Skocz do zawartości

Golf Channel Polska


ŁukaszS11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, PowerTV napisał(a):

Tak, kanał będzie dalej dostępny tam, gdzie dotychczas, a ponadto od lipca będzie poszerzał dystrybucję także o mniejszych operatorów.

W Canal+ też się zostaje??? Mam jeszcze jedno pytanie: czy przypadkiem nie planujecie rebrandingu Golf Channel na coś innego czy jednak jakoś dogadaliście się z Eurosportem w sprawie licencji do PGA Tour??? 

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Pamiętajmy że kanał ma kasę od gniazdka, gdyby jeszcze trochę poszerzyć dystrybucję i ograniczyć koszty to może zacząć się kleić :)

Ja tam tego nie widzę, tym bardziej w wykonaniu MWE. No i gdzie tu koszty ograniczyć z czego? nadając VHS z dopiskiem HD tak jak oni potrafią?

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Pytałem Michała po co to kupił, powiedział że widzi opcje poskładania tego. Pamiętajmy że kanał ma kasę od gniazdka, gdyby jeszcze trochę poszerzyć dystrybucję i ograniczyć koszty to może zacząć się kleić :)

On utopi kasę w to i tyle. Wyjdzie na tym jak 'zabłocki na mydle". :-) Kanał jest bardzo niszowy. Chyba że chodzi mu o wejście tylnymi drzwiami do oferty Polsat Box i Biura Reklamy Polsat Media? :-) No i ciekawe co z emisją kanału z tp Polsat Box?

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Pytałem Michała po co to kupił, powiedział że widzi opcje poskładania tego. Pamiętajmy że kanał ma kasę od gniazdka, gdyby jeszcze trochę poszerzyć dystrybucję i ograniczyć koszty to może zacząć się kleić :)

Chyba nie zdradzę dużej tajemnicy, jeśli powiem, że największa oglądalność była wtedy, gdy Polsat dał GCP w otwartym oknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kanał nie dogadał się z WBS w sprawie PGA Tour, pewnie spadnie do niższych pakietów. Wtedy też oglądalność pójdzie w górę.

 

Przydałyby się polskie audycje z prawdziwego zdarzenia. Obecnie trącą one amatorszczyzną.

 

@PowerTVCzy zachowaliście prawo do nazwy i znaku graficznego?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf Channel w rękach Winnickiego? To już lepiej by było, aby ostatecznie został ten kanał zamknięty, niż był sztucznie utrzymywany przy życiu pod respiratorem.

 

Jestem przekonany, że do końca roku zrezygnują z licencji na wykorzystywanie marki Golf Channel w ramach niemałego cięcia finansowego. Następnie zmiana profilu. Ewentualnie zachowana zostanie sportowa forma, ale bez żadnych transmisji na żywo. Co najwyżej relacje z czegoś niszowego lub nie jakoś bardzo popularnego, np. skróty z piłkarskiej IV Ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...