Skocz do zawartości

Dlaczego wybrałeś forum SK?


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Wcześniej pisałem tylko w komentarzach na stronie głównej portalu. Jak tu trafiłem? To proste, kupiłem numer magazynu SatKuriera, poza tym interesuję się tematyką mediów.

Ja również bardzo podobnie. Tyle, że gazetę kupiłem kiedyś, chyba w 2006-tym, a w komentach na stronie pisałem tez chyba od mniej-więcej 6 m-cy od rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 lat później...
  • 2 miesiące temu...

W czasach gdy jeszcze było sporo do zobaczenia FTA, na stronie Sat Kuriera był taki kącik. Nie pamiętam jak się on dokładnie nazywał ale tam można było poczytać co się wydarzyło nowego na orbicie, jakie nowe kanały doszły, które kanały mają przerwę w kodowaniu itd. Dzięki temu trafiłem na Sat Kuriera ? później odkryłem forum ale nie byłem od początku aktywnym forumowiczem, uaktywniłem się jakoś tak 5 lat temu ? od tamtej pory forum jest moim nałogiem, nie liczę nawet ile razy dziennie tutaj zaglądam. Partnerka nie do końca rozumie moje hobby, dla niej telewizja to telewizja i już. Po co o niej czytać w sieci i jeszcze prenumorować gazetę? ? odpowiedź jest prosta: bo to lubię.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na forum mając problem z zacinającymi się kanałami eurosport jakoś pół roku po podpisaniu pierwszej umowy sat.... po wielu próbach okazało się że problem nie dotyczył mojej instalacji tylko dekodera.... musiałem wtedy zdecydować się na dopłacanie do evoboxsa pvr. pomyślałem sobie jak można tracić czas na forum o telewizji a w zasadzie o reklamach przerywanych programami telewizyjnymi:D no ale ok,  będę tu wpadał zaoszczędzić trochę kasy przy przedłużeniach....gdyby nie to forum pewnie do dziś byłbym abonentem cyfrowego polsatu marzącym o legalnym oglądaniu premiere legue w dobrej cenie..... dzięki forum nie tylko udało mi się odstąpić od umowy z polsatem bez kary umownej ale także załapać się na świąteczną promocje Platformy Canal+ a przy okazji dużo szybciej wiem o nowościach na rynku tv.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem to forum, bo najbardziej mi przypadło do gustu pod względem treści (dyskusje o tunerach, kanałach tv itp.). Razem z tym forum i poradami pomocnych użytkowników stawiałem pierwsze kroki w temacie telewizji satelitarnej jak np. własnoręczne ustawianie anteny. Wtedy mając 16 lat i bardzo ograniczony budżet zrobiłem swoją osobistą instalację SAT, a było to w 2010 roku, czyli pyknęło 10 lat na forum. :) Aktualnie nie bywam tutaj jakoś często, ale miło tu wracać.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...