Skocz do zawartości

NoMedia - magazyn komentatorski SAT Kuriera


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem - tak przekładamy i przekładamy bo ciągle coś się dzieje :P Do dziś byliśmy zajęli, bo do druku był wysyłany najnowszy SK, hipotetycznie teraz jest chwila, ale do końca tygodnia się już nie zorganizujemy :/ W każdym razie - jest w pamięci i jak będzie czas, to i nagramy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Na tą chwilę nie mamy przewidzianego nagrywania - oddajemy SK 11-12/2018 do druku, nie ma na to czasu. Poprzedniej okazji nie udało się wykorzystać :/

 

Myślę, że ta forma się nie sprawdziła - odcinek 9 ma niecałe 1900 wyświetleń. Ilość włożonej w to pracy i przygotowań jest niewspółmierna do wyniku. Co zadecyduje redakcja - nie wiem, ale jeśli robić coś wideo, to krótsze i bardziej poradniki niż taki magazyn komentatorski. Pomysł był fajny, ale grono odbiorców takiej formy jest zbyt wąskie.

 

Do końca roku raczej nic wideo robić już nie będziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, a może NoMedia przeprofilować w jakiś... "szybki strzał"? Max. 5 minut na tydzień i co tydzień pokrótce omawiać to co się wydarzyło w ostatnim czasie?Lub co tydzień spojrzenie na inny dział - sprzęt, zmiany na transponderach, media etc. Krótszy materiał w pewien sposób będzie bardziej "przyjazny" dla odbiorcy, bo lepiej poświęcić 5 minut na raz niż pół godziny czy większą część czasu? 

Ale szanując to co robicie ogólnie - rozumiemy i dziękujemy za to co było, jest i będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o przygotowywaniu codziennych "fleszy" 3-5 minut (realizowanych prościej) i zgłosiłem ten pomysł do redakcji, ale po dyskusji odrzuciliśmy go - główna wada jest taka, że takie wideo dość szybko się dezaktualizuje - w sensie, że po miesiącu taki "SAT Flesz" byłby już niespecjalnie przydatny. W porównaniu do tego np. wideo prezentujące coś praktycznego, np. jak udoskonalić ustawienie anteny satelitarnej - zawsze będzie robić oglądalność, szybko się nie zdezaktualizuje. Zresztą NoMedia zderza się z tym samym problemem.

 

Ale żeby była jasność - to tylko moja opinia, redakcja na razie nie podjęła decyzji (także dot. NoMedia), aktualnie z uwagi na inne obowiązki nie ma czasu na nagranie (ja w tym momencie jestem w redakcji i szykuję tekst do 11-12/2018, a dochodzi północ - sami widzicie). W tym roku już nie spodziewałbym się jakiegoś wideo, ale w przyszłym myślę, że redakcja będzie coś szykować, bo samo wideo ma spory sens. Tylko trzeba opracować format, który będzie przynosił efekty, może będzie można go zaoferować gdzieś poza internetem - tak żeby włożony w to czas i praca przyniosły jakiś namacalny efekt poza ew. prestiżem ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...