Jump to content
Guest Anonymous

W jakiej sieci posiadasz telefon stacjonarny???

W jakiej sieci posiadasz telefon stacjonarny???  

40 members have voted

1. 1. W jakiej sieci posiadasz telefon stacjonarny???

• Netia
      4
    • Telekomunikacja Polsaka S A.
      26
    • Nie posiadam żadnej...
      8
    • Inna sieć
      4
    • Dialog
      0

Recommended Posts

Guest Anonymous

Ciekawy jestem jaka siec stacjonarna jest najbardziej popularna. Ja mam tel. stacjonarny w sieci Netia. PS. mam, prosbe do moderatora, czy moża przy telekomunikacja polsaka poprawić słowo na Polska...?

W jakiej byście nie mieli uważajcie bo z Tele 2 wam rachunek mogą przysłać :D

Proponuje dodać jeszcze Dialog bo tez się znajdą osoby które używają.

Ja kiedyś korzystałem z Dialogu i zamierzałem przejść na Ere(też mają stacjonarne),ale ze rodzina moja ma 3 telefony komórkowe na abonament zrezygnowaliśmy ze stacjonarnego

Edycja Burli: Dodane :)

W tej chwili nie posiadam stacjonarnego (miałem kiedyś TP). Jeśli bym się zdecydował to tylko na Erę Domową. Tani abonament, tanie (stosunkowo rozmowy) i można się z nim poruszać w promienie do 500 m. Nie rozumiem jak w takiej sytuacji silić się na TP, Netię, czy Dialog (popularny na Dolnym Śląsku).

wcześniej była TP obecnie posiadam tel. stacjonarny era domowa 60min/20 zł i jestem b. zadowolony... :lol:

Nie mam żadnej stacjonarki.

Za to mam w domu aż dwa numery telefoniczne w NEWFON-ie to tak jakby w dialogu!!

Internet działa u mnie bez zgrzytów /cały czas/ nawet jak coś siorbię to nie rwie, także osobiście polecam!!

Telekomunikacja polska.

Mam neostradę, która śmiga, aż miło! Chociaż płacę 70 zł/mc za 256...

Korzystam ze stacjonarnego, ale mam preselekcję TELE2. Wychodzi trochę taniej i mam godzinę (albo dwie) za darmo.

niestety TPsa ale w mojej wsi juz jest DIALOG i moze dam sie im skusic :D:D

Mam neostradę, która śmiga, aż miło! Chociaż płacę 70 zł/mc za 256

Masakra :? Ja płace za "radiówkę" 1-2 MB 35 zł. Chodzi jak złoto :)

ja mam neta w Kom-Net (internet osiedlowy) i obecnie za 1Mb/s place 49zl/mies. ale od wrzesnie przechodze na 4Mb/s za 99zl. Telefon rowniez mam w Kom-Net (usluga VoIP "Ale Gadka") i nieplace zadnego abonamentu tylko tyle ile wydzwonie. minuta na stacjonarny w polsce 8gr. za granice ok 15gr. a na komorke 69-90gr. zalezy od operatora.

Guest Anonymous

Ja mam TP i nesotradę 512KB płacę 99zł.

To, że masz neostradę to wiemy od Mr. Orbity.

Ukrywaj się dalej @bzyk1992 pod różnymi nickami, tylko nie życzę sobie żebyś kopiował moje posty i mój awatar na to swoje prymitywne forum.

Koniec offtopa

no ja przeplacam bo daje 200 za 2mbity, ale niestety oferta netii do mnie nie przemawia, z/kolei kablowka nie dochodzi (a tam - w icpnet - jest naprawde solidny, niedrogi net). Zastanawiam sie tez od jakiegos czasu nad dodatkowym Orange Everywhere do laptopa tylko przeraza mnie limit i transfery (3g jest, ale kurde to troche mimo wszystko wolne)

Orange Everywhere do laptopa tylko przeraza mnie limit i transfery (3g jest, ale kurde to troche mimo wszystko wolne)

Wolne, bo nie wszędzie masz taki transfer. Doskonałe to to nie jest. Jednak, jak nie zależy ci na zasysaniu to lepsze to niż 200 zł haraczu :)

A ja polecam Netie oczywiscie wszystkim tym ktorzy mogą mieć do niej dostęp. Póki co się na nich jeszcze nie zawiodłem :wink: