Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie wcale nie dziwi. Jak już pisałem wcześniej wiele osób będzie niezadowolonych z podwyżki i będą domagać się powodów (jak wiadomo tylko Informacja i Rozrywka podrożeje).

Jaka podwyżka :?: Mam umowę na 12 miesięcy, minęło pół roku - mam 3 pakiety za 16zł + IiR gratis i co? Nagle będę płacić więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiałem się że FOXlife HD może trafić do SMM. A tu proszę miła niespodzianka. Kanał ten będzie dostępny dla wszystkich w pakiecie info i rozrywka. W sumie trochę racji z tym mają. Oprócz seriali są tam emitowane programy reality. Podobnie jak w BBC HD - seriale, dokumenty i rozrywka. Czyli nie jest tak źle. Chyba nawet nie będę wypowiadał umowy żeby brać promocję. Mam umowę na czas nieoznaczony więc chyba poczekam do jesieni i zobaczę co się wtedy będzie działo na rynku tv-sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głupie tłumaczenie tylko przemyślany ruch. Teraz spokojnie można podnieść cenę pakietu IiR a po dodaniu np. samego TVN HD+1 byłaby to lekka kpina.

 

Poza tym FOXlife oprócz seriali emituje też programy rozrywkowe więc moim zdaniem na upartego pasuje do tego pakietu.

 

Poza tym nie widzę powodu do zmartwień. Tak jak mówię, dzięki temu każdy będzie miał dostęp do tego kanału. No ale jak widać zawsze znajdzie się ktoś komu to nie pasuje :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie koniec nowości w telewizji N...jakiś czas temu rozmawiałem telefonicznie BOK, konsultant na pytanie o poszerzenie oferty odpowiedział że planowane jest wprowadzenie nowych kanałów także w jakości HD.

Już wiemy jakie to kanały HD teraz czekamy na mniej atrakcyjne(jakość) ale może na bardziej interesujące pozycje w SD (Orange Sport Info, History, NatGeoWild)

Pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze tylko problem w idiotycznym TVN HD+1!!!

 

Ale dajmy temu kanałowi czas. W n nie doliczą za niego +5 zł więc, jako że podwyżki i tak by pewnie były, jest nowość "za darmo" która może się sprawdzi. Owszem dla ludzi z recorderami nie jest ważne przesunięcie o godzinę bo można nagrać, ale ważne jest to w sytuacji, gdy nie wiem że coś leci (np. film, bo nie każdy siedzi w nosem w programie TV) i przypadkowo po włączeniu TV to zauważamy. Dzięki temu jest szansa obejrzeć to w całości, bo bufor nie nagrywa czegoś co nie jest włączone więc sobie nie cofniemy do początku :). Osobiście miałem taką sytuację, kilka miesięcy temu gdy leciał "Szeregowiec Ryan" w HD i dowiedziałem się o tym jak włączyłem po 50 min filmu. Tu nie był problem bo znam film bardzo dobrze i mogłem oglądać, ale gdybym nie znał to czekam do 21:00 i oglądam cały. To jest przykład, ale można je mnożyć. Dajmy mu wiec czas i zobaczymy w praniu czy cudak pozostanie cudakiem czy się sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze tylko problem w idiotycznym TVN HD+1!!!

 

Ale dajmy temu kanałowi czas.)

Tu nie chodzi o dawanie czasu, ale o to że transpondery Nki i tak już są przepełnione i w wielu przypadkach HD jest tylko z nazwy, a oni dowalają jeszcze taki dubel jak TVN HD+1. Jak już chcieli kanał +1 to powinni to zrobić z TVN SD. A tak mamy ewenement na skalę światową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wierzysz w to, że podnieśli by bitrate dla innych kanałów? Bo ja nie. Po prostu nie wywalili by jakiś dubli do C+ czy CP itd a sytuacja jakościowa by się nie zmieniła. Jakość wynika bardziej z faktu, że decydenci platform uznają ją za wystarczającą do HD i tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączyli natomiast dubli, z których Cyfra+ korzysta z transponderów Cyfrowego Polsatu. Widać tu musi być jakiś zgrzyt i póki co platformy potrafią porozumieć się tylko w kwestii kanałów HD. Dziwi mnie natomiast utrzymywanie dubli Kino Polska czy Movies 24, bo one też mogłyby być brane od C+. Powinni wszystko załatwić za jednym zamachem. Pewnie wyłączenie tamtych to też kwestia czasu, ale nastąpi to tylko wtedy, kiedy n-ka znowu będzie chciała dodać nowe kanały HD do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wierzysz w to, że podnieśli by bitrate dla innych kanałów? Bo ja nie. Po prostu nie wywalili by jakiś dubli do C+ czy CP itd a sytuacja jakościowa by się nie zmieniła. Jakość wynika bardziej z faktu, że decydenci platform uznają ją za wystarczającą do HD i tyle....

Bitrate może by i nie podnieśli ale jak już coś to wolałbym jakiś nowy kanał HD a nie dubel obecnego tylko opóźniony o godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źródło: press.pl

 

Od jutra także Cinemax będzie dostępny w wersji HD

HBO Polska wprowadza na polski rynek kolejny kanał filmowy w HD – Cinemax HD.

Cinemax HD ma mieć taką samą ramówkę jak Cinemax, z tym że pozycje produkowane w HD oglądać będzie można w technologii wysokiej rozdzielczości, pozostałe zaś będą do niej konwertowane. Agnieszka Niburska, PR manager HBO Polska, nie ujawnia, jaki odsetek stanowić będą filmy zrealizowane w HD.

Cinemax HD rozpocznie nadawanie jutro. Pojawi się w ofercie platformy N i Cyfry+. HBO Polska prowadzi negocjacje z kolejnymi operatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...