Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Większość tu to pelikany- łykacie wszystko, co wam podają a przy tym macie takie parcie na [beep], że szok. Ludzie opanujcie emocje. Tylu bzdur w jednym miejscu dawno nie widziałem. A Kolega Tokic leci sobie z wszystkimi w pręta w taki śmieszny sposób, że trudno uwierzyć, że co niektórzy mają go za guru- dla mnie raczej (o)guru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierze w to co piszecie. Przecież gdyby wszystko było po standardowych cenach w n-ce to byłaby to najdroższa platforma w Polsce. Cenami przebijałaby dwukrotnie Cyfrę, która dotąd z tego słynęła.

Na pewno jest to jedno wielkie nieporozumienie, które spowodowane jest złą interpretacją tego zdania.

(chociaż wiem, że na dzień dzisiejszy trudno to inaczej zrozumieć :smile:)

 

Wyobrażacie sobie podwyżkę z 48zł na 120zł !? Przecież to prawie 300% !! Takiej jeszcze nigdy w historii TV nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVNHD+1 - ciekawy pomysł, pierwszy kanał z przesunięciem o 1h:D

Nie ciekawy pomysł tylko totalna głupota i marnowanie cennego miejsca na transponderze. Ale myślę że nie po to Nka promuje recordery, żeby teraz ułatwiać życie "białasom". Na kanały +1 to sobie mogą pozwolić w UK z ich miejscem na transponderach, ale nie w Polsce z zapchanymi transponderami na HB. +1 jeszcze zrozumiałbym w przypadku kanału SD, ale przy HD to już totalna przesada.

 

Na szczęście to tylko spekulacje m.in. z forum nki, które pewnie się nie potwierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taiszo - niby jaki sens mialoby ladowanie w promocje mnostwa kasy zeby wypromowac produkt z ktorego pozniej ma z rezygnowac tysiace abonentow. Ludzie kupuja n ze wzgledu na cene 48 zl za dosc duza ilosc roznorodnych programow to jest dobra cena i alternatywa dla kablowki ktora czasami bywa duzo drozsza. Watpie by cos zmienilo sie dla osob ktore maja tak zwana gwarancje ceny przez cala umowe. Jesli natomiast zmiany takze tych abonentow by objely to zycze powodzenia n byloby to jak strzelenie sobie w stope. To co udalo sie pozyskac w grudniu styczniu nagle rozeszloby sie po kosciach , a i jaki smród by zostal. Sam wyslalem juz miesiac temu wypowiedzenie umowy ktora konczy mi sie w czerwcu. Czekam w tej chwili na telefon z dzialu utrzymania co zaoferuja i jak to sie bedzie mialo do przewidywanych zmian. Jesli doszloby kilka ciekawych pozycji to jeszcze moge sie zastanowic nad pozostaniem w n. Jesli w tym samym czasie pojawia sie te programy u konkurencji takze to juz nie bedzie dla mnie oplacalna oferta n. Jesli bedzie tak jak poszescie ze pojawi sie BBC HD to zapewne cyfrowy polsat tez bedzie mial ten program. Chyba ze to tylko zyczenia abonentow i nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia jaka poznamy juz w najblizszym czasie. TVN HD + 1 ( moze dadza minus jeden zeby bylo szybciej niz na normalnym :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tokić pisze coś takiego

Po co się podniecacie dziś po południu podałem co zostanie dodane jest tylko mała wątpliwość odnośnie jednego kanału dlatego napisałem że wejdzie na 90 % wszystko. Do 1 maja dostaniecie listy i się zdziwicie podwyżką popartą nowościami.

 

 

Każdy pakiet wzrost ceny o 4 zł:

 

Info rozrywka - BBC HD, SILESIA HD

Hity Filmowe - Fox Life HD, Kino Polska HD

KNŚ - History HD, Visat Nature sd

Sport - Orange Sport Info sd, ESPN HD chodzi o amerykańską wersje

 

mniej więcej takie będą zmiany...

