Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie co będzie najśmieszniejsze i najbardziej żałosne? W razie wygranej C+ przetargu, wszyscy krzykacze, którzy tak mieszają z błockiem OE, będą (jak kilka miesięcy temu) podnosić ją pod niebiosa. :lol: tak samo było z HBO, gdy C+ straci wyłączność........

 

Ja mam na to jedno określenie - bezczelna hipokryzja...... :!:

 

PS: ... do tego brak jaj, by się przyznać, że tak jest i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmrozilo juz mozgi niektorym,czy jak?

 

Jesli canal zerwalby umowe,to musialby placic kare,wiec jak mialby to zrobic.Jedynym wyjsciem jest obnizyc kolejna oferte,albo sie calkowicie wycofac.Co,mieli jeszcze dokladac,bo wszyscy sprzedajacy te prawa sa skorumpowani?Logiki troche...

 

Krytykuje OE,bo jest dnem i w dodatku skorumpowanym.Jesli bedzie w C+,czasem obejrze te mecze na szczycie,jak dotad...ale mam bardzo gleboko te lige w powazaniu i jak jej nie bedzie to nawet lepiej.Nikt przy zdrowych zmyslach nie zaplaci 16 zl co miesiac za taki produkt...Poziom jeden z najnizszych w Europie,liga skorumpowana,a na dodatek sezon tak naprawde trwa POL ROKU.Przez pozostale pol roku placiloby sie za nic.Czesc z tego okresu wypelnia jakies krajowe puchary,ktore sa traktowane przez sprzedawczykow jak piate kolo u wozu i wystawiaja juniorow i rezerwy,po to by odpasc niespodziewanie i zarobic u buka.Tu jeszcze nikogo nie przylapano,ale to w tym szambie jest na 95 % pewne.

Na dzien dzisiejszy w C+ dzielac pol cene(29 zl) za filmy i sport,zostaje podobna kwota do placenia za multiplex i co otrzymujemy?Sami sprawdzcie...bo az grzechem jest wymieniac i porownywac to z produktem zwanym OE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co będzie najśmieszniejsze i najbardziej żałosne? W razie wygranej C+ przetargu, wszyscy krzykacze, którzy tak mieszają z błockiem OE, będą (jak kilka miesięcy temu) podnosić ją pod niebiosa. :lol: tak samo było z HBO, gdy C+ straci wyłączność........

 

Ja mam na to jedno określenie - bezczelna hipokryzja...... :!:

 

Ja nie bede, bo w tym sezonie nie obejzalem zadnego meczu. Mie to poprostu juz nie interesuje. Co innego liga angileksa, hiszpanska. Ale w porownaniu z OE to jest inna dyscyplina sportu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat i ITI zagrały na aferę jak to się mówi w żargonie piłkarskim / kopnąć piłkę na pole karne przeciwnika z myślą , a może coś z tego wyjdzie/ :lol: Nie przemyślany tak do końca projekt. Canal + tworzył to latami a jak zaczął na tym zarabiać to się mu to chce pazurami wyrwać. O by się na tym Polsat i ITI nie przejechały bo nie mają w tym kierunku żadnego doświadczenia.Myślę jeszcze pieniądze to nie wszystko, liczyć się będzie wiarygodność , marka i doświadczenie.Jeżeli te wszystkie warunki będą brane pod uwagę to jestem spokojny o to że OE pozostanie w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie największe stacje prywatne w Polsce nie mają pojęcia jak nakręcić dobry program, czy mecz? Nie demonizujmy już tak bardzo...

 

Kanał ETV nie będzie dawał tylko meczów OE, ale różne magazyny, pewnie kanały klubowe, wywiady itp. Poza tym nikt nie powiedział, że komentatorzy C+ są na stałe w tej stacji...

 

Tak na marginesie - i tak pewnie dzisiaj nie poznamy zwycięzcy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że C+ nie wyda na OE 100 mln to nie znaczy, że tyle kasy zaoszczędzą.

Jak średni abonament w C+ wynosi 70zł, to do Cyfry+ trafia z 40zł (po odjęciu podatku i opłat dla kanałów). Jak stracą 100 tys abonentów przez powstanie tego kanału, to mamy prosty rachunek:

40zł x 100 tys x 12 miesięcy = 48 mln zł straty na rok

 

Te 40zł to nie jest zysk, tylko kasa która trafia do C+. Z tej kasy utrzymują infolinię, techników, TP itp (koszty stałe).

