzystały tylko z analogu naziemnego (dosyć dobrze rozwiniętego), a gdybym im powiedział że mogą sobie kupić TnK za 200 zł, stwierdziłyby że to się zwyczajnie nie opłaca (zakup dowolnego tunera FTA przewyższa koszt Orange). A internet i tak mają od dosyć dawna, więc kilka złotych więcej im nie straszne. :)

 

Oglądacie jakieś seriale na TVN Lingua? Szkoda, że nie puszczają tam filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN Lingua nadawano kiedyś wszystkie odcinki Przystanku Alaska. Bez lektora z napisami i w porządnej jakości ( Comedy Central ma starą i okropną kopię z TVP). Były też inne seriale. Teraz widzę, że zarzucili ten pomysł i ostało się tylko niezłe Comedy Inc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy dostępne były tylko podczas np. Przystanku Alaska i Comedy Inc. - także w wersji angielskiej. Ostatnio nie widzę na tym kanale opcji wyboru angielskiej ścieżki dźwiękowej ani napisów w DVB, więc nie wiem czy są zupełnie niedostępne, czy uaktywniają się na czas trwania tych seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Komunikat z PAP:

 

1 Kwi 2009, 18:19

1.4.Warszawa (PAP) - Grupa TVN od 15 lipca zakończy nadawanie TVN Lingua - poinformowała spółka w komunikacie.

"Decyzja ta wynika z faktu, że po dwóch latach od startu projekt ten nie osiągnął satysfakcjonującego poziomu rentowności, co jest warunkiem kontynuowania produkcji w przypadku nowych kanałów Grupy TVN" - napisano w komunikacie. (PAP)

 

jru/ pam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...