Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj źródło tych informacji

 

 

Ty nie szukaj źródła tylko łap się za kieszeń :mrgreen:

a potem możesz się złapać też za głowę :lol2::lol2:

 

Wcale nie muszę się łapać za kieszeń a tym bardziej za głowę :wink: . Jak nowy regulamin nie spodoba mi się to wypowiem umowę :mrgreen: i przejdę do innej platformy - jaki problem a jeżeli będzie do zaakceptowania to po prostu go zaakceptuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siej /zamentu/ ZAMĘTU. A co jak się okaże, że nie masz racji? Masz dowody na to co piszesz? pewnie nie... Stek bzdur i tyle...

 

Jak się okaże to pogadamy. Forum jest po to by się wypowiedzieć. Jak już pisałem nie musisz mi wierzyć.

 

Nie musze i nie wierze... wiem doskonale jakie będą zmiany i to co piszesz to wyssane z palca brednie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ponieważ na razie nikt nic nie pisał o terminach uruchomienia kanałów Kino Polska HD i BBC HD. Padły terminy, jednakże żaden z nich się nie sprawdził, a tu nagle niebawem kanały mają pojawić w ramach oferty N :woot: . Niemniej jednak, gdyby okazało się to prawdą, to zapewne BBC HD trafi także do CP, który od samego początku zapowiadał wprowadzenie tego kanału do swojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin 1 maja jest jak najbardziej prawdopodobny. Wg przepisów abonent ma prawo złożyć rezygnację z tytułu zmiany regulaminu w ciągu 14 dni od otrzymania listu. W liście jak już wiemy jest napisane , że rezygnacje można składać do 14 maja, więc wychodzi na to , że do 1 maja wszyscy powinni otrzymać już nowe regulaminy

 

P.S. Wszystkie szczegóły będą pewnie w przyszłym tygodniu. Aczkolwiek wiadomo już , że przedstawiciele n-ki już otrzymali te regulaminy i nowe zmiany, więc przecieki na temat nowych programów mogą okazać się prawdą (przynajmniej w 50%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos oodpowiedziec na dwa pytania?

 

1. jak wypowiem umowe z powodu nie zaakceptowania regulaminu to nie bede musial zaplacic za otrzymane promocje tzn. 6 miesiecy wszystkie pakiety za 38zł, wiec roznica pomiedzy 38zl a rzeczywista cena pakitow przez te 6-mcy? zaplace te roznice czy nie ?

 

2. zmiana regulaminu jest od 1 czerwca (chyba) to jesli wezme przed 1 czerwca np. promocje mini full 13 mcy za 78zł przez okres trwania umowy to co stanie sie po 1 czerwca? bede mial do konca tych 13 miesiecy po 78zł to same pakiety co przed 1 czerwca czy dosiegnie mnie zmiana regulaminu 1czerwca i bede placił tyle ile w regulaminie? czy ta zmiana regulaminu powoduje ze te promocje np. mini full 13 miesiecy staje sie nie wazna czy zostaje bez zmian do konca trwania tych np. 13 miesiecy?

 

 

 

Pytam bo chetnie bym wymowil i wzial moze na kogos z rodziny mini full 13 mcy tyle czy to ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dojdzie też nowy kanał TVN HD +1 z godzinnym przesunięciem, który jest reklamowany komentarzem: "teraz już nic nie przegapisz, obejrzysz najlepsze pozycje TVN". Oprócz tego mają przybyć kanały Orange Sport Info i History (w SD)...

 

źródło: :arrow: satkurier.pl

 

No to już wiemy, że do N dołączy History, ale wersja SD, a nie HD. Ciekawe, czy N wrzuci ten kanał na swój transpoder, czy też porozumie się w tej sprawie z Cyfrą+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ....od 1 czerwca br. usługi telewizji n będą świadczone na warunkach standardowych..."

 

Powiem tak, nie uwierzę, póki nie zobaczę, a jak to zobaczę, to nie uwierzę w to co widzę!!!!

Nadal wierzę że zachowają zdrowy rozsądek i nie narażą się na poważne konsekwencje takiej decyzji. Jeszcze nigdy nie dochodziło bowiem do sytuacji, żeby jakiś operator tuż po mega promocjach i zdobyciu większej liczby klientów, radykalnie zmieniał regulamin i zlikwidował wszystkie trwające promocje abonenckie. Toż to zakrawa o kryminał. Przecież takie działanie to nic jak działanie na szkodę dziesiątek tysięcy abonentów, których celowo wprowadzono w błąd.

Mam nadzieję że biuro prasowe szybko zdementuje te czarne scenariusze, bo to by był początek końca naszej kochanej N-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. :D Pierwszy w Polsce kanał z opóźnieniem. Tylko po co? Przecież stacja HD zajmuje sporo miejsca, a aby niczego nie przegapić, ma się przecież recordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie HISTORY w N!:D mam nadzieje, ze to bedzie wersja HD :D albo obie;D bo SD a HD różnią się ramówką:D

 

TVNHD+1 - ciekawy pomysł, pierwszy kanał z przesunięciem o 1h:D

 

ORANGE SPORT INFO - wczoraj w CP a wkrótce w N:D tez dobrze;)

 

Liczę tez na ESPN AMERICA HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...