Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

około godziny 12,pojawiło sie też EPG na tych kanałach

 

a do końca listopada miał się pojawić też nowy soft.Dziś jest 1 grudnia i oczywiście i tym razem jest obsuwa.I nawet nie wiadomo jak długo potrwa jeszcze ten totalny [beep]izm i brak profesjonalizmu "tfurców oprogramowania" Za to wspaniale wychodzi wszystkim z n oszukiwanie abonentów i udawanie że jest wszystko fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy te serwisy internetowe na nBoxie nie mogłyby się szybciej ładować.? Przecież te stronki mają bardzo prostą konstrukcję, praktycznie tylko tekst, ewentualnie jakiś miniaturowy obrazek. Może do tego dodać jeszcze jakiś cache na dysku. Mogłoby się też w tle aktualizować. Dziwne to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co nadawać w necie i na satelicie :? Chyba już lepiej na satelicie, przynajmniej ja tak myślę. Ha ciekawe gdzie znajdą tyle miejsca na HB na to radio. To to radio będzie zżerało aż tyle pasma :?::? W Polsce nie wiele osób ma tak szybkiego neta, powiem nawet, że pewnie grupa osób, które mają tak szybkiego neta nie przekracza kilku tysięcy, tylko Chello ma takiego szybkiego neta i jeszcze podzielone łącze, nie, nie sądzę żeby ktoś w ogóle miał taką prędkość.

Sorry za lekki bałagan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 10 MB to taka metafora :P Chodzi o to, że nRadio HD z satelity będzie "napędzaczem", żeby ci, którzy mają wolnego neta też mogli słuchać tego radia bez zacięć. A dlaczego będzie trzeba mieć podpiętego neta? Nie wiem, może być tak, że nie trzeba będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...