Jump to content

Recommended Posts

Na hollex.pl pojawiła się niepokojąca nowość - nieparowana karta nc+ z pakietem Start+ do dekoderów własnych z conax z jednorazowym doładowaniem ważnym tylko do końca roku 2017 w cenie zakupu karty - 150,00 zł.

Potem karta ma przestać funkcjonować.

 

Jaki sens miałoby tworzenie takiej oferty?

 

Przy braku dodawania nowych, choćby bezpłatnych kanałów znanych z MUX-8 i typowym dla wygaszanych ofert totalnym zapuszczeniem strony internetowej SmartHD+ można tylko snuć domysły o planach zakończenia tej oferty. :(

 

Z drugiej strony przy planach zmuszania platform satelitarnych i kablówek do "donoszenia" poczcie na swoich klientów abonamentowych, opcja pre-paid może przeżywać jeszcze swój renesans :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie karty Start+ mają taki termin. Stawiam, że to nie oryginalne startery, tylko Hollex doładowuje karty, które pierwotnie były w zestawach z nboxami, alez jakiś powodów dekoderów już nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Termin ważności oferty Start+ jest do 31.10.2019. Jest o tym w przewodniku -> http://ncplus.pl/sklep/dokumenty/MIX/Przewodnik_telewizja_na_karte_A5_iti_2850.pdf

 

Być może Hollex dostał od NC+ jakąś pulę kart do dystrybucji. Samo doładowanie na pełne 9 miesięcy kosztuje 3*60=180 zł. A tu w ofercie karta z doładowaniem za 150 zł. Ewidentnie jakieś promo od NC+. Możliwe, że pozbywają się kart Conax (zawsze to lepiej sprzedać z ofertą niż utylizować). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że jest to jakaś pula kart wyciągniętych z dekoderów promocyjnych (BSKA/BXZB), które na jesieni zeszłego roku były dostępne dla przechodzących z TNK SD z rocznym pakietem Start+. Deki nie zeszły, to poszły do przeróbki, a same karty, aktywowane przez sprzedawcę poszły na sprzedaż, bo wszystko w Start+ jest nieparowane. Sprzedaż tak jak kart z BSKA/BSLA na znanym portalu aukcyjnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko gdzie tu zarobek sklepu, jeśli doładowanie do końca roku wg ceny rynkowej kosztuje ponad 180 zł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie tam w ofercie migracyjnej z TNK SD było doładowanie na 10 miesięcy za 199 zł, w tym dekoder. Bardzo możliwe, że to karty z tej oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A że numeru dekodera do karty pewnie nie ma, to bezpieczniej z góry zapowiedzieć, że na koniec roku karta jest do kosza. Tym bardziej, że to pewnie BXZB, nie warto się bawić w doładowywanie tego bez sparowanego dekodera.

 

Albo druga opcja, że rzeczywiście są to karty zmigrowane do abo, wtedy rzeczywiście po pooglądaniu - kosz. Bez numeru dekodera nic się nie zrobi, zresztą kto by na to chciał podpisywać cyrograf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie problem mieć - kupić kartę NC+ Mix z ofertą prepaid Start+ lub Domowy HD+ z numerem dekodera i do tego z BSKA / BSLA ;)

 

Mi nawet taka jedna leży i czeka na chętnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej sie sądzę ,aby HOLLEX (satkurier) bawili się w sprzedaż kart po dekoderach NBOX. Sądzę ,że jest to pula kart otrzymana od NC+. Ktoś napisał utylizacja ,a utylizacja jest kosztowna i taniej jest wypchnąć te karty i pozbyć się problemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...