Skocz do zawartości

Golf Channel Polska


ŁukaszS11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też będę oglądał, ale to jest przecież zbyt niszowy temat moim zdaniem na satelitarny, całodobowy kanał HD.

Rynek i tak to zweryfikuje. Jestem mocno ciekaw wyników oglądalności z CP.

Musisz przyznać że gdybyś z Top Kids,PowerTV, Nuta.TV i Adventure był w Polsat Media to już by dawno wszystko było na sat i na liście w CP ;) Golf Channel będzie w CP bo wybrał Polsat Media i dlatego nie ma problemu z sat i to w HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko kanał jest powiązany z NBC.

 

We Francji Golf Channel nadaje są od lat, bo od września 2010 r. Także na licencji, bo w pełni należy do AB Groupe. W Czechach i na Słowacji także jest na licencji i chyba ta wersja też zadebiutowała u nas, ale tylko w anglojęzycznej wersji: https://satkurier.pl/news/101355/.

 

Ciekawe czy ta wersja Golf Channel jest gdzieś jeszcze poza Echostar Studio oraz czy polska zastąpi ją z automatu :)

 

@kunkore No ciekawe czy tak będzie, bo polski Golf Channel ma należeć do spółki jakiejś Sowy, a operowany przez Frame by Frame. A ta wersja co jest obecnie u nas, to chyba ta sama, co u naszych południowych sąsiadów, tyle że po angielsku.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jak było z Polsat Food Network i Food Network HD. Scripps tworzył polską wersję oddzielnie, a że sobie jacyś mniejsi operatorzy dodali paneuropejską wersję Food Network HD, to już inna sprawa i inny kanał.

 

@STARSTV, widzę że dobrze poinformowany jesteś, a nie sądzę żeby Cię golf interesował. Czyżbyś wiedział o tym wcześniej z jakichś kuluarów mediowych? :P

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, w golfa nie gram :) A jestem poinformowany bo jeszcze miesiąc temu sytuacja była taka, że to miało być nadawane z mojej serwerowni a my mieliśmy być udziałowcem w projekcie. Na szczęście nie jesteśmy ;)

 

Kunkore, bo to jest na licencji. Ale kanał jest oddzielny a nie pod wersję angielską podłożone polskie audio. To zupełnie oddzielny fizycznie kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie jesteście? Projekt nieopłacalny dla Was? ;)

 

Czyli jaka formalnie spółka jest właścicielem polskiej odsłony Golf Channel? Bo w komunikacie widziałem tylko nazwiska - pana i pani oraz Frame by Frame odpowiadające za operacje (znane z Motowizji czy dystrybucji Romance TV Polska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja bardzo niszowa, jak i sport o nikłej popularności. Ale przynajmniej można pochwalić za wejście w dniu premiery do największej platformy w Polsce, od razu w jakości HD, a także z niemałymi prawami i transmisjami na żywo :)

 

Ciekawe tylko KTO będzie to komentował ;)

Oraz czy będzie... STUDIO :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jestem zdania, że komercyjnego sukcesu nie będzie :(

 

Mamy kilkanaście kanałów muzycznych, dziecięcych czy dokumentalnych, a jeden o golfie miałby się nie utrzymać? Pan Sowa za długo robi w biznesie, żeby brać się za coś, co nie ma szansy powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś znana osoba? Pytam o tego Jacka Personę :)

Zawodnik i terener, członek PGA, komentował golf w Canal+.

 

8.jpg

Edytowane przez Barti
Cytowanie treści innego postu umieszczamy nad treścią swojego postu, a nie pod nią. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...