 

A co jeśli stracą 150tys? 200tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykuje OE,bo jest dnem i w dodatku skorumpowanym.Jesli bedzie w C+,czasem obejrze te mecze na szczycie,jak dotad...ale mam bardzo gleboko te lige w powazaniu i jak jej nie bedzie to nawet lepiej.Nikt przy zdrowych zmyslach nie zaplaci 16 zl co miesiac za taki produkt...Poziom jeden z najnizszych w Europie,liga skorumpowana,a na dodatek sezon tak naprawde trwa POL ROKU.Przez pozostale pol roku placiloby sie za nic.Czesc z tego okresu wypelnia jakies krajowe puchary,ktore sa traktowane przez sprzedawczykow jak piate kolo u wozu i wystawiaja juniorow i rezerwy,po to by odpasc niespodziewanie i zarobic u buka.Tu jeszcze nikogo nie przylapano,ale to w tym szambie jest na 95 % pewne.

Na dzien dzisiejszy w C+ dzielac pol cene(29 zl) za filmy i sport,zostaje podobna kwota do placenia za multiplex i co otrzymujemy?Sami sprawdzcie...bo az grzechem jest wymieniac i porownywac to z produktem zwanym OE.

 

Dokladnie ! Ludzie mysla ze ta OE to jest bog wie co bo jej nie maja i nie widza calej tej degrengolady. Co innego jest obejzec minutowy skrot a co innego caly mecz, gdzie prawie nic sie nie dzieje, kibicow jak na lekarstwo, [beep]iane obiekty i ciagle przeklenstwa. To samo jest z HBO. Wiekszosc abo. polsatu i n jest przekonana o wyjatkowsci tego kanalu, tym czasem wiekszsc filmow, ktore puszcza ta stacja to hollywodzkie komedyjki klasy b.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza liga gra okolo 6 miesiecy a co potem tam bedzie , czarny ekran czy pol roku powtorek za 16 zl ? .niedobrze ze w komunikacie jest napisane ze to bedzie taniej , bo teraz trzeba placic 29 zl , ale chyba zapomnieli ze za to jest taki sport ze zadna platforma nie ma / live pilka angielska ,hiszpanska, francuska , najlepsze mecze z wloch , zuzel gran prix, nba / n jest jeszcze mloda ale ostatnia transmisja pucharu ligi byla swietna, w przerwie meczu zobaczylem skrot meczu i bramki z 2 polowy , / to nie pierwszy raz , runde temu wynik okolo 60 min pojawil sie na pasku./ pomysl ciekawy ale jeszcze do dopracowania i jeszcze stawiaja warunki ze minimum 6 lat a jak c+ mial oferte pierwokupu to byl skandal . narzekaja ze formula przetargu byla zla , a oferty nie umieli zlozyc w terminie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może coś z tego wyjdzie/ :lol: Nie przemyślany tak do końca projekt. Canal + tworzył to latami a jak zaczął na tym zarabiać to się mu to chce pazurami wyrwać. O by się na tym Polsat i ITI nie przejechały bo nie mają w tym kierunku żadnego doświadczenia.Myślę jeszcze pieniądze to nie wszystko, liczyć się będzie wiarygodność , marka i doświadczenie.

 

 

Oj mysle ze grupy medialne i Polsatu i Iti dokladnie wszystko przemyslaly i policzyly i nie licz ze ktos tu na chybil trafil robi kanał bo tak sie mu chce

Co doswiadcznia to warto takze dodac jesli chodzi o PS to niczego mu nie brakuje ponad 5 lat stazu i swietnie potrafi pokazac mecze zobaczmy mecze MŚ czy jakies inne, sprzet tez juz maja i zarowno n jak i PS sport maja swietny sprzet do przekazow HD, warto dodac ze nsport jako jedyny ma studio specjalnie przygotowane do telewizji HD,

Może komentatorow mało ale popatrzmy na to z innej strony jesli C+ straci OE to po co im bedzie tylu komentatorow napweno beda jakies przejscia do nowej stacji.

Marka-hmm mysle ze znacznie wiecej osob zna marke POLSAT CZY POLSAT SPORT(chocby i przez zasieg) niż marke Canal+(wierzcie mi przecietnie co trzeci Polak nie wie co to jest CANAL+,gdzies slyszalo ta nazwe ale nie wie co to jest wg. badań dla jednego z instytutow)

