Skocz do zawartości

Golf Channel Polska


ŁukaszS11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej na 5 lat :)

Bez przesady…  :roll:

 

Dziwne,bo CP w komunikacie ani słowa. Tak długa wyłączność? Bardzo dziwne.

Ano dziwne. Jak brali FightKlub, który nie szczycił się takim zainteresowaniem jak teraz Golf Channel to robi, to się pochwalili wyłącznością satelitarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to @STARS.TV wie więcej, więc nie sądzę, aby przesadzał.

To trochę pstryczek dla nc+, gdyby chciało ten kanał dołączyć do siebie. 5 lat przy obecnym wyglądzie telewizji oraz rozwoju platform (o ile jakikolwiek w nich jest), to sporo. Bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobry deal, ale żeby na tym zarobić, musi być widownia.

Pozycja nr 20 na dekoderach CP może lecz nie musi z automatu zapewnić oglądalności. Jestem mocno ciekaw czy Golf Channel odniesie sukces, lecz moim zdaniem znacznie większą oglądalność dałby w tym kraju każdy inny sport. Mamy 3 kanały o sportach walki i na dobrą sprawę żaden z nich nie ma spektakularnej oglądalności.

 

Pożyjemy, zobaczymy, choć ja gdybym dostał ofertę, to na pewno bym zainwestował w ten kanał - ma w końcu miejsce w CP, a to cenny aspekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza firma MWE swego czasu produkowała dla Polsatu Biznes jedyny w Polsce program o golfie i niestety szału nie było, ciężko był o sponsorów w golfowym świecie. To było ledwie 15 minut programu tygodniowo, a tutaj całodobowy kanał w HD... Różnica kosztów jest niesamowita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobry deal, ale żeby na tym zarobić, musi być widownia.

Pozycja nr 20 na dekoderach CP może lecz nie musi z automatu zapewnić oglądalności. Jestem mocno ciekaw czy Golf Channel odniesie sukces, lecz moim zdaniem znacznie większą oglądalność dałby w tym kraju każdy inny sport. Mamy 3 kanały o sportach walki i na dobrą sprawę żaden z nich nie ma spektakularnej oglądalności.

 

Pożyjemy, zobaczymy, choć ja gdybym dostał ofertę, to na pewno bym zainwestował w ten kanał - ma w końcu miejsce w CP, a to cenny aspekt.

Ale taki kanał jak Extreme Sports Channel,moim zdaniem radzi sobie dobrze. :) Oglądalność ma nawet dobrą, jak na taką tematykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na tym się zakończy.. bo wątpię aby ludzie wykupowali pakiet sport tylko ze względu na golfa.

 

 

No i? Całe CP to 4 miliony abonentów a pakiet sport ma dokupiony 1,3 mln. Jest różnica w zasięgu? Jest.

Że co :?:  1,3 mln :?:

1,3 mln z tych 4 to może nie mieć, choć i to raczej przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...