Jump to content
RafiX

TV w Niemczech

Recommended Posts

czy mi się tylko wydaje, czy to fakt, że Polska tuż obok Niemiec ma najwięcej kanałów na satelicie 16:9 ? daleko przed UK, Włochami, Hiszpanami i USA?

czy to nadal aktualne, że Polska ma WIĘCEJ kanałów HD nawet od Niemców i wyprzedza nas tylko UK ?

gdzie można zobaczyć mapy zasięgu DVB-T w niemczech??? głownie mi chodzi o te nadajniki przy polskiej granicy czyli np. Berlin ??

i na jakich kanałach są nadawane programy ???

A jak to jest w Koeln, Bergheim? W poniedziałek wyjeżdzam i nie wiem jak to bedzie. I jeszcze jedno pytanie gdzie taniej kupic tuner DVB-T (do TV-STB) w Polsce czy w Niemczech?

czy jest jakakolwiek szansa aby gdzieś posłuchać tyrolskich melodii na jakimś niemieckim kanale albo w radiu ? pamiętam, że kiedyś chyba travel(ale tego pewny nie jestem) nadawał w porannej porze(mniej więcej 6-7) widoki gór oraz w tle leciały tyrolskie melodie, czy ktoś to jeszcze pamięta/kojarzy ?

ARD 8 czerwca o godzinie 5:30 zakończy nadawanie na Hot Birdzie. Napisał o tym satkurier.pl. W artykule nie jest jednoznacznie powiedziane czy po MŚ w RPA przekaz powróci. Co ciekawe nie ma też słowa o tym, że ZDF też opuszcza Hot Birda. Czyżby został?

pozostaje tylko odbiór z astry nie jest jeszcze potwierdzone ze przekaz powróci na 13E

"Das Erste" juz nie wroci. Przekaz zostal skonczony ze wzgledow ekonomicznych.

Guest Anonymous

W Niemczech pojawi się kanał SPORTKLUB! http://spam.org/news.php?readmore=4570 Stacja będzie nadawała non stop. Spodziewam się w niej ligi brazylijskiej i argentyńskiej, których nikt w Niemczech nie pokazuje. Mogą stworzyć całkiem przyzwoitą ofertę, bo trochę praw jest wolnych.

Hej. Na jakaim niemieckim kanale FTA!! jest możliwość oglądania Bundesligi z Astry.

Nie kłamię. Na żywo nie ma na Astrze pierwszej Bundesligi na żadnym kanale. ARD i ZDF mają prawa do transmisji tylko czterech meczów w sezonie. 2. Bundesligę pokazuje Sport 1.

Guest Anonymous

No a to nie jest Bundesliga? Poza tym mają 2 mecze (ARD). ;) Tym się można zadowolić jakoś. Tym bardziej, że emitują też dobry magazyn ze skrótami, Sport 1 również ma swój. Na Sport 1 są także wywiady, ciekawostki itp.

Jak grają to w soboty na ARD od 18:30 do 20:00 jest najbardziej wypaśny magazyn z najdłuższymi skrótami i wywiadami.

Na Sport1 dzień później są o 9:30 trochę krótsze (większość programu to reklamy), a 11:00-13:00 jest później Doppelpass czyli dokładna analiza kolejki

Guest Anonymous

Z tymi reklamami to :censored: na Sport1. Ten magazyn jest naprawdę super na ARD. Bundesliga Pur też całkiem fajny.

zdf z powrotem przeistoczył sie :D po mundialu nie wiem jak tam z ard ale też chyba jest

Tak, na HotBird z powrotem zagościł drugi kanał niemieckiej telewizji - ZDF, zamiast którego w czasie Mundialu był ZDF_Neo. Niestety, tak, jak było mówione wcześniej, przekaz ARD "Das Erste" nie został wzniowiony. :|

Szkoda, bo był to dobry kanał...

Chyba trzeba doczepić dodatkowy konwerter i dać na Astrę ;)

To na pewno nie bedzie ARD FTA na HB??

Szkoda :( jesli nie bedzie, taki fajny magazyn byl Bundesligi.

Trzeba tak jak wyzej zainwestowac w Astre

Wczoraj obowiązywała prawie, że identyczna ramówka, co w Sylwestra ubiegłego roku, czym to jest spowodowane?

Ard das erste jest nadawany pod id "toscana channel" z hotbirda

Przepraszam, mój błąd ard das erste jest jest pod takim id w dekoderze od TP :oops: . Nie zmienia to jednak faktu, że ten kanał nadawany jest z Hotbirda.

ZDF pewnie będzie pokazywać tylko mecze z udziałem niemieckich zespołów tak jak to robił kanał SAT.1.