Skocz do zawartości

W jakiej sieci posiadasz telefon stacjonarny???


Gość Anonymous
 Udostępnij

W jakiej sieci posiadasz telefon stacjonarny???  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakiej sieci posiadasz telefon stacjonarny???

    • Netia
      4
    • Telekomunikacja Polsaka S A.
      26
    • Nie posiadam żadnej...
      8
    • Inna sieć
      4
    • Dialog
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ciekawy jestem jaka siec stacjonarna jest najbardziej popularna. Ja mam tel. stacjonarny w sieci Netia. PS. mam, prosbe do moderatora, czy moża przy telekomunikacja polsaka poprawić słowo na Polska...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać jeszcze Dialog bo tez się znajdą osoby które używają.

 

Ja kiedyś korzystałem z Dialogu i zamierzałem przejść na Ere(też mają stacjonarne),ale ze rodzina moja ma 3 telefony komórkowe na abonament zrezygnowaliśmy ze stacjonarnego

 

Edycja Burli: Dodane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie posiadam stacjonarnego (miałem kiedyś TP). Jeśli bym się zdecydował to tylko na Erę Domową. Tani abonament, tanie (stosunkowo rozmowy) i można się z nim poruszać w promienie do 500 m. Nie rozumiem jak w takiej sytuacji silić się na TP, Netię, czy Dialog (popularny na Dolnym Śląsku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam neta w Kom-Net (internet osiedlowy) i obecnie za 1Mb/s place 49zl/mies. ale od wrzesnie przechodze na 4Mb/s za 99zl. Telefon rowniez mam w Kom-Net (usluga VoIP "Ale Gadka") i nieplace zadnego abonamentu tylko tyle ile wydzwonie. minuta na stacjonarny w polsce 8gr. za granice ok 15gr. a na komorke 69-90gr. zalezy od operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że masz neostradę to wiemy od Mr. Orbity.

Ukrywaj się dalej @bzyk1992 pod różnymi nickami, tylko nie życzę sobie żebyś kopiował moje posty i mój awatar na to swoje prymitywne forum.

 

Koniec offtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja przeplacam bo daje 200 za 2mbity, ale niestety oferta netii do mnie nie przemawia, z/kolei kablowka nie dochodzi (a tam - w icpnet - jest naprawde solidny, niedrogi net). Zastanawiam sie tez od jakiegos czasu nad dodatkowym Orange Everywhere do laptopa tylko przeraza mnie limit i transfery (3g jest, ale kurde to troche mimo wszystko wolne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Everywhere do laptopa tylko przeraza mnie limit i transfery (3g jest, ale kurde to troche mimo wszystko wolne)

 

Wolne, bo nie wszędzie masz taki transfer. Doskonałe to to nie jest. Jednak, jak nie zależy ci na zasysaniu to lepsze to niż 200 zł haraczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...