Skocz do zawartości

Dlaczego wybrałeś forum SK?


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ciekawy, interesujący, trochę wspominkowy - dlatego też postanowiłem go założyć.

 

Jak pierwszy to pierwszy - zacznę od siebie :roll:

 

O marce Sat Kurier wiedziałem już kilka dobrych lat - głównie znałem magazyn pod takim tytułem niż stronę internetową, choć nie ukrywam - gdy nie miałem jeszcze dostępu do neta, to bardzo chciałem zobaczyć serwis internetowy.

 

Miało być tylko na kilka tygodni, wyszło na więcej. Tak na prawdę przyszedłem tutaj z ciekawości i jednocześnie z konieczności. Wcześniej napaliłem się na fora internetowe - chciałem więc zalogować się na forum powiązanym z SatKurierem - "MediaLink". Jednak długo zwlekałem z tą decyzją (gdzieś koło rok) a jak przyszła chęć rejestracji, to forum przestało nagle działać. W którymś momencie zaczęło nurtować mnie jedno pytanie techniczne dotyczące rozbudowy instalacji satelitarnej, więc to spowodowało, że natychmiast po starcie forum SK, postanowiłem o swoim loginie. Początki bywały różne, zdarzyło się naciapać temat nie w tym dziale, pisanie posta pod postem :roll:

 

Minęło już trochę czasu od tamtego okresu, skutki są widoczne do dzisiaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dlaczego wybrałem to forum? odpowiedz jest prosta: 1 zawsze są tu ciekawsze tematy. 2 to jest pierwsze forum na którym sie zalogowałem. 3 mam zamiar już w nim zostac tak długo jak pozwoli admin... :D:roll: . 4 nie mam zamiaru zmieniać tego forum na inny...pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu nawet nie miałem pojęcia o Satkurierze.A to dlatego ,że u mnie w miasteczku nie było możliwości jego kupna ,a niestety dostępu do neta nie miałem. :cry: Od dawna interesowałem się nowościami w TV nowymi kanałami i sam eksperymentalnie przestawiałem antenę bez żadnych info.Dlatego wcześniej udało mi się tylko na 19.2E i 5E.W szkole na Technologii Informacyjnej w googlach znalazłem stronę satkuriera.I od teraz 2 razy w tygodniu na nią zaglądałem :D Od stycznia (od razu jak podłączyli mi neta) zarejestrowałem się na forum satkuriera!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z zawieszeniem forum Medialink przeszedlem na to forum

Delikatnie to ująłeś :lol: Jednego dnia forum działało, a drugiego już nie. Jak do tej pory ML nie poinformował o przyczynach zamknięcia.

 

Serwis Satkuriera, znałem jeszcze z czasów jak współpracował z ML. Jak powstało forum to się zarejestrowałem, bo myślałem, że gadżety bedą wysyłać :D

 

Żarcik oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach związanych z tematyką TV Sat buszuję od lat, jednak na forum ML trafiłem późno (u schyłku jego działalności) z przyczyny bardzo prostej - za mało o TV Sat, za dużo o mediach, więc mnie nie kręciło. Gdy forum ML zniknęło zastanawialiśmy się co zrobić i ostatecznie wygrała opcja tworzenia forum od nowa i tak też się stało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematyką TV Sat interesuje się od kilkunastu lat. Na tym forum można podyskutować o kwestiach programowych i technicznych. Poprzez stosunkowo dużą liczbę userów dyskusja jest dość płynna. Magazyn SatKurier znam właściwie od jego początków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zalogować się na forum gdyż tematyka satelitarna interesuje mnie od kilku dobrych lat. Początkowo tylko przyglądałem się działalności forum wchodząc na nie jako gość. Jednak szybko stwierdziłem że większość wypowiadających się userów ma pojęcie o tym o czym pisze i że wygląda ono całkiem profesjonalnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem się techniką satelitarną od jakiegoś czasu, szukałem jakis stron i znalazłem najpierw Satkurier.pl i tak przeglądałem sobie codziennie stronę, po jakimś czasie wszedłem na forum, i po mniej-więcej 3 mesiącach przeglądania forum jako gość zarejestrowałem się i tak jesten :):D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Gość Anonymous

wybrałem przez przypadek, ale dość dobre są informacje od innych użytkowników, więc warto czasem poradzić się kogoś, a tu jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba informacji, no i szczęśliwy traf trochę :)

Byłem świeżo upieczonym abonentem CP i chciałem poszukać w Internecie wszelkich informacji o tej platformie - o możliwych nowych kanałach, o sprzęcie itp. No i akurat Google skierowało mnie tutaj. Tematyka forum bardzo mi się spodobała, bo zawsze w mniejszym lub większym stopniu interesowałem się telewizją i platformami cyfrowymi i dlatego postanowiłem zadomowić się tutaj na stałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o oznaczenie w internecie to nie jest najlepiej, kiepsko jest otagowane przez przeglądarki i całkiem przypadkiem tu trafić nie można, ale jeżeli się czegoś konkretnie szuka to można trafić, to jest najważniejsze, że nie ma tu w zasadzie ludzi z przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...