 

takze dajmy szanse nowemu kanałowi w przetargu a potem mam nadzieje z realizowaniu przekazow bo wszystkim wyjdzie na dobre chociazby na to zeby obejrzec lige wystarczy kablówka czy dowolna patforma cyfrowa a nie tak jak teraz tylko C+ i to jeszcze z pakietem za 80zl prawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domel@ Ile razy trzeba powtarzać że podstawowy 38 zł i Canal + 29 zł = 67zł wbij sobie to do głowy a po drugie kto nie ma C+ może wykupić sam Canal + zwykły 39 zł lub z hd 45 zł i to też wij sobie do głowy a nie rozsiewaj nieprawdziwych wiadomości.A jakby doszło do powstania kanału EL to za samą ligę polską w jednym kanale będziesz płacił co najmniej 16 zł/bo tyle będą sobie życzyli od gniazdka lub abonenta/a jakie programy i co zawiera dział sportowy Canal+nie muszę chyba przypominać.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domel@ Ile razy trzeba powtarzać że podstawowy 38 zł i Canal + 29 zł = 67zł wbij sobie to do głowy a po drugie kto nie ma C+ może wykupić sam Canal + zwykły 39 zł lub z hd 45 zł i to też wij sobie do głowy a nie rozsiewaj nieprawdziwych wiadomości.A jakby doszło do powstania kanału EL to za samą ligę polską w jednym kanale będziesz płacił co najmniej 16 zł/bo tyle będą sobie życzyli od gniazdka lub abonenta/a jakie programy i co zawiera dział sportowy Canal+nie muszę chyba przypominać.Pozdrowienia

 

spoko spoko 67+10 za uzyczenie dekodera i co prawie 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak to jest,kiedy nie chce sie myslec niektorym...Pozniej wypisuja takie farmazony.Od tych 67 zl mozna jeszcze odjac 25% przez wiekszosc umowy,czyli pozostaje 53 zl(tyle kosztuje byle jaka kablowka).Ale po co myslec...

 

A na co mi pakiet podstawowy?! W którym niewiele, lub prawie nic nie ma. Jeśli Cyfra+ to z pakietem komfort, a tu już kolejne złocisze do góry. Co jak co, ale chciałbym tez jak najbardziej nowoczesny dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domel@ Ile razy trzeba powtarzać że podstawowy 38 zł i Canal + 29 zł = 67zł wbij sobie to do głowy a po drugie kto nie ma C+ może wykupić sam Canal + zwykły 39 zł lub z hd 45 zł i to też wij sobie do głowy a nie rozsiewaj nieprawdziwych wiadomości.A jakby doszło do powstania kanału EL to za samą ligę polską w jednym kanale będziesz płacił co najmniej 16 zł/bo tyle będą sobie życzyli od gniazdka lub abonenta/a jakie programy i co zawiera dział sportowy Canal+nie muszę chyba przypominać.Pozdrowienia

 

spoko spoko 67+10 za uzyczenie dekodera i co prawie 80

Nie każdy ma dekoder na użyczenie to po pierwsze a po drugi jak napisał Michał jeszcze są upusty promocyjne ,które znacznie pomniejszają jeszcze tą kwotę więc przyjmijmy ją jak podałem zgodnie z cennikiem.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze promocja np. 25% taniej to okres roku promocjia potem normalnie sie placi,

38+29 za c+ + 6 zl za opcje hd+ 20 zloty za dekoder pvr to duży koszt

nieco lepiej wychodzi oferta c+ za 39zl + 6 zl za opcje hd+20 zlotych za dekoder,do tego mozna dokupic se chocby pakiet z tvp,tvp2,polsatem i tvnem z kablowki za jakies 5 zlotych i jako taka oferta,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ile warta jest OE wg mnie 32 mln zl po 2 mln dla klubow na sezon od stacji tv. A kto wygra ?? Canal+ a szkoda wielka bo tylko nieliczni obejza mecze wisły kraków przyszłego mistrza Polski. Nie powinno byc przetargów na Oe mecze powinny byc w tej stacji ktora da wiecej za dany mecz a nie za sezon OE . Kluby powinny rozmawiac z kazdym kanałem i dany mecz powinien byc tam kto da wiecej za mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze OE w HD?LIVE?? PS HD tez moze je pokazywac :D . Canal+ powinien stracic w koncu monopol na Oe tak chca kluby wiec czemu spolka OE niechce ?? Bo canal+ i OE podpisaly poorozumienie i obie organizacje maja zysk i niejest to uczciwy ktos tu daje łapowke dla spolki extraklasa.Jesli kluby niechca przetargu to po co spolka extraklasa robi przetarg ?? Chca dostac kase dla siebie nie chca by trafila do klubów wieksza gotowka gdyby kluby sprzedawaly same prawa podejrzewam ze kazda tv ogolnodostepna pokazywalaby mecze OE i widownia by urosla oraz kluby by mialy wiekszy budzet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...