Jump to content

Recommended Posts

Na trzeci sezon "101 napraw" się bardzo cieszę, natomiast robić drugi sezon "Wojny Samochodowe" to dla mnie nie porozumienie.

Dlaczego? Mi akurat Wojny samochodowe bardzo się podobały, tak samo K2 (które raczej niestety nie wrócą) zaś śmiało pozbyłbym się wszystkiego co związane z kupowaniem samochodu, przeciętny kowalski nawet po obejrzeniu 500 programów jak kupić żeby nie żałować i tak przy zakupie swojego wymarzonego Audi czy Mercedesa będzie miał w [beep]ie czy ma 4 koła czy 3 :D

"Zakupu kontrolowanego" raczej nie wycofają, ten program stał się praktycznie symbolem stacji.

Jeśli nowy sezon Absurdów drogowych będzie 5. sezonem to pierwszy odcinek będzie nadany 4 września o godzinie 12:15.

Ostatnio na wiosnę był 4 sezon, więc widać, że od września premierowo będzie V sezon.

Od poniedzialku TVN Turbo pokazuje program Absurdy drogowe od 1 odcinka, polecam oglądać od pon. do pt. o 13:15.

A we wtorek o 22:45 premiera Wpadek Filmowych 2.

Edited by fan tv

Od kilu dni w identach i w logotypie widnieje dopisek o 15 urodzinach stacji ;) 100 lat! I oby dalej tworzyli ciekawą stację.

Edited by nieczęstygość

Dzisiaj oglądając premierowe pozycje zauważyłem ciekawą rzecz: przerwy reklamowe zaczynają się bez identu. Koniec reklam jest już oznaczony normalnie. Tydzień temu chyba jeszcze takiej ekstrawagancji nie było.

Nie mniej, lata przyzwyczajeń spowodowały, że wydaje mi się to dziwne.

Bardzo dobrze. Osobiście bardzo miło wspominam początki TVN Turbo, gdy był jeszcze kanałem motoryzacyjnym.

Jak już pisałem, wcale bym się nie zdziwił jakby Motortrend zastąpił TVN Turbo.

• Like 1
  • Confused 3

TVN TURBO i TVN STYLE to są ważne marki dla TVN-u, jak i też są bardzo rozpoznawalne. Istnieją na rynku już tyle lat i notują cały czas dobre, o ile nie bardzo dobre wyniki.

Motor Trend jakby miał się pojawić w formie linearnej telewizji to prędzej w ramach rebrandingu z DTX. O czym już nie raz wspominałem, jak i też kolega @nieczęstygość.

• Upvote 1

Fakt są rozpoznawalne, ale są też wtórne w stosunku do reszty kanałów Discovery. Wcale bym sie nie zdziwił gdyby zdecydowali, że cały segment lifestylowy to będą marki Discovery, natomiast segment rozrywkowy będzie pod szyldem TVN.

• Confused 3

Prędzej spodziewał bym się połączenia TVN Style z Discovery Life ,gdzie na tym drugim pojawiły się produkcje TVN ,niż kasacji TVN Turbo.

Zapomnijcie o połączeniu lub kasowaniu kanałów.

Sam piszesz o zamianie.

21 godzin temu, Pawop napisał:

Jak już pisałem, wcale bym się nie zdziwił jakby Motortrend zastąpił TVN Turbo.

TVN Style czy TVN Turbo są od dawna nadawane i chyba bardziej rozpoznawalne choćby od tego Discovery Life ,które powstało na gruzach Animal Planet SD.

Chodzi mi o likwidację lub połączenie dwóch kanałów w jeden. To nie nastąpi. Kanały Discovery mają duży zasięg i z tego nie zrezygnują.

TVN TURBO jest kanałem z większym zasięgiem niż DTX, dlatego myślę że to na nim jest testowana oglądalność produkcji z Motor Trend, czy będą miały dobrą oglądalność - jeżeli tak, to myślę że MT wejdzie za DTX który to ma znacznie słabszą oglądalność i słabszą popularność od TVN TURBO. :) Poprostu tymczasowo TVN TURBO robi za królika doświadczalnego i tyle w temacie. ;)

• Confused 1
  • Upvote 1