Skocz do zawartości
burner

Dekoder Samsung ICU 100

Rekomendowane odpowiedzi

Opcji wyłączenia tego całego menu, które się włącza przy starcie, epg pionowe (jak gazeta), telegazeta,

No to jest jakaś tragedia ... jak będę chciał wejść w menu to sam wejdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do użytkowników którzy mają Samsung ICU100 połączony do amplitunera z zestawem głośników,  dalej do telewizora z HDMI ARC. Czy w takim połączeniu dźwięk jest odtwarzany bez żadnych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli są jakieś problemy z dźwiękiem to spróbuj przestawić w opcjach dekodera dźwięk z automatycznego do 5.1 albo do stereo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadałem pytanie ponieważ mam zamiar zakupić nowy amplituner , a w necie można przeczytać że nie do końca taka opcja połączeniowa dobrze działa. ICU 100 dostał ostatnio nową wersję oprogramowania i chcę się dowiedzieć czy w tej kwestii zostało coś zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.09.2018 o 19:51, andii57 napisał:

Mam pytanie do użytkowników którzy mają Samsung ICU100 połączony do amplitunera z zestawem głośników,  dalej do telewizora z HDMI ARC. Czy w takim połączeniu dźwięk jest odtwarzany bez żadnych problemów?

Od kilku miesięcy mam do amplitunera podłączone 2 dekodery: ICU100 i Ultrabox 4K. Wszystko z dźwiękiem (z funkcją ARC również) jest w porządku - działa jak powinno. Niestety w porównaniu z dekoderami nc+, ICU100 ma "wykastrowaną" opcję zapamiętywania ścieżki dźwiękowej dla każdego kanału osobno. To samo jest z napisami. 

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi