Skocz do zawartości

EPG na dekoderach Polsat Box


pierścień
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dziś nieaktualne EPG na Polsat Rodzina. Przed południem była Msza Święta dla dzieci, w południe "Angelus". Natomiast wg. EPG coś innego.

Np.  dekoder informuje, że o 12:00 jest "Rodzina Zastępcza", a oglądamy na ekranie Papieża.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam.

Czy to normalne, że na dekoderze HD 5500 w opcjach EPG na górnej belce nie mogę filtrować kanałów (tak, jak się to ma np. w Evoboxie PVR) w stylu sport, edukacja, filmy? Jest tylko 1 opcja, "wszystkie".

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2018 o 13:43, maks27 napisał:

Dziś nieaktualne EPG na Polsat Rodzina. Przed południem była Msza Święta dla dzieci, w południe "Angelus". Natomiast wg. EPG coś innego.

Np.  dekoder informuje, że o 12:00 jest "Rodzina Zastępcza", a oglądamy na ekranie Papieża.

Zrób restart dekodera, a wszystko wróci do normy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarejestrowałem jakiś czas temu problem na EVOBOX PVR, który objawia się samoistnym zniknięciem całego EPG - dekoder podłączony jest pod Unicable Inverto (4 częst.). Pomaga jedynie powrót do ustawień fabrycznych. Ktoś zaobserwował podobny case u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, nix124 napisał:

U mnie po restarcie dekodera się pojawiło, logotypy też wróciły. Ale dalej EPG nie jest pełne, pobrało tylko do ranka 12 stycznia. Pewnie nie pobierze dalej i wtedy znowu zniknie ;)

Soft masz aktualny? Bo to też może być przyczyną tych problemów. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W EPG w naziemnej jest napisane, że na TVP 2 leci film "Rain Man" z 1988 roku, który naprawdę leci. W EPG Cyfrowego Polsatu jest informacja, że leci film "Odnaleźć nadzieję" z 2014 roku...

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku, poprawiono niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...