Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwie się ludziom, że chceą ucieć już z Polsatów.

 

W N za takie same pieniądze mają to samo co w CP i nawet więcej i w HD.

Ba ja w N za 48 zł mam więcej niż w CP w relaxmix + familijny (za 59 zł).

 

Też chce rozwiązać z CP umowę bo szlag mnie jasny już trafia.

Nie zapłacisz rachunku odcinają wszystko. A w N 2 miesiące nie zapłacisz i nie odetną i żadnej kary nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się ludziom, że chceą ucieć już z Polsatów.

 

W N za takie same pieniądze mają to samo co w CP i nawet więcej i w HD.

Ba ja w N za 48 zł mam więcej niż w CP w relaxmix + familijny (za 59 zł).

 

Też chce rozwiązać z CP umowę bo szlag mnie jasny już trafia.

Nie zapłacisz rachunku odcinają wszystko. A w N 2 miesiące nie zapłacisz i nie odetną i żadnej kary nie dadzą.

 

Tak jak przyjmuje te tłumaczenia o ofercie N ,że jest lepsza od polsatu( kwestia gustu) tak numer o tym , że CP wyłącza jak się nie płaci, i dlatego jest zły słyszę 1 raz. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Masz termin do płatności to płać. A na pewno jak się kilka dni spóźnisz to ci nie odłączą w całości, tylko są komunikaty. Firma dba o swoje interesy i tyle. A N może niedługo będzie się reklamować " Możesz przez 2 msc nie płacić a i tak możesz oglądać". Pomyśl następnym razem jak coś napiszesz. A ja jak zwykle powtórzę, że im więcej ludzi chce tu na forum odejść, tym CP ma więcej abonentów. Od taki paradoks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Polsatowców! Co prawda nie mam Polsatu, ale chciałbym zadać pytanie w imieniu kumpla, który ma, chce zrezygnować, ale nie wie jak i jakie to niesie ze sobą konsekwencje. Dlatego byłbym wdzięczny za krótkie info czyli ile się płaci kary oraz jak czyli gdzie oddać sprzęt. Proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś poczytał ten wątek to byś znalazł stosowne info. Ale pytasz to odpowiadam.

 

1. wypowiedzenie trwa 3 miesiące. I wysyłamy na adres taki jak na rachunkach (Cyfrowy Polsat SA "Działa Obsługi Klienta" ul. Łubinowa 4a 03-878 Warszawa ) listem poleconym, może być też z priorytetem. (Dane: imię i nazwisko,adres, nr. kart; miejscowość data; Proszę o rozwiazanie.... ; oraz !!czytelny podpis!! )

 

2. Kara umowna to w zależności ile ma do końca umowy, jak jest na czas "nieokreślony" to w każdej chwili może pisać. Jak na czas określony to lepiej żeby czekał do końca umowy, (już 4miesiące przed może pisać)

 

3. Dekoder na własność ma dla siebie. Dekoder w dzierżawę musi odesłać na (Cyfrowy Polsat SA ul. Łubinowa 4a 03-878 Warszawa)

 

 

Mam nadzieje, że o niczym nie zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje. Ja jestem abonentem Cyfry i, przyznam, trochę mnie zniechęcała perspektywa przeczytania 114 stron wątku.. Z tego jednak wynika, że kumpel ma przerąbane, bo zdaje się, że umowa jest na 28(?) miesięcy, a z tego upłynęło może 10-12. Swoją drogą takie umowy jak w Polsacie, to jak zsyłka na sybir na pół życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ nie wiem jaki nr umowy napisać na rozwiązaniu, bo raz dekoder był uszkodzony i go wymieniłem na nowy, tak więc mam dwie umowy, pierwszą i Protokół wymiany , nr umowy znajduje się w prawym górnym rogu pod tym kodem kreskowym jeśli dobrze rozumiem ? obydwa są inne , pytanie który napisać ten pierwszy oficjalny czy drugi z wymiany sprzętu?

 

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ nie wiem jaki nr umowy napisać na rozwiązaniu, bo raz dekoder był uszkodzony i go wymieniłem na nowy, tak więc mam dwie umowy, pierwszą i Protokół wymiany , nr umowy znajduje się w prawym górnym rogu pod tym kodem kreskowym jeśli dobrze rozumiem ? obydwa są inne , pytanie który napisać ten pierwszy oficjalny czy drugi z wymiany sprzętu?

 

thx

 

nie nr. umowy, a nr. karty. (tego co masz, czyli po wymianie). Pod swoimi danymi i peselem wpisujesz nr karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fenixwlkp

A na co Ci numer umowy? Napisz numer karty, nr dekodera, PESEL, swoje pozostałe dane i wystarczy.

 

@Gregor11

Jeśli masz umowę na czas określony i chcesz, aby przeszła na czas nieokreślony po okresie podstawowym to na miesiąc (pismo musi dotrzeć do CP przed początkiem tego ostatniego miesiąca) przed końcem tego okresu podstawowego musisz wysłać do CP oświadczenie, że chcesz, aby przeszła na czas nieokreślony. Jeśli chcesz, aby umowa z końcem okresu podstawowego została rozwiązania to na trzy miesiące (pismo musi dotrzeć do CP przed początkiem tego trzeciego miesiąca) przed końcem tego okresu musisz wysłać wypowiedzenie umowy. Jeśli nie wyślesz ani oświadczenia, ani wypowiedzenia to umowa po okresie podstawowym przejdzie na kolejne 12 miesięcy i zasady wypowiadania są takie same jak przy pierwotnym okresie podstawowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wiem czy było już takie pytanie, ale nie znalazłem nigdzie na nie odpowiedzi, więc piszę. W przyszłym miesiącu kończy mi się umowa z Cyfrowym Polsatem i chciałem zakończyć współpracę, jednak wczoraj dowiedziałem się, iż trzeba było 3 miesiące wcześniej wysłać pismo do Warszawy, że się chce zrezygnować. Stąd moje pytanie, co mam teraz zrobić, jeśli chce zrezygnować, a nie wysłałem odpowiednio wcześnie tego pisma?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...