Skocz do zawartości

Golf Channel Polska


ŁukaszS11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiler to jak inaczej zmierzysz zasięg gospodarstw jakie zainteresowane będą produktem który chcesz wpuścić na nowy rynek? Proszę merytorycznie bez emocjonalnego kontekstu z uwzględnieniem  jakieś metody badawczej i próby z populacji Nie twierdzę że ten kanał nie ma miejsca na rynku niemniej uzyskiwane wyniki oglądalności da się oszacować. Nie twierdzę że piłkarze są wyłącznymi konsumentami rozrywki jaką jest piłka nożna ale wskaźnik ilości ludzi uprawiających tą dyscyplinę jest aksjomatem pozwalającym oszacować wielkość grupy docelowej.

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler to jak inaczej zmierzysz zasięg gospodarstw jakie zainteresowane będą produktem który chcesz wpuścić na nowy rynek? Proszę merytorycznie bez emocjonalnego kontekstu z uwzględnieniem  jakieś metody badawczej i próby z populacji Nie twierdzę że ten kanał nie ma miejsca na rynku niemniej uzyskiwane wyniki oglądalności da się oszacować. Nie twierdzę że piłkarze są wyłącznymi konsumentami rozrywki jaką jest piłka nożna ale wskaźnik ilości ludzi uprawiających tą dyscyplinę jest aksjomatem pozwalającym oszacować wielkość grupy docelowej.

 

Nie wiem jak oni badają rynek. Mi chodzi tylko o to, że liczba piłkarzy, golfistów, rowerzystów w Polsce nie ma większego wpływu na oglądalność danego kanału. Jest masa ludzi, którzy w życiu piłki nie kopnęło, a namiętnie oglądają piłkę nożną.

Zresztą widzisz jak te 10 000 zarejestrowanych golfistów ma się do wyników oglądalności - całe 3 osoby oglądały, haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasę by dostali za 3 osoby, a że oglądało fizycznie 1508 osób to reklamodawcy nie obchodzi. Nigdzie Ciebie nie krytykowałem tylko mam inne zdanie. Propozycji nie daje, bo nie wiem ! Wyraziłem swoje odczucia i nie zamierzam więcej w tym temacie dyskutować. Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się bardzo cieszę że CP wzbogacił swoją ofertę sportową o Golf Channel HD, mimo że nigdy w golfa nie grałem, nie gram i grać nie będę, to z wielką przyjemnością będę oglądać turnieje w tym kanale.

To tak jak ja,ale jeśli mogę Ci poradzić (aby łatwiej Ci było rozumieć o czym mówią komentatorzy) zajrzyj do słowniczka:

http://kalinowepola.pl/abc-golfa/poznaj-jezyk-golfistow.html

albo

http://www.handicapgolf.pl/slowniczek.php

czy jakąś inną tego typu stronę, ja akurat większość kumam bo golfa na CP oglądam od lat i wierz mi jak sie zna co dany termin znaczy, ogląda się to bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...