Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz bardziej widze BBC HD w pakiecie Kultura nauka Świat i o ten kanał na 100% chodzi bo jak piszą paczka BBC tylko w CP

BBC HD to kanał ogólny. Nadaje seriale, programy rozrywkowe czy też dokumentalne. Czyli wszystko co najlepsze z paczki BBC w jakości HD. Także jeśli coś to jego miejsce jest tylko w pakiecie IiR.

 

 

Ale z starych taśm pięknych filmów nie zobaczysz,oglądałeś National Geographic HD.Zrób taki piękny obraz z materiałów z lat 80 ubiegłego wieku.

Obejrzyj sobie np. starych Bondów albo Indiane Jonesa. Oczywiście z netu z bitrate ponad 15 mb to zobaczysz że nawet nowości na kanałach HD nadawanych z polskich zapchanych transponderów się do tego nie umywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bbc hd jest tak jak z discovery hd czyli wszystkie premiery w hd sa najpierw pokazane w bbc hd a pozniej pojawiaja sie na odpowiednim kanale sd np. entertainment wiec raczej niczego nowo nagrywanego przez bbc w hd nie przegapimy. Dodanie paczki bbc wtedy staje sie srednio potrzebne poza bajkami dla dzieci no ale dziecmi to juz nie jestesmy. Zamiast paczki bbc wole zeby dodali inne kanaly oczywiscie w przypadku dodania bbc hd.

 

Moim zdaniem dodanie foxlife hd i history hd jest raczej przesadzone choc to na razie spekulacje to te kanaly sa w Polsce i nikt nie ma na nie wylacznosci. Ktos moze powiedziec np. Cinemax hd bo cinemaxy przekladaja ale ja nigdy nawet jednego filmu na cinemax sd nie ogladalem bo jakies specyficzne te filmy tam sa wiec nie jestem pewien czy ten kanal bylby potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bbc hd jest tak jak z discovery hd czyli wszystkie premiery w hd sa najpierw pokazane w bbc hd a pozniej pojawiaja sie na odpowiednim kanale sd np. entertainment wiec raczej niczego nowo nagrywanego przez bbc w hd nie przegapimy.

Czyli jest całkowicie inaczej niż z Discovery HD. Wielokrotnie już było tak że jakiś program najpierw leciał na którymś z kanałow SD Discovery a dopiero potem na Discovery HD. Ostatnie przykłady to np. Sci Trek czy Dogonić Tornado (które dopiero w maju pojawi się na DHD). Nie wspomnę już o masie programów, które chociaż nakręcone są w HD to na Discovery HD nigdy nie były emitowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też brzmiał pierwszy przeciek zapodany na forum Nki przez tego gościa, który wrzucił skan drugiej strony listu.

Jeśli się to potwierdzi to dojdą tylko dwa nowe kanały i jeden zapychacz miejsca na tp. Szkoda, ale osobiście z FoxLife HD i BBC HD się cieszę. Chociaż marzyłbym o AXN HD, ale jak nadawca olewa nasz kraj to cóż zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten TVNHD+1 to po prostu marnowanie miejsca. Może to i faktycznie nowość w Polsce, bo nie ma takiego kanału, ale na coś takiego mogą sobie pozwolić tylko platformy, które miejsca na satelicie mają pod dostatkiem. Zresztą jego nigdy za wiele... A u nas? Ścisk na HB, duble i jeszcze ten "TWÓR"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, nie slyszalem by gdzies nadawany byl kanal HD+1.

Nie ma takiego kanalu w SKY, DirectTV, Dish Network, a to sa "platformy", ktore maja wlasne satelity i ogromny potencjal jak i rynek odbiorcow.- ale jak widac ktos wpadl w N na absurdalny pomysl by takiego knota TVN HD+1 wcisnac abonentom!

Mam nadzieje, ze to jakas podpucha, a tak naprawde bedzie to TVN24 HD lub TVN Turbo HD.... :D

 

P.S.

wiem w jaki sposob bedzie nadawany TVN HD +1: wykorzystaja nBox Recorder z funkcja timeshift no i dalej sygnal puszcza na satelite....minimalizacja kosztow maksymalana, a w statystyce dodatkowy kanal HD :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowują miejsce na nowe kanały i wreszcie poszli po rozum do głowy kasując duble.

I tworzą następne duble w postaci TVN HD+1... Tak swoją drogą, to niedobre posunięcie, bo akurat HBO w Cyfrze+ jest gorszej jakości. Zastanawiam się też, jak będzie z Cinemaxem - z transpondera C+ dźwięk jest mocno przesterowany. Nie wiem jak jest w n. Pewnie Cinemax 2 na razie zostanie na transponderach n-ki, bo to kwestia dogadania się z Cyfrowym Polsatem, a ci są pewnie trudniejsi w rozmowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy,przy dzisiejszych promocjach Cyfry.N wypada dużo lepiej,osobiście mam teraz TNK.I jestem ciekaw co będzie w Grudniu,Orange wbiło cios Cyfrze.Już liga Francuska jest dostępna w innych platformach,Jeśli N i Cyfrowy Polsat i Orange.Kupią razem i podzielą się ekstraklasą,to cyfry nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli N i Cyfrowy Polsat i Orange.Kupią razem i podzielą się ekstraklasą,to cyfry nie ma.

Nie wszystkich interesuje sport, dodatkowo w tak marnym wydaniu. Mam dostęp do Canal+ Sport i zamiast oglądać 90 minut bieganiny za piłką i kopaniny po nogach wolę obejrzeć jakiś dobry film, a potem najwyżej sprawdzić wyniki meczu w internecie. Także nie generalizowałbym, że wszyscy abonenci C+ są z nią tylko dla sportu, tak jak nie wszyscy w n są dla nSportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podszedłem do tematu inaczej ;)

 

Sprawdziłem niezawodny n.lajt.pl/epg/ i zacząłem dodawać +1 do identyfikatorów kanałów (ostatnio dodali blue i xtreme więc do tego ostatniego zacząłem dodawać +1)... W końcu trafiłem na FoxLifeHD (choć nie ma nazwy to wygląda, że to program tego kanału właśnie, nazwa nie wyświetla się jeszcze na lajcie - to pewnie po ostatniej wpadce z AnimalPlanet HD ;)):

 

FoxLifeHD: http://n.lajt.pl/epg/776,6,program.html

 

 

 

Można więc traktować, że ten kanał jest pewnikiem.

 

 

PS. W linku jest odniesienie do programu na poniedziałek bo przyjąłem, że im dalej w przyszłość popatrzę tym większe prawdopodobieństwo, że kanał będzie miał już swój program w EPG n-lajtowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...