 

A juz widac ze pisze bzdury bo z tego co pisze w tym pismie to wzrosnie cena Pakietu informacja.... czyli wzrostnie o 4zl do 12 lub do 16 zaleznie jaki kto ma Pakiet ,

 

A skoro pisze takie bzdury dot wzrostu cen i takie same bzdury sa kanaly ktore on tutaj napisal

 

a oto fragment artykulu na potwierdzenie

W czerwcu szykują się większe zmiany w ofercie programowej telewizji nowej generacji n. Wiadomo już, że poszerzona też zostanie oferta kanałów HD. Od 1 czerwca br. n wprowadzi nowy cennik usług, zmianie ulegnie cena za pakiet podstawowy "Informacja i rozrywka" oraz zmniejszą się opłaty za kary związane z dekoderem. W życie wejdzie także regularne świadczenie usług. Na tą chwilę brak oficjalnych informacji - jakie kanały miałyby zostać dołączone i jakie będą nowe stawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na takich jak ty to mam jeden sposób. Jak się coś nie sprawdzi to ban za ściemnianie i robienie zbędnego zamieszania. Mam nadzieję, że modkowie wyciągną odpowiednie wnioski, dokonają prawidłowej oceny twojego działania i bez kary się nie obejdzie :> Już byli tacy ściemniacze i dawno ich już nie ma :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty się chwalisz, czy żalisz ??? Powtarzam raz jeszcze nikt nie ma obowiązku wierzyć w to co piszę. Nie musicie nawet czytać. O ile mi wiadomo każdy na forum może zabierać głos nie łamiąc regulaminu, a ja uważam że go nie łamię. Dużo ostatnio mówi się o zmianach w N i masz racje nie we wszystko trzeba wierzyć na tym polega cały problem żeby wyciągnąć to co jest prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tokić popieram Cię w pełni, ten kto nie chce niech nie wierzy.

Mam pytanie jedno zasadnicze : czy sprecyzowana była data startu tych kanałów, jeśli tak to podaj proszę. Czy wszystkie pojawią się w tym samym czasie, czy tez w różnych terminach. Pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące. Cały czas ktoś pisze, że informacje niepotwierdzone, a nawet wyssane z palca (i to do przesady wg. mnie) a już się taka zrobiła burza na forum... Pomijam rzecz jasna komentarze pod newsem, bo tam to chyba niedorozwoje jakieś piszą... Czekamy zatem, bo spekulować to można nawet i o TVN Meteo FullHD +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko sie wycofali wszyscy piszacy ze umowy podpisane z promocja na caly czas umowy beda zmienione i od 1 wrzesnia beda placic normalna cene a to przeciaz najwieksza niedorzecznosc jaka kiedykolwiek slyszalem. Jedna osoba by ich podala do sadu i by zaplacili odszkodowanie a jakby sie wtedy reszta podlaczyla to by musieli oglosic upadlosc wiec to jest wykluczone. Przeciez oni tez maja prawnikow i wiedza na co moga sobie pozwolic a to jest wlasnie cos na co sobie nie moga.

 

Osobiscie wypowiadam i biore mini full a szkoda ze nie ma hollywood ale ta jest na 13 m-cy tylko nie wiem czy po prostu moge w tym samym czasie jedna wypowiedziec i podpisac druga? zrobil juz tak ktos? czy musze wziasc na kogos z rodziny? a wolalbym nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wypowiadam i biore mini full a szkoda ze nie ma hollywood ale ta jest na 13 m-cy tylko nie wiem czy po prostu moge w tym samym czasie jedna wypowiedziec i podpisac druga? zrobil juz tak ktos? czy musze wziasc na kogos z rodziny? a wolalbym nie.

 

W teorii możesz mieć 2 umowy na tą samą godność. Więc można wypowiedzieć i podpisać drugą albo mieć dwie. Zresztą sam jestem przykładem - zrezygnowałem z nki w tym miesiącu (bynajmniej nie z powyższej "szajby" nt. zmian) i chcę sobie wziąć full pakiety za 48zł jeszcze w maju. Myślałem nad mini full z Turbodekoderem, ale jednak poczekam te 13 miesięcy aż do uspokojenia się jego softu i sytuacji na rynku. Wszystkie pakiety mi wystarczą + ewentualnie wezmę coś z premium, bo z kolekcji VOD to interesuje mnie tylko jedna pozycja z seriali.

 

A żeby nie było OT, to z pierwszą częścią Twojego posta się jak najbardziej zgadzam - prosta sprawa, że tak niedorzeczne zmiany, jakie tu niektórzy sugerują, byłyby idealnym powodem do posypania się pozwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na takich jak ty to mam jeden sposób. Jak się coś nie sprawdzi to ban za ściemnianie i robienie zbędnego zamieszania. Mam nadzieję, że modkowie wyciągną odpowiednie wnioski, dokonają prawidłowej oceny twojego działania i bez kary się nie obejdzie :> Już byli tacy ściemniacze i dawno ich już nie ma :lol2:

robienie zbędnego zamieszania
to twój durnowaty post , moderatorze od 7 boleści. :shock::!:

POsprzątać!! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ktorzy krytykuja pojawienie sie nowego kanalu TVN +1 sa dla mnie... nie bede pisal, moze, OK? Kazda nowosc wprowadzona przez polska platforme jest krytykowana! Popatrzcie ile takich mutacji jest w Anglii! U nich to standart. Gdyby "n" wprowadzila jakas np. mozaike TVN 24 na wzor mozaiki Sky News rowniez byloby to krytykowane. To wlasnie jestesmy MY, Polacy! Zostanmy raczej przy telewizji analogowej, OK? Nie nadajemy sie do niczego nowego, do zadnych nowosci! Taki nasz narod! Krytykujemy MTV Polska za brak muzyki. Gdyby pojawil sie kanal MTV Shows tak jak jest w UK i US rowniez byloby to krytykowane! Krytykujemy kazda nowosc, kazda nowinke techniczna! Pomyslmy nad soba! A jak dalej bedziemy mieli takie zdanie to wrocmy do telewizji analogowej lub najlepiej czarno-bialej.

 

Taki nasz narod... Przez lata w komunie, zacofaniu... I tak bedziemy w tym tkwili poki nie przemielimy sie... Chociaz nie wydaje mi sie aby cos sie zmienilo. Mamy w genach komune w ktorej nic nie bylo i dluuuuugo jeszcze bedziemy w niej tkwili... Taka jest prawda... Bolesna ale prawdziwa jak najbardziej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie ile takich mutacji jest w Anglii!

Przy okazji popatrz też ile te platformy w Anglii mają transponderów i miejsca na nich. Owszem, gdyby na satelicie było pełno miejsca to ok, ale taki kanał zabiera miejsce innemu kanałowi. Tym bardziej, że w n są recordery, ewentualnie cofanie czasu, więc taki kanał ma małą szansę zainteresowania w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że w n są recordery

 

A myslisz ze w Anglii nie ma dekoderow z nagrywarkami??? Dla mnie takie tlumaczenie jest smieszne! Tak samo ludzie z UK moga powiedziec ze przeciez "... takie programy zajmuja miejsce i powinien znajdowac sie tam inny kanal...". Zawsze ludziom bedzie sie wydawac ze obojetnie ile to transponderow bedzie miala platforma ZAWSZE zamiast kanalu +1 powinien byc inny osobny kanal. Nie sądzisz tak? Pokaz mi linki do fali krytyki z UK w sprawie kanalow +1!!!

 

Kanal +1 to nowinka (oczywiscie u nas) tak wiec powinien miec swoje miejsce w kazdej platformie. Polsat, Canal+ a takze inne popularne kanaly. Jak widac pierwsza wystartowala z tym starym juz pomyslem telewizja "n". Brawo! :brawo:

 

Widzialbym z mutacji +1 np. TVP. Marzenie! :|

 

ale taki kanał zabiera miejsce innemu kanałowi

 

Typowe myslenie rodem z lat 70-80`. Nie jestesmy przygotowani na nowosci ze swiata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...