Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odbiorniki Cyfrowego Polsatu - pytania, problemy, komentarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5992 odpowiedzi w tym temacie

#1 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaKonity

Napisano 14 sierpień 2006 - 10:31

Cyfrowy polsat do swojej oferty wprowadził stare dekodery za 99 złotych. jest to dobra opcja dla tych, których nie stać na drogi sprzęt a chcą oglądac telewizję satelitarną. Miła niespodzinka spotkała tych, który mają dekoder w dzierżawie. Polsat zaoferował to, iż mogą odkupić za kaucje zwrotną dekoder na własnośc, ale muszą podpisać umowę za 12 miesięcy. W zamian nie muszą płacić 14.10 za dzierżawę sprzętu. W ofercie są także dekodery Samsung dsb-s305g i echostar dsb-616. A co wy myślicie o dekoderach, które oferuje CP?
mpotasznik | http://www.mpotasznik.blogspot.com Zapraszam serdecznie - mój blog, na którym komentuję najnowsze wydarzenia ze świata polityki, mediów i nowych technologi.

#2 lukasz

lukasz

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 16:39

Mam dekoder thomson dsi 50po, dostałem od CP "oferte specjalna" i nie wiem czy podpisac umowe bo nie place oplaty za uzyczenie dekodera (umowa podpisana w 2002 roku) wiec dla mnie cena abonamentu pozostaje bez zmian. Jeżeli dekoder popsuje sie to teraz wymienia mi na inny a jezeli podpisze umowe to... sam sobie wtedy musze poradzic - i nie wiem co w tej sytuacji jest lepsze. Jeżeli się zdecyduje to umowe musze odeslac do konca sierpnia, ciekawe czy po tym terminie bedzie jakas nowa "oferta specjalna" dla osob, ktore nie wykupia swoich dekoderow?

#3 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaKonity

Napisano 14 sierpień 2006 - 16:55

ja także dzis dostałem przesyłke z CP. Zaoferowano mi kupno dekodera za kaucje, która wynosiła 100 złotych, nie miałem dekodera w dzierżawę, ale jest jedno ale, podpisując umowę nie można odstąpic od RM. wiziąl bym ta umowę, gdybym mogł zrezygnowac z RM. Dosatkowo jest gratis, antena, kurtka lub torba
mpotasznik | http://www.mpotasznik.blogspot.com Zapraszam serdecznie - mój blog, na którym komentuję najnowsze wydarzenia ze świata polityki, mediów i nowych technologi.

#4 gilardino

gilardino

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 184 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 sierpień 2006 - 17:00

ja mam dekoder na własność ThompsonDSI30PO.To jeden z najgorszych ale po co mi lepszy :P Wszędzie odbiore to samo.

#5 mh_misiek

mh_misiek

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1920 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 17:11

Też takie pismo dostałm tylko, że duzo wcześniej napisałem o rezygnacji z usług CP. W poniedziałem przyszło pismo o tym aby wykupic poczciwego starego Samsunga a w czwartek przyszło pismo potwierdzające rezygnacje z usług CP i co mam dalej robić. Według mnie CP chce sie pozbyc starego sprzętu ale mnie na to juz nie skuszą :lol: I tak 15 sierpnia koniec umowy odsyłam starego Samsunga a od 16 sierpnia zapewnie nowy Samsung lub Echostar. Ale z tego co słyszałem to lepszy jest chyba Samsung.

#6 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaKonity

Napisano 14 sierpień 2006 - 17:14

Temat był duzo razy poruszany, i najczęsniej pada samsung.

#7 bogdan425

bogdan425

Zasłużony dla forum

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12658 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 14 sierpień 2006 - 17:56

Od samego początku mam sagema i hula bez zakłóceń. Chciałbym z nim doczekać na jakiś nowszy model dekodera z wyświetlaczem lub do tak wcześniej dumnie zapowiadanej likwidacji parowania kart z dekoderem. Ale czy to jest jeszcze możliwe ??.

#8 JarDor

JarDor

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 18:27

również dostałem taką ofertę mam samsunga i nie mam zamiaru podpisywać tej umowy ponieważ jak mi się zepsuje jadę i wymieniam i jeszcze ta umowa na rok nie do przyjęcia teraz mam na czas nieokreślony, dzierżawy nie płacę a oferta ich się pogarsza szczególnie polsatu sport a mam go dla sportu więc poczekam do jesieni zobaczę co iti zrobi i wtedy albo będę opłacał albo zrezygnuję i podziękuję

#9 gilardino

gilardino

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 184 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 17 sierpień 2006 - 10:10

Dzisiaj mi wyskoczyło na telewizorze"blokada dekodera.błąd 4" i stała się ciemność :( Wie ktoś dlaczego tak sie stało.Coprawda było małe opóźnienie z zapłatą abonamentu ale wczoraj zostało to uregulowane :)
Mam dekoder thompsondsi30po
Cyfra+ - pakiet Komfortowy +

#10 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaKonity

Napisano 17 sierpień 2006 - 10:19

jesli pojawai się taki komunikat zonacza to, że operator nie otrzymał wpłaty. musisz wyłąc dowód wpłaty faxem lub na maila i zadzwonic na infolinię!

#11 gilardino

gilardino

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 184 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 19 sierpień 2006 - 18:10

Kurcze kiedy mi włączą ten polsat :?
Zapłacone zostało w środe,w czwartek fax a dziś sobota i widze ciemność.
Jest szansa że w niedziele włączą czy wtedy nie pracują?
Cyfra+ - pakiet Komfortowy +

#12 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaKonity

Napisano 19 sierpień 2006 - 18:12

zadzwoń do nich! ja dzwonię zaraz po tym jak zapłacę i juz tego samego dnia mam sygnał. Oczywiscie zależy na kogo się trafi na infoolini. A pozatym do niedzieli wpłata na konto Polsatu powinna dojść. Ja na infolinie polecam p.Agnieszke Siwicką, tój problem załatwiłaby w 30 minut.

#13 Rexroth

Rexroth

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Od: 27 sie 2006

Napisano 27 sierpień 2006 - 17:09

A jaki jest obecnie najlepszy i najszybszy oferowany przez nich dekoder :?:

#14 michal218

michal218

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaBiala Podlaska

Napisano 27 sierpień 2006 - 17:17

Samsung 305

#15 Rexroth

Rexroth

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 537 postów

Napisano 27 sierpień 2006 - 17:30

A jakie on ma funkcje i co ciekawego oferuje, a poza tym ile kosztuje?

#16 pitek

pitek

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 8 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra

Napisano 27 sierpień 2006 - 17:54

dostałom ofertę kupna dekodera na własność za 100 zł ale doczytałem się w umowie, że umowa zostaje przedłużona o rok od odesłania pisma. narazie niczego nie wysyłam czekam co zaproponuje platworma tvn

#17 Rexroth

Rexroth

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 537 postów

Napisano 27 sierpień 2006 - 17:59

dostałom ofertę kupna dekodera na własność za 100 zł ale doczytałem się w umowie, że umowa zostaje przedłużona o rok od odesłania pisma. narazie niczego nie wysyłam czekam co zaproponuje platworma tvn

A potem jak już wykupisz dekoder i coś się zepsuje to wtedy ty będziesz bulił za naprawę :?:

#18 pitek

pitek

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 8 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra

Napisano 28 sierpień 2006 - 05:18

A potem jak już wykupisz dekoder i coś się zepsuje to wtedy ty będziesz bulił za naprawę :?:

mam nadzieję że nie Polosat musi mi zapewnić dostęp do kanałów, nawet jak dekoder jest moją własnością polsat powinien wymienić sprzęt

#19 bogdan425

bogdan425

Zasłużony dla forum

• MOD Weteran
  • 12658 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 28 sierpień 2006 - 07:57

Szkoda, że to tylko nadzieja. Jeśli sprzet jest już po gwarancji, to sprawa kosztów i naprawy leży po stronie właściciela tego sprzętu.

#20 bogdan425

bogdan425

Zasłużony dla forum

• MOD Weteran
  • 12658 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 29 sierpień 2006 - 11:49

Dekodery CP - Przy nowej antenie sat. z zezem przeprogramowałem listę programów obu satelitów. Zalogowało 1021 kanałów. Oczywiście niektóre są kodowane. Chodzi oto, że aby taki wynik uzyskać musiałem wcześniej wyjąć kartę z dekodera przed rozpoczęciem programowania. Mam starego sagema, z którego miałem zrezygnować, jednak nowsze dekodery CP mają podobno kłopoty z zapisaniem tylu kanałów. Pluskwa CP, czy też fabryczna nie pozwala na to. Ktoś tu może wie i może o tym więcej napisać ?. Dodam, ze dekoder po tym zabiegu, jakby łyknął nowego życia i teraz biega a odbiór obrazu zdecydowanie lepszy. Być może jest to i zasługą uzyskanej mocy sygnałów (92%) z nowej satki.