Skocz do zawartości

Dekoder Samsung ICU 100


burner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak też zrobiłam. Dekoder właśnie wymieniłam i już u mnie świeci  :wink:

Jedynie co, to nie mieli na miejscu dysku, więc zamówiłam na infolinii.

 

Cena za wymianę dekodera to 129zł doliczone będzie do rachunku

Cena za dysk to 49zł również doliczają do rachunku. 

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste  :wink:

Tak samo jak wcześniejszy dysk, który był wpięty w dekoder uhd88


Tak na szybko co mogę napisać odnośnie nowego dekodera.

Zauważyłam delikatnie lepszy obraz, dekoder też zdecydowanie szybciej pracuje, zwłaszcza nawigowanie po menu.

Wreszcie podczas przełączania kanałów nie ma problemu z brakiem informacji o nadawanym programie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście, bardzo chętnie pozbyłbym się mojego dekodera Samsung ICU100 w zamian za dedykowana apkę od Orange na mojego Samsunga UHD byłoby to:

->wygodne - mniej pilotów

->estetyczne - mniej kabli pudelek pod telewizorem

->ekologiczne - mniej elektrosmieci

->zlikwidowałoby problem tylko 1 portu HDMI który obsługuje HDR z 10 bitową głebią koloru, a takto jeśli canal+4k i tvp 4k bede nadawane w HDR to będe musiał przepinać HDMI pomiedzy konsolą i dekoderem bo tylko 1 HDMI obsluguje 10 bitową głebie koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Jak korzystałem jeszcze z Orange to  "Coś" tam piszczało w dekoderze ale to byli minimalne "piski", wręcz niezauważalne, no czasami jak nie było włączonej fonii w tv  to można było się wsłuchać. Nikt z domowników na to nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie wiedzę, czy jest możliwość przywrócenia ICU100 do ustawień fabrycznych bez podglądu? Tzn. w tej chwili nie mam TV 4K. Na TV FHD nie wyświetli mi obrazu, ponieważ w dekoderze na sztywno została ustawiona rozdzielczość 3840x2160. Jest jakiś myk, który przywróci ustawienia fabryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz menu infolinii klawiszami D-C-D, następnie naciśnij sześć razy w dół i wciśnij 1, a potem np. trzy razy w górę i OK - zmieni się rozdzielczość.

Ewentualnie od razu po wejściu w menu infolinii przejdź raz strzałką w górę i naciśnij OK - wykona się reset.

 

Albo zamiast HDMI podłącz przez Composite i wtedy zresetuj ustawienia.

Edytowane przez spello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdziłem i też jest wersja 01.46.40 która nie pozwala nadawać kanałom TV numeracji. W ogóle to jest w tym dekoderze opcja wyszukiwania oprogramowania tak jak posiadają inne dekodery, czy tej funkcji nie ma a nowe oprogramowanie dekoder przyjmuje tylko w czasie udostępnienia przez operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...