Skocz do zawartości

Dekoder Samsung ICU 100


burner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
19 minut temu, clintE napisał:

Czy w tym dekoderze powinno działać automatyczne wzbudzanie tv przy jego włączaniu ? Dotychczasowe urządzenia, które miałem (np. przystawka apple tv) bez problemu z tym sobie radziły. Zdziwiłem się,  że nie zadziałało to na ICU 100.

Nie korzystam z usług telewizji światłowodowej od Orange, ale z tego co słyszałem, ICU100 nie posiada funkcji sterowania telewizorem. Tym samym, musisz każdorazowo włączać/wyłączać zarówno telewizor, jak i dekoder. To był też jeden z powodów, dla którego skorzystałem ze światłowodu od Orange, ale bez telewizji, bo tę mam od CANAL+ i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym dekoderze powinno działać automatyczne wzbudzanie tv przy jego włączaniu ? Dotychczasowe urządzenia, które miałem (np. przystawka apple tv) bez problemu z tym sobie radziły. Zdziwiłem się,  że nie zadziałało to na ICU 100.

Włączenie i wyłączenie TV działa tylko z telewizorami Samsunga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, maly801 napisał:


Włączenie i wyłączenie TV działa tylko z telewizorami Samsunga

Nie do końca, działa(ło) to tylko z wybranymi modelami Samsunga. Oczywiście pilota od dekodera można skonfigurować tak, by dedykowanym przyciskiem włączać i wyłączać telewizor Samsunga, ale nie działa to tak, że włączając dekoder, jednocześnie włącza się tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Zainteresował mnie ten dekoder. Ma go ktoś i może opisać jego sprawowanie. Przede wszystkim jak się odbywa nagrywanie na twardy dysk. Czy można nagrywać kilka programów na raz i jednocześnie oglądać inny na żywo? Czy programy nagrane na dysk można przewijać do przodu omijając reklamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...