Skocz do zawartości

Dekoder Samsung ICU 100


burner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Czy ktoś myśli o aplikacji do sterowania z telefonu? Bardzo by usprawniło wpisywanie w opcji "Wyszukaj programy", czy na Netflix. Przyzwyczaiłem się do sterowania Fergusonem Ariva, czy przesyłem na Chromcast.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Cześć.

 

Od kilku godzin mam telewizję z Orange z dekoderem Samsunga. Mam problem z moim LG B7. Jak w dekoderze wybieram rozdzielczość 4k to kolory są wyblakłe na wszystkich kanałach. Color Gamut mam na auto więc w sumie tak jak być powinno. Jak przełączę rozdzielczość na 1080i kolory są prawidłowe. 

Czy ktoś wie, czemu tak się dzieje?

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Pepe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam włącz Ultra HD Deep Colour przynajmniej na moim B6 pomogło.

Generalnie nie macie wrażenia, że dekoder ogranicza poziom dźwięku ?

U mnie po dojściu do 50% jakiekolwiek podgłaśnianie daje nikły rezultat, ale może to tylko kwestia mojego soundbara'..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,  dostaniesz w salonie WHD80 jako drugi mimowolnie, a jak wspomnisz, że masz/ zakupisz ICU100 na własną rękę to narobisz tylko problemów sobie i sprzedawcy, bo to jest nielegalna sprzedaż, bo sprzęt jest własnością Orange Polska i żaden sprzedający z OLX czy allegro nie jest jego właścicielem. Masz to zapisane w umowie dzierżawy. Każdy dekoder ICU jest przypisany do danego abonenta i nie ma "fizycznej" i teoretycznej opcji, że przełożysz sobie kartę kodową i będzie działać. To nie satelita.

Edytowane przez nieczęstygość
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gryf Słupsk napisał:

 

Właśnie o to chodzi, że monterzy poszli po najmniejszej linii oporu i w salonie (żeby nie wiercić i ciągnąć kabla do sypialni) podłączyli mi ten WHD a w sypialni icu100 bo ten łączy się po wifi

WHD 80 też można łączyć po Wifi. Chyba że dali ci UHD 88, ten to faktycznie tylko